PDA

Zobrazit normální verzi : PiddLou --> hanba mi



PiddLou
17-08-17, 21:25
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 227082)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'cheater'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < PiddLou >
[AMXBANS] Tvuj nick: PiddLou
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:201068414
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:201068414
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.111.127.60
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.111.127.60
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < hanba mi >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz





Poznamka:






Zdravim, napojil jsem se na server, napojil jsem se do teamu a z niceho nic jsem dostal ban.. Tak bych chtel vedet, za co jsem dostal ban. :)Dekuji za odpoved. S pozdravem PiddLou

hanba mi
17-08-17, 22:22
Ja si proste pri tebe neviem pomoct, mozno starnem, ale tie pomocky tam vidim...a asi nie som jediny (http://www.game-server.sk/ban/ban_list.php?bid=6668) :)
DEMO (http://csko.cz/dema?UPD=Y4jQ7yY7)


ak pani admini zhodnotia, ze pohoda, mas u mna ospravedlnenie a UB samozrejme.

E: dik svat, zle hltv, povodne neviem najst - zostava len demo

svat
18-08-17, 00:31
Zdár, koukal jsem demo, a podle mně tam WH je, dost se podle mně orientuješ přes zdi, vypsal jsem si pár časů co mi nepřišly clear.

Takže, koukal jsem znova na demo, a editnu Vám zde ty časy:

51:46 - Ty jsi prostě svojí pozičku čekáš a víš že ti tam příjde na 100%.
52:07 - Ty běžíš s DGL a předstřeluješ na hráče, o kterém nemůžeš vědět že tam je. WH
52:29 - Tady u toho, docela zarážejcí, jdeš za tím, o kom nevíš, ale o tom koho slyšíš nejdeš. WH
53:51 - Tady střílíš, dříve než vidíš, tak jako co to je? WH
53:52 - Koukáš na enemy přes zeď.
54:36 - Enemy ani nevidíš, a prostě střílíš, a víš že tam je. WH
56:12 - To samé co u času nad, nevidíš, ale prostě střílíš. WH
56:26 - Ty příjdeš na long, a chceš zabít toho co je za stěnou.
56:21 - Tady ti podle mně trošku cuká AB.
56:42 - Tady nevím jako, co ktomu napsat. WH

Červeně zvýrazněné časy, mne zarazily nejvíce. Ale už teď to vidím bledě. Pro tebe, samozřejmě. ^^


Jinak, hanba mi - Nevím jak ostatní admini, ale podle mně si tu dal špatné hltv, koukal jsem na hltv, a nikde tam Piddloua nevidím.

PiddLou
18-08-17, 08:05
Pokud bych něco měl, tak dostanu na steamu VAC BAN ne? :) Nevím teda jak funguje Steam. Ale vím že pár lidí už ho nedávno dostalo. A CSKO nehraju poprvé, a poslouchám taky zvuky.. :) A ohledně tamtoho banu, jestli chcete pošlu vám důkaz, jak mi majitel toho portálu píše, že mi dává permu, za to, že mě nechce vidět u nich na serveru. Klidně pošlu screeny jestli chcete :) Protože tamten ban je bezdůvodně :) Nevím jak to mají tady admini, když jsou NS. Ale pokud má někdo steam, tak ať si mě přidá a ať se koukne, že VAC ban nemám. A jestli chcete banovat jen za to, že to neumíte hrát a dostáváte nebo že brečí hráči, tak to není moje chyba..

SEDA EMINENCE
18-08-17, 08:48
Pokud bych něco měl, tak dostanu na steamu VAC BAN ne? :) Nevím teda jak funguje Steam. Ale vím že pár lidí už ho nedávno dostalo.

Nevím co je toto za módu, ale přesně tato slova mi před pár dny říkal borec na gatheru. Přitom AB jak vyšité :D

V tvém případě souhlasím s chlapci výše. WH


E: Já někde říkala, že jsem se na to demo nedívala?

PiddLou
18-08-17, 09:16
Ty souhlasíš a na demo si nekoukal. :D Tak tady jsou dobrý admini :D Jen k smíchu. A je to tak, že nevím jak funguje steam ohledně vac banu.. Nikdy jsem vac nedostal, takže nevím :)

Burak1
18-08-17, 11:01
wh ab

Samco
19-08-17, 19:29
Zdravím, WH.

anakin_pok
19-08-17, 19:37
Ban oprávněný, hráč použil wallhack.

hofy
21-08-17, 01:04
hg