PDA

Zobrazit normální verzi : Jailbreak-Atrakce a hry



CnR+Hs1
05-03-12, 21:50
Nechápu, jak můžete brát "hru" rybičky jako hru.Hraje se to tak, že všichni T skočí do vody a čekají až je to utopí a druhý způsob hry je, že CT i T naskáčou do vody a T je zabíjejí, poslední 3 nebo podle simonovi volby přežijí a pro zbytek kill.Za prvé mi to příde blbost kvůli tomu, že všechny CT budou dead a zbude pouze simon.A druhá věc je, že k tomu CT ani nestačím doplavat a už je dead.Tímhle "dotazem" se ptám, jestli tuhle hru zakážete nebo ne. Díky za každou odpověď.

AnnoyingGreg
05-03-12, 22:01
Jednu dobu byla zakázaná.

Svacinar
05-03-12, 22:40
Ono se to zase hraje? Zakázalo se to hrát z dobrýho důvodu. Prozradí mi někdo jakej chytrák zas tenhle fenomen rozjel?

CnR+Hs1
07-03-12, 23:59
Vůbec netuším kdo tu hru zase rozjel, ale vím, že od grifina ani leryxe v tom žádné protesty nebyly.. všichni T sme říkali, že je to blbost, jenže znáte to když jste CT ... no nic díky za odpověď.. teď už se tu ta hra neukázala takže je vše v poho.. dík za odpovědi :-))

Svacinar
08-03-12, 16:52
Súhlasím so zrušením a taktiež by sa mala zakázať dierovačka - simon si dá všetkých T nastúpiť do nejakého malého, uzavreného priestoru a prikáže CT dierovať ten priestor s tým, že posledný prežije. Úplná kravina.

Tohle se vymyslelo ještě když jsem měl práva, divim se, že to zas někdo dělá. No offense, ale srovnejte si ty hráče.

ISTROCHEM
08-03-12, 16:58
A neslo by zakazat aj to, ze simon vyberie jedneho T, ktory ma ukazat na Tckarov, ktorych maju killnut? To je toez dost blbost.

ISTROCHEM
08-03-12, 17:06
nepisal som nic o zakazovani reakcii a otazok, ale dobre teda...