PDA

Zobrazit normální verzi : Grawik --> Gregyy



Grawik
24-08-17, 16:32
Vypis z konzole:


Hráč Gravik
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:1:160701393
IP adresa 83.208.5.137
Udělen 24-08-2017 - 12:22
DĂ©lka BANu 4320 minut
Vypršà 27-08-2017 - 12:22 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 2 dny 20 hodin 6 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
DĹŻvod [zakaz k CT] Nesimonovani, nahodne mody, prejizdeni
BAN dal Admin Gregyy. (Gregyy)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 7 mini (jail_assault)





Poznamka:






Taaakze....... Muj spoluhrac nebral simona.Bral jsem zhruba 6 kol za s sebou simona a uz me to prestalo bavit.Tak jsem CT zabil (2x) a upozornil at si simona vezme.. CT dal nebralo tak jsem daval nekdy mody protoze furt simonovat v jednom kuse proste ach nejde :D No tak pak jsem si hral s autickem a cekal az si toho simona vezme . No a pak jsem dal mod "Sparta,, . Zapomnel jsem ji ohlasit tak jak jsem si zpustil tak jsem hned rekl Sparta.. Nepopiram to ze pri modu jsem neprejel Teroristy .. Tak moje obhajova jsem zvedav jak na tohle zareagujes aspon tady nez na serveru Greryy :)

Gregyy
24-08-17, 19:40
Reagovat na to budu naprosto stejně, jako na serveru, co se dělo předtím nevím, viděl jsem poslední 4 kola, jak se ty i druhé CT přejíždíte, nikdo z vás nebral simona, nikdo nedával žádné příkazy, nic. Další kolo si zapl spartu, to ohlášení neřeším, že si to řekl o chvilku později. Všechny Tčka si přejel na autě. Oba jste dostali týden, tobě jsem to potom zkrátil na 3 dny potom, co sis to nějak obhajoval, jako tady. Už je to tvůj čtvrtý zákaz k CT, takže asi nebudeš úplně svatoušek. Zkrátil jsem ti to, ale ty 3 dny ti nechám, aby si věděl, že to, že někdo nebere simona nemáš řešit rozhodně tak, že budeš dělat to samé. Od toho máš hlášení.

Grawik
24-08-17, 19:47
Jo podívej se na datumi těch banů :) A obhajovat se tím že jsem v minulosti dostal nějaké bany tak to je supr :D No s tím přejížděním Teroristu jsem se přiznal ,ale neořejel jsem CTčko :) A měl jsi tam být dřív kdyby jsi tam byl tak víš že simon měl být poprvé on :) Ale tak hadat se tu s tebou jak malý děcko nebudu na unban si počkám ... Snaha byla dostat unban jenže nenecháš si vysvětlit tak nic čusko.. Jo a ohledně hlašení :) Napišu hlašeni a čekám půl hodiny než někdo přijde wow :)

Koprakek
27-08-17, 20:41
Vypršel.