PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na Jailbrake - PRIJATÝ



CernaSmrt
25-08-17, 02:32
Dobrý den.

Chtěl bych začít tím že na kotelně hraju už přez 7 let (z toho většinu jsem strávil na Jailbrake serverách) a nikdy se mi nestalo abych si šel na jiný a proto bych se chtěl posunout dál a zažádat o práva na Jailbrake. Rád pomáhám druhým i když jsou nový, moc mladí hráč je hráč a je těžké pro něj pochopit všechno hned na začátku a myslím že jsme si to také zažili když jsme poprvý vstoupili na tenhle portál.

Moje jméno ? Přál bych si aby moje jméno bylo anonnymní. Popravdě jen pár lidí z kotelny ví moje jméno a jen tak někomu ho neříkám, ale pokud to bude nutné klidně ho napíšu.

Můj věk ? Je mi 20 let.

Záliby ? Hraní počítačových her, Závodní střelba, Závodění

Seš vyučenej ? Naštěstí můžu říct že ano jsem vyučenej jako kuchař-číšník

Moje povaha ? Jsem klidný člověk který řeší problémy s chladnou hlavou.

Jak dlouho hraješ Counter Strike 1.6 ? Dříve jsem byl Non-Steam takže hraju přibližně 8 let Counter Strike 1.6.

Máš zkušenosti s adminováním ? Ano nějaké základy mám ale už je to dlouho co jsem adminoval.

Proč by si chtěl mít na tomhle serveru práva ? Jak jsem psal na začátku. Rád pomáhám druhým k tomu nejsem nějak agresivní spíše klidný, pokud člověku domlouvám a nechce se semnou jakoliv domluvit vždy platím stejnou mincí.

Co by si chtěl říct na závěr ? Závěrem chci říct že jsem rád že kotelna vůbec vznikla, protože jsem tu poznal super lidi i adminy kteří se nepovyšujou nad hráčema kteří si jen chtěj v klidu zahrát.

S pozdravem
CernaSmrt


Steam id : STEAM_0:1:42999490
Steam profil : http://steamcommunity.com/profiles/76561198046264709/

Koprakek
20-09-17, 14:41
Zkusil bych to.

_AnGeL_
20-09-17, 16:06
Zkusil bych to.
S ním?

Inak som PRO. zdal sa byť rozumný.

Nihilia
21-09-17, 18:20
Kuchař do teamu by se hodil. Hladových krků tady je nespočet.

Pošli na ochutnávku nějaké dobroty a podle toho se rozhodnu :-)
PS: smažák nežeru

The Frisco
21-09-17, 19:27
podle chatlogu u toho sice nesedí celý den, ale po mentální stránce asi dobře, navíc případné práva mu aktivitu zvýší.. pozitivum vidím taky v tom, že mu tu žádost leží měsíc a stále mi neposlal friend request na steam, za mě pro

CernaSmrt
21-09-17, 19:52
Dobrý den chtěl bych dneska odpovědět adminům kteří odpověděli na mojí žádost.

S ním?

Inak som PRO. zdal sa byť rozumný.

No raději né. A děkuji za odpověď :)


Kuchař do teamu by se hodil. Hladových krků tady je nespočet.

Pošli na ochutnávku nějaké dobroty a podle toho se rozhodnu :-)
PS: smažák nežeru

Určitě se můžeme dohodnout :) Jinak děkuji za odpověď
PS: Smažák umí udělat každý :D


podle chatlogu u toho sice nesedí celý den, ale po mentální stránce asi dobře, navíc případné práva mu aktivitu zvýší.. pozitivum vidím taky v tom, že mu tu žádost leží měsíc a stále mi neposlal friend request na steam, za mě pro

Ano nesedím u toho nějak moc extra jelikož pracuji na střechách (ano jsem vyučenej úplně v něčem jiným ale na tom teď nezáleží) vždycky z práce mám tak 4-5 hodin cca čas na hraní, ale pravda je taky že 1.6 nezapínám taky každý den pokusím se svou aktivitu zvýšit. Jinak děkuji za odpověď
Ps: Nepřidávám si někoho když nechce, když mě někdo pošle friend request tak mu na to odpovím.

Operak
24-09-17, 15:04
Neumí hrát gta - Pro

Ps: prosím jeden řízek s bramborem děkuji.

CernaSmrt
15-10-17, 21:54
Neumí hrát gta - Pro

Ps: prosím jeden řízek s bramborem děkuji.

Děkuju i za tvojí odpověď :D. A neboj snad se to naučím :D (Někdy) :D

Indian0
15-10-17, 23:38
Som za len preto že navaríš :D
(nejakú kačičku na kapuste, čo vám poviem na intráku to je bieda s jedlom :D)

CernaSmrt
16-10-17, 00:03
Som za len preto že navaríš :D
(nejakú kačičku na kapuste, čo vám poviem na intráku to je bieda s jedlom :D)

Když seženeš kachnu a kapustu tak tu nějaká možnost je :D ( A neboj se vím jaký to je "přežívat" na intru :D, neměli jsme si tam jak ani navařit pomalu jelikož tam byl jen 2 místnej vařič a to bylo vše :D)

Leilloo
03-11-17, 11:10
Stacilo mi vidiet ho simonovat a uz len z jeho rozpravania to neni ziadny hnup:happy: Zdas sa mi ako rozumny clovek ktory nehra "24/7" len kvoli pravam...+Rozumny,znalost modu,aktivita,Zda sa mi byt iny ako ostatni kandidati na JB (moj pocit)
Myslim ze prava u teba by nebol problem.A ta aktivita keby mas prava urcite narastie.Nepatral som niaku spinu na teba ale ak sa nic nenajde tak som PRO

Saintpepo
05-11-17, 20:14
Smrťáku kontaktuj ma na fóre alebo steamu.

CernaSmrt
06-11-17, 16:56
Stacilo mi vidiet ho simonovat a uz len z jeho rozpravania to neni ziadny hnup:happy: Zdas sa mi ako rozumny clovek ktory nehra "24/7" len kvoli pravam...+Rozumny,znalost modu,aktivita,Zda sa mi byt iny ako ostatni kandidati na JB (moj pocit)
Myslim ze prava u teba by nebol problem.A ta aktivita keby mas prava urcite narastie.Nepatral som niaku spinu na teba ale ak sa nic nenajde tak som PRO

Děkuji moc i za tvojí pozitivní odpověď:happy:

E : Jinak mám 2 ukončený bany a to -
Ban k CT od Humana - Taková vtipná historka. Simonoval jsem a najednou mi někdo volal no tak jsem to zvedl a telefonoval jsem a mezitím se připojil Human a ptal se mě jestli mám mikrofón. No mikrofón jsem měl zapnutej a slyšel mě jak telefonuju. Myslel si že mi hráblo a bum najednou jsem dostal ban k CT :D
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=176579
Ban na Zombie 2 - No lezl jsem tam kam jsem neměl :D
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=59429

PS: Si první člověk co po mě nežádá abych mu něco uvařil :D :D

CernaSmrt
05-12-17, 10:34
Ahoj všichni. Omlouvám se za svou neaktivitu ale momentálně máme Bronzový, Stříbrný a Zlatý víkendy v obchodě. Takže se k počítači dostanu až 25.12. jelikož přespávám u kamarádá (jelikož to mám 42 km do práce) Děkuji za pochopení.

Saintpepo
14-01-18, 20:57
Pro. Welcome