PDA

Zobrazit normální verzi : Laming.sr | TheZor0s --> to je hnus Velebnosti



Thezoros
26-08-17, 17:49
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 228055)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Laming.sr | TheZor0s >
[AMXBANS] Tvuj nick: Laming.sr | TheZor0s
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:1897548490
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:470212979
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 84.47.16.27
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 84.47.16.27
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < to je hnus Velebnosti >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Aim (ak_47)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






Dobry den nemal som ziaden aimbot a dostal som ban.
Prosim si dokaz.

anakin_pok
26-08-17, 18:14
Vítejte na herním portálu csko.cz,
děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Tento ban však nebyl udělen Vám. Mrzí nás, že se nemůžete připojit na naše herní servery, přestože jste se nijak neprovinil/a. Váš poskytovatel internetu pravděpodobně sdílí IP adresu s více uživateli, a proto se blokace (ban) dotkla i Vás.
Řešením této situace je stažení nové verze herního klienta, kterou si můžete stáhnout zde (http://csko.cz/ke-stazeni). S touto verzí klienta se okamžitě připojíte, aniž by byly brány v potaz cizí bany na stejnou IP adresu.

svat
26-08-17, 18:18
Tento ban však nebyl udělen Vám.

Anakine, byl udělen jemu, je tam jiné ID, ale byl jsem u toho jak mu admin dával ban. Je asi jen na jiném PC. :) Tím by se to nemělo řešit né?

Stejný nick, jak ve hře tak na forku.

Nevím, jestli jsem ještě nezkušenej, ale podle mně je to ban oprávněný.

Burak1
26-08-17, 18:20
Jo, jedná se o jeho ban. Teď už musíme počkat jen na demo.

Mr.Blue
26-08-17, 18:21
Je to jeho ban, admina som zavolal ja.
Tu je HLTV z mapy http://hltv.csko.cz/27027/27027-1708261730-ak_47.zip
Hneď od začiatku je na mape a cheatuje.

Thezoros
26-08-17, 18:22
Po 3 vláknách vám došlo źe je to môj ban. Super. No mám csko z nejakej ruskej stránky preto asi tie problémy ináč IP adresu som nemenil a som na tom istom PC.

e. Ja chcem vyčasované demo ktoré točil banujúci admin.

anakin_pok
26-08-17, 18:28
Anakine, byl udělen jemu, je tam jiné ID, ale byl jsem u toho jak mu admin dával ban. Je asi jen na jiném PC. :) Tím by se to nemělo řešit né?

Stejný nick, jak ve hře tak na forku.

Nevím, jestli jsem ještě nezkušenej, ale podle mně je to ban oprávněný.

Nevšimnul jsem si, díky za upozornění.

E: Ban oprávněný, hráč použil aimbot.

Thezoros
26-08-17, 18:33
Ale ja chcem demo od admina nie HLTV. HLTV mi nejde prehrať.

hanba mi
26-08-17, 19:04
Kamo, myslim, ze hltv ti musi stacit, to ze ti nejde prehrat nie je moj problem. Demo popripade postnem, ked pridem domov, ale podla hltv si jasny :sorryjako:

E: pre poriadok demo (https://www.sendspace.com/file/acgkol)

svat
26-08-17, 19:14
demo není potřeba

wh ab

o rok čus.

E: Tvé další možnosti opětovného připojení :

Vítejte na herním portálu csko.cz,

děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.

Thezoros
26-08-17, 20:16
Spravíme dohodu chalani, ak mi sem dáte to demo, tak nebudem obchádzať. Lebo vždy po pripojený sa na server sa mi zmení steamid, teda Valve id vďaka tomu ruskému klientovi.
No a kedže mám dynamickú IPčku, takže mi stačí resetovať router a mám zas inú IP. Takže ban mi platiť nebude.
Ale ak mi dáte to demo, tak sa nato vyjebem a budem hrať na steame ktorý mam, len som si chcel prísť za cheatovať. A pre toho admina na tsku ktorý mi s tím "pomohol" nejaký atmyn1 alebo ako sa to volal, nie som kid, iba som si zmenit hlas a trośku ťa potrolil.

Deda z Depa
27-08-17, 21:04
Demo už tam máš v postu #9

Koprakek
28-08-17, 23:07
Lck.