PDA

Zobrazit normální verzi : Hlášení - Nedochvilnost (?) adminů



DarkAspecT
26-08-17, 22:42
Zdar, začínám toho mít tak akorát.. Zajímal by mě reálný počet aktivních adminů v tuhle chvíli, ne těch, kteří si jdou zastřílet na server a na hlášení se ani nemrknou, ale těch, kteří když se hlásí cheater, opravdu dojdou.

Pokaždé co hlásím já, nebo to může být klidně i někdo jiný, se admin dostaví tak za 10 minut, pokud vůbec (čest výjimkám - Samco, Burak, Indian0, SEDA EMINENCE), ale kde máte těch zbylých +- 60 lidí, co mají práva? Na jednu stranu chápu, že jsou prázdniny, ale nechcete mi doufám říct, že Vám tu visí tuna žádostí a Vám tu běhá možná pětka aktivních adminů?

Další věc, co mě zaráží, je onen problém s VALVE_ID.. Plugin na nodmg je sice super, ale reconnectne se a švihá to tam dál, k čemu je to dobrý? Nevěřím tomu, že by nebylo jiné řešení, na hru starou přes 15 let.

Prvotně bych rád uvedl na pravou míru, že tu nepláču, abych později opět žádal o práva nebo podobný chujoviny, ale když už tohle má být jeden z těch kvalitnějších, stále aktivních portálů, na mrtvé hře, tak byste se o to měli s patřičnou náležitostí starat.

Samco
28-08-17, 20:15
Ahoj, mrzí ma, že si z toho ostal mierne sklamaný. Na tvoje hlásenie z Aimu sa vtedy dostavil Tom, avšak po chvíľke ten obchádzač už odišiel. Zo súčasných žiadostí tam vhodného adepta zrejme niet (výnimka ex admin because). Presný počet aktívnych adminov nie je možné uviesť, je to kolísavé. Je tu však aj mnoho neaktívnych, ktorí sa tu neukázali 1, 2 a možno aj viac rokov. Priebežne sa to premazávalo, dlhší čas však už nie.

U obchádzačov je na strieľacích serveroch ten príkaz dobrý. Horšie je to napríklad na takom ZM Escape, kde mi reconnectujú a stále následne robia bordel. Tam sú naše možné príkazy prikrátke (nakoľko oni už na ne prišli) a v poslednom čase ich musím len kickovať, za čo však dostávam spŕšku urážok a urážlivých nickov smerovaných na môj účet.

Celkovým riešením na eliminovanie obchádzačov by bol údajne reset ranku. S tým by možno mnoho ľudí malo problém, takže toto bohužiaľ bol a zrejme aj bude dlhodobý problém, pri ktorom optimálne riešenie pre obe strany bude veľmi ťažké nájsť (ak to vôbec bude možné).