PDA

Zobrazit normální verzi : Práva na BaseBuilder



Metal1sta
28-08-17, 10:08
Omlouvám se dal jsem to sem 2 xD prosím dolu
I
I
I
VV

Metal1sta
28-08-17, 20:06
Ahoj jmenuji se Tomáš.
Mám originální Steam : 18 STEAM_0:0:204143164
Steam verzi bohužel nemám dlouho hodně jsem to hrál warez cca 6 let
Nikdy jsem se nepral o pozice v csku ani sem neměl zájem ,ale postupem věku mám zájem
Věk:17 let
Aktivita skoro furt kromě vyjímek
Důvod když jsou potřeba admini nejsou k sehnání.
AdminTeam jsem respektoval a budu respektovat :) ,ale nemám rád když se admin povyšuje.
Nick:Metal1sta
Zkušenosti mám celkem slušné už jsem byl Admin a byl jsem i populární , protože se chovám slušně
Čistý rejstřík: Ano
Hlášení cheaterů a neadekvátních lidí ano :).Většinou přes chat [Nejsem udavač co vyhrožuje banem,nadává do kidos ,když už tak oprávněně třeba za hacky]
Nejsem nováček ,ale troufám si říci že už pokročilý,
Aim jak kdy :)
Pokud by bylo místo hlásím se i o JailBreak / Jsem srandista
Konflikty se snažím řešit v klidu a bez vulgarismů :)

Samco
29-08-17, 18:30
Steam kúpený len nedávno, predtým (minimálne dlhší čas) bez pripojenia. Mód BB je zrejme pre teba nový. Na fóre bez hlásení, v hre som nepostrehol nič. Celkové vystupovanie na serveroch je podľa mňa k vykonávaniu administrátorskej funkcie nevhodné, viď. vyhrážanie sa hráčom, že im bude udelený ban, nahováranie aby ti plnili a nezabíjali ťa. Dobrú vizitku by to nerobilo.

PROTI

Troppe
29-08-17, 20:19
Souhlasím se Samčem, proti.

Metal1sta
30-08-17, 12:30
Děkuji :D za upřímnost ,ale nevyhrozoval jsem pouze jsem měl pravo říci že pokud budou používat vulgarismi že dostanou ban :).Nejsem žádnej extra zmrd ? Aby SME si rozumeli.Na kotelně možná hraju dýl jak vy ani ó tom nevíte :).Hodně krát se mi změnila IP kvůli stěhování ale některé nicky si vybavuju Sepijak,Frankenstein,Dzusik,Marshall,Genius,SaBoT3 RCZ
Děláte si srandu chápu že to nemůžete vědět já bb hraju od roku 2013 :D a ano některé kempy jsem zapomněl.Hlášení Se dá vyřešit hlásím ve hře na forko tedy můžu začít dávat věci.Snesu kritiku ,ale některé věci co si tu napisal nejsou zcela pravdivé díky.
Je to tvrzení proti a respektuji vás.Mějte se
A upozornění není vyhrožování

Koprakek
10-09-17, 21:28
Nesplňuješ podmínky pro přijetí.