PDA

Zobrazit normální verzi : DM



ZEUS
06-03-12, 20:32
Zdravím,

tohle mi přišlo v PMce od usera Miriali:

návrh
čus, sry že zas otravuju ale mam několik navrhů ktery neocenim jen ja ale snad většina lidí...
1. Nahoďte prosím Camp metry na DM servery slušnej člověk si tam nemá narok zahrat když tam na každym rohu někdo někde kempí i několik minut a je to fakt hrozny...
2. Možnost probihat vlastníma hračema jako to maj na Gamesite DM max, je to važně dobra věc, člověka alespoň nezabijej protože se potka s někym kdo neví kam uhnout nebo jen stoji v cestě a pak třeba kvuli tomu někdo sunda i 5 hraču naraz(je to sice hezky když je sundam třebas ja, ale taky se mi několikrat stalo že sem byl sundanej - a to jen kvuli někomu kdo neví kam chce jit)...
3. Dejte víc spawn míst, je jich malo a většina z nich je oblihaná nebo někdo kempí poblíž a čeka na příležitost...

Je to jen navrh, ale myslím si že by to bylo lepší nebo to udělat alespoň na zkoušku...

Jako důkaz toho, že tady hraju(nijak zvlašť to neumim) sem dam odkaz na muj herní profil...
http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mo...fo&player=1170

Svacinar
06-03-12, 20:38
S bodem 2 bych souhlasil. Každou mapu se mi několikrát stane, že mě někdo blokne nebo překáží atd., je to špatný.

BUBEN
06-03-12, 20:46
S bodem 2 jsem měl taky problém. Pak jsem zjistil, že mám server DM FFA, kde zabíjím všechny, takže tam bloky nejsou.

hanibal 96
06-03-12, 21:02
JJ to je pravda že je málo spawnu. Můžete očekávat kde se nepřítel objeví.

Pissed off
06-03-12, 21:54
Souhlasím z bodem 1 - 2

MAGi
06-03-12, 21:56
S bodem 2 rozhodne nesouhlasim. Jestli se budete ptat proc, zase Vam budu 3 dny vysvetlovat, berte to jako odpoved nekoho, kdo se v tom vyzna.

BUBEN
06-03-12, 22:04
Když postáváš s AWP, neplete se ti nikdo. Neříkám to s odkazem na kemp, taky hraju s AWP, ale je to fakt. Jenomže když si vemeš něco jiného a běháš po mapě, lidé se ti začnou plést. No a když chcípneš kvůli chytrákovi, kterej se postavil vedle tebe a ty nemáš s AK kam uhnout, rozhodně tě to nepotěší.
EDIT: Myslím, že nejhorší situace je na infernu v pekle. Motá se tam klidně půlka teamu a není problém roztočit fullout.

Kotel
06-03-12, 22:06
Pridal jsem spawny na nuke a inferno. Na ostatnich mapach je vetsinou 50 spawnu, coz je dostatecne. Pokud ti vadi blokovani je tu server ffa dm, jak psal BUBEN. Ja s timhle nikdy nemel problem. Horsi je to na klasickem serveru. Kempi vetsinou slabsi hraci, kteri jdou snadno zabit, taky s tim nemam problem. Oni maji z kempu mnohem min fragu nez ostatni co behaji.

Svacinar
06-03-12, 22:06
S bodem 2 rozhodne nesouhlasim. Jestli se budete ptat proc, zase Vam budu 3 dny vysvetlovat, berte to jako odpoved nekoho, kdo se v tom vyzna.

Mohl by jsi to tady aspon normalne napsat, zajimalo by me to. Dik.

Karl0s
06-03-12, 22:13
Mohl by jsi to tady aspon normalne napsat, zajimalo by me to. Dik.

predstav si 4 lidi v sobě

Miriali
06-03-12, 22:14
Díky alespoň za toto

ZombieBot
06-03-12, 22:19
Pridal jsem spawny na nuke a inferno. Na ostatnich mapach je vetsinou 50 spawnu, coz je dostatecne. Pokud ti vadi blokovani je tu server ffa dm, jak psal BUBEN. Ja s timhle nikdy nemel problem. Horsi je to na klasickem serveru. Kempi vetsinou slabsi hraci, kteri jdou snadno zabit, taky s tim nemam problem. Oni maji z kempu mnohem min fragu nez ostatni co behaji.

Zkus se někdy podívat na DM 1, když je jakákoliv mapa, co má ve jménu dust. Kempení s AWP a podobně, banuju to pořád, ale nezvládám vše.

Svacinar
06-03-12, 22:22
predstav si 4 lidi v sobě

No jasný, nějak mě to nenapadlo. Dík.

BUBEN
06-03-12, 22:24
Musíme udělat videa a vyjasnit si kemp. Myslím, že to prospěje všem. Je rozdíl mezi kempem a hlídání určitého místa. Nesmíte to brát jen z pohledu AWP. Když vás potká AWP a nenadává vám HS s dgl, tak i čupící frajeři s M4 si tě vyndaj na fullout.

Miriali
06-03-12, 22:51
Teď sem byl asi 5 možna 10 minut na DM FFA tam sme běhali možna 3 hráči z 8-10 zbytek kempil... ja osobně bych zavedl jak Camp metr na DM 1 tak i to probíhaní...

ZEUS
06-03-12, 23:00
camp metr tu kdysi byl a hráči si na to stěžovali.

Charon35
06-03-12, 23:17
Čo to melete zas. Pravý kemp robia len lamky v rohu, kde sa môžte hocikedy (radšej vždy) pozrieť. Ale ak niekomu vadí to, že som na A na D2 a len behám od strany k strane, lebo sa tam stále niekto spawnuje a nevie ma zabiť...tak to kemp nie je páni. Čo si má dať taký player kill do konzole, lebo ho neviete zabiť a jemu tam stále niekto chodí?!

Prebiehanie...tak na DM sa snažím nechodiť s ďalšími 6-timi. Ale to je taká malá disciplína tuna. Počkať na 6 mojich a potom ideme naraz barák na ferne a blokujeme sa...

Čiže trochu uvažujte nad tým, ako hráte, ako hrajú iný a až potom dávajte návrhy, z ktorých polovica tu už bola zamietnutá niekoľko krát.

MAGi
06-03-12, 23:38
Na DM awp patri. Proc si myslite, ze awp ma behat jako silenec po mape? Awp je staticky, nerikam, ze se muze kempit. Ja s awp beham, aby lamky nebreceli, me to nevadi, protoze dam i tak, ale jinych awpkaru lituji.

Miriali
07-03-12, 00:18
camp metr tu kdysi byl a hráči si na to stěžovali.

stěžovali protože nemohli kempit....


a ke kempení, to že někdo přebíhá ze strany na stranu a střílí je normalní taky to dělam(camp metr se spouští tuším jen když seš staticky na mistě delší dobu asi pul minuty - přesně sem to nesledoval tak dlouho sem nikdy nikde nestal....) ale když někdo čupí v cata v nejtemnějším bodě a čeka až vyběhneš, to je velkej rozdíl... nebo že někdo někde čeka v nějakym rohu a čučí přímo na spawn nebo druhou možnou cestu a jen klika na tlačítko myši... to potom mužeš běhat sebelíp ale pokaždy tě sunda bez ohledu na to co má on za zbraň nebo ty.... muže mit AWP, deagla, eminu, kalacha, famasa,... trefí tě vším a ty o něm ani nevíš...

Karl0s
07-03-12, 09:03
ukaž mi roh, kam se zkušenější hráč nedívá předem

ZombieBot
07-03-12, 09:09
I kdyby, prostě DM je o běhaní a né, o tom, že si někam stoupneš/čupneš.

Miriali
07-03-12, 10:24
ukaž mi roh, kam se zkušenější hráč nedívá předem

ja zkouším každej co mě napadne, občas tam jen na haluz jen vystřelím, ale stejně je to malo...:D navíc ty se koukneš do jednoho a z druhyho v ten okamžik na tebe někdo míří....

hanibal 96
07-03-12, 15:39
Zkušený hráč na DM musí vědět kde jsou spawny a používat radar.

Charon35
07-03-12, 15:58
Zkušený hráč na DM musí vědět kde jsou spawny a používat radar.

Na FFA je ti na nič. Radar musíš mať v hlave.

hanibal 96
07-03-12, 15:59
Tjn

Miriali
07-03-12, 16:17
Vážení pokud hrajete tak jak říkáte tak Camp metr vam nikdy vadit nemuže, zamyslete se nad tim... Vůbec byste o tom nevěděli.... Proč vám to teda vadí..???(alespoň 1 padnej a realnej důvod prosím)

Kotel
07-03-12, 16:27
Kdyz u campmetru pridam vyjimku pro awp, tak by mohl mit nejaky smysl.

Miriali
07-03-12, 18:26
Kdyz u campmetru pridam vyjimku pro awp, tak by mohl mit nejaky smysl.

s AWP zamíříš a vystřelíš klidně za 2 vteřiny(i za běhu), myslím si že je to zbytečny nebo je to třeba vyzkoušet jak by to vypadalo beze změn, pak by se to dalo doladit ;-)

Charon35
07-03-12, 19:38
Keď už, tak meter na 8-10 sec. Stáť tam viac ako 10 sec je už blbosť hráča.

Ale nikto sa dokopy nesťažuje na nič, tak načo meniť zabehnuté a osvedčené veci. Jedine sa polemizuje o campmetri, ostatné veci sú úplne blbiny.

Ono byť v pohybe je aj výhoda. Ak to niekto nechápe, jeho vec.

Miriali
12-03-12, 22:36
Tak co sem zpozoroval, mohl by se dat trošku přísnější u AWP je to dobry ale u normalnich zbrani bych snižil dobu stani o 1/4 až 1/2 doby co je teď... protože ZombieBot ma pořad dost prace a dost lidi zneužívá tak dlouhou prodlevu...

Jinak Díky za spuštění camp metru ;-)

Dre
13-03-12, 00:49
Souhlasím ze všema body 1-3 , tyto návrhy jsou dobré a určitě by hře prospěli.

Charon35
13-03-12, 00:49
AWO je úplne v pohode. Dnes som sa bugol a po chvíli mi začala černať obrazovka. Doba akurát. S inými nemá zmysel stáť, takže to neviem.

The Frisco
13-03-12, 09:31
Co takhle to zkusit dát na DM2 (chodí tam méně lidí než na DM1)? Když se to hráčům líbit bude,tak se to dá i na DM1 a když ne tak se to zruší.

ZombieBot
13-03-12, 09:48
Nejhorší natom je, že camp meter je na 30 sekund. Borec 25 sec. duckuje za krabicí, začne mu to blikat, popoběhne o kus dál a mezitim se mu dá camp-meter na nulu a čupí dál...

BUBEN
13-03-12, 16:50
Já bych ten kemp tak nehrotil. Co jsem se koukal do banlistu na DM, tak se tam střídá s WH a bany za kemp od ZombieBota. Nevím, ale asi se tolik kempi jen v jeho přítomnosti. Když frajer čupí na B a čučí do kat, tak to je jasné. Ale když si někdo pobíhá na A, tak to prostě kemp není. Zas tolik míst není na kemp. Neberu když čupí za bednou, to dělaj jen ultra lamy. Na Infernu mě napadá jen balkon. Dust je na ten kemp horší, ale když víte kde je, není problém. Když se kouknu na dust4ever, tak kemp na spawnu je směšnej. Není nic jednoduší si tam někoho vyndat když vím, kde je. Je jasné s AWP. Když máte AK, chce to trochu štěstí.

Charon35
14-03-12, 00:36
Já bych ten kemp tak nehrotil. Co jsem se koukal do banlistu na DM, tak se tam střídá s WH a bany za kemp od ZombieBota. Nevím, ale asi se tolik kempi jen v jeho přítomnosti. Když frajer čupí na B a čučí do kat, tak to je jasné. Ale když si někdo pobíhá na A, tak to prostě kemp není. Zas tolik míst není na kemp. Neberu když čupí za bednou, to dělaj jen ultra lamy. Na Infernu mě napadá jen balkon. Dust je na ten kemp horší, ale když víte kde je, není problém. Když se kouknu na dust4ever, tak kemp na spawnu je směšnej. Není nic jednoduší si tam někoho vyndat když vím, kde je. Je jasné s AWP. Když máte AK, chce to trochu štěstí.
Tiež sa mi zdá, že sa to zbytočne omiela dokola. Na ferne sa vždy pozrem na balkón, lebo skoro vždy tam niekto je. To by človek musel každé kolo zabanovať minimálne jedného hráča a za deň by len inferna bolo 100 banov. :D

ZombieBot
14-03-12, 08:52
Banuju ten ty, co vyloženě kempí (jak píše buben - např. na dustu2 někdo čupí na b/CT spawnu za krabicí, nebo na dust4ever za těma krabicema, nebo v té temné uličce a podobně) a to, že někdo pobíhá na A jsem nikdy nebanoval. Většiná hráčů je ráda, protože si furt stěžují. Vždy když přijdu, tak už hlásí kempery.

Kotel
14-03-12, 11:39
Cas jsem snizil na 20. Popobehnout nestaci. Hrac musi bezet, dokud se mu nevynuluje citac.