PDA

Zobrazit normální verzi : Comando - balanc classy



1337Nash
29-08-17, 11:19
Zdravíčko
Nejdříve než navrhnu změny , který bych provedl bych chtěl napsat aby jste si všichni vzpomněli co se teď hraje a kolikrát jste ve hře viděli hrát comma.
Správně , hrají ho 3 lidi , z toho 2 jen občas. Kvůli tomu si myslím že by potřeboval nějakou podporu ze strany systému xd
Tákže :
1. Přidat anti slowdown , když už je to jediná classa s nožem tak by neměla být omezena tím že po začátku střelby zůstane stucknutá na místě a k tomu killu se prostě
nedostane.
2. Vrátit comandovi Glocka , Buďto přidat jako druhou zbraň (glock,deagle) jak to bylo dříve , a nebo oddělat deagle a vrátit glocka.
(Tohle je kvůli využití itemu "střelec fart" , Který stejně nikdo nepoužívá ani když padne ten nejlepší 1/6 protože všechny ostatní classy mají automatické pušky )
Napadlo mě ještě pár věcí ale to už jsou jen pohádky a scifi xd
Tohle co jsem napsal je podle mě čistej balanc , 1. comma nebude hrát nikdy moc lidí , 2. Ale vrátí to tu classu do hry

teosek123
29-08-17, 14:00
Anti slowdown? Nezbláznil jsi se? Víš jak by to bylo OP ?

1337Nash
29-08-17, 16:15
Nebylo , nastavil bych to tak aby zpomaloval jen zasah do hlavy
Podívej se teď , hraje se každá class jen comando ne

Kotel
01-09-17, 21:18
Pokud se všichni shodnou na tom, že ho nehrajou, tak ho můžu dát konečně pryč.

Seeky
01-09-17, 23:40
Pokud se všichni shodnou na tom, že ho nehrajou, tak ho můžu dát konečně pryč.


https://www.youtube.com/watch?v=ZXsQAXx_ao0

Grakon2702
01-09-17, 23:54
Názor jednoho neaktivního hráče se sice nepočítá, ale zrovna commando je taková jediná troll classa, která by mě jako jediná přinutila se k tomu zase zpět vrátit, nebo si to alespoň občas zahrát. Za tu dobu, co jsem to tam všechno odzkoušel, mě asi tahle classa nejvíce bavila.

Exot
02-09-17, 10:13
Pro teraz sa sním dá jedine kempiť za rohom nič viac swat ho dá na 2 rany chcelo by to ho boostnuť nejako ale ten no slow mi príde že je boost až moc čo takto mu dať to vystrelenie dopredu ? (sry teraz si nespomeniem na meno toho itemu:D) je to dosť dobrá úprava a neni až tak moc OP lebo musíte byť v osi jeho skoku... ináč sa mu dostanete za chrbát:D

Grakon2702
02-09-17, 10:34
Tak, jak je nastavený teď, tak to je nejlepší. Je celkem sranda se snažit někoho instakillnout nožem. Velká nevýhoda je, že jakmile do commanda někdo střelí tak ho to zpomalí a musí vytáhnout deagle. Tak se mi to líbí. Není to žádný OP létající furien, ale rychle běžící postava s pistolemi a instakillem na nůž. Třeba mu ale zakázat pár itemů.

Indian0
03-09-17, 23:10
Pokud se všichni shodnou na tom, že ho nehrajou, tak ho můžu dát konečně pryč.

Hrám za neho. :hypocrite:


Nebylo , nastavil bych to tak aby zpomaloval jen zasah do hlavy
Podívej se teď , hraje se každá class jen comando ne

Tak keď ťa trafí do hlavy veľmi veľká šanca že prežiješ tam nie je :happy:

Ale slowndown by šlo. Aspoň by mal comando akú takú možnosť zdrhnúť na otvorenom priestranstve pred hráčom s lepším aimom.

SpLaXS
06-09-17, 23:42
Na commandu nepotřebuješ nic přidávat.. Dá se hrát.. Ale musíš u toho používat mozek :))))