PDA

Zobrazit normální verzi : NoP --> ^SeaBi



NoP
01-09-17, 21:48
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 228604)
[AMXBANS] Mas 18 hodin, 18 minut a 47 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '142538'
[AMXBANS] Duvod banu: 'nau? se pravidla historie'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < NoP >
[AMXBANS] Tvuj nick: NoP
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:663388339
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:663388339
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 188.122.194.12
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.122.194.12
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < ^SeaBi >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town 3
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






Chtel bych se daneho admina zeptat na zaklade ceho rozdava bany a zaroven pozadat o unban , ten kdo me zna vi ze na Trouble randomy jen tak nedavam, takze bych byl rad kdyby tohle resil admin, ktery tam hrat chodi:) Je vtipne, ze dostanu ban ja potom co sem dneska dostal tolik randomu co snad za posledni tyden dohromady a nikdo znich ban nedostal a ze byly ty randomy i opakovane, a dalsi vec je, ze ten ban sem zjistil, ze mam az ted vecer, protoze ve hre sem ho nedostal , tak zrejme az hodne dlouhou dobu co sem se odpojil, coz me taky zarazi a nemyslim si, ze bych ten ban dostal nahodou hodinu potom co se odpojim, ze by si nekdo na neco vzpomnel :)) dik

NoP
01-09-17, 21:58
Jako nepřišel sem se hádat ani nic ten den není nic strašného, ale jde o princip, že tam celý den hrajou děti co dávají randomy běžně a úmyslně, nebo že neznají ani pravidla.. Já za 3 měsíce co tam hraji sem dostal ban za random jen 1x což asi o něčem vypovídá a to byl aspoň normální admin co to dal na 3 hodiny nebo tak nějak a zabanoval i další protože já tehdy jen oplácel ale teď to tak bohužel nebylo a to sem dostal random několikrát

svat
01-09-17, 22:08
Zdár,

zde (http://csko.cz/forum/showthread.php?59050-TTT-demence&p=463569#post463569) jsi byl nahlášen, co Nám ktomu povíš?

NoP
01-09-17, 22:18
Díky za odpoveď ) Aspoň vím odkud vítr vane :) Ale to že amaterasu mi dal 2x random jako první a z toho pokaždé lhal že sem ho hitl i potom co na konci kola sou výsledky koho zasáhls atd a já tam rozhodně neměl napsané jeho jméno, že bych mu něco ubral to už asi neposlal :)) Ale aspoň vím o co jde.

NoP
01-09-17, 22:20
a zabíjel mě kdyz byl nevinny ale vpoho aspon vim , protoze to ze je deme*** sem mu psal uz tam

svat
01-09-17, 22:28
a zabíjel mě kdyz byl nevinny

Na tohle nemáš důkazy, pokud máš, dej sem demo, a hráč Amaterasu bude patřičně potrestán. :)

Je to těžké, někoho obvińovat, jen tak bez důkazů..

NoP
01-09-17, 22:40
Jo sak vpoho díky za odpoveď aspon vím o co jde, nebo spíš o koho, asi dema začnu točit taky, aspon se ukaze kde je pravda) mejte se

pweredbytvaroh
02-09-17, 07:02
Me spis zajima ten duvod historie, ma jediny ban za random a to tam hraje denne, takze?

Koprakek
02-09-17, 18:03
Lck.