PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva-Knife servery



SvingCZ
02-09-17, 14:43
Dobrý Den jmenuju se Danke :3 a chtěl bych požádat o Admin práva na serverech Knife.

Nick ve hře : Danke :3
Steam:STEAM_0:0:189056360
Na tomto porálu už mám nahraný alespoň rok.
V chatu se umím chovat ukážněně, ale občaš když někdo dělá nějakou neplechu tak se malinko naštvu.
Je mi : 13 skoro 14 let
Hlášení cheterů a nevhodných Hráču: Ano už jsem jich spoustu nahlásil

Trestní rejsřík: Jsem velmi zkušený hráč Tehdy jsem zde hrál pod nickem SvingCZ bohužel už mě to přišlo moc easy tak jsem zkusil Wallhack no a Dostal sem PERMANENTNÍ BAN pak mě to štvalo a zkousli jsem obcházení Banu za nick: Danke :3 no bohužel jsem taky dostal Ban tak jsem se naštval a říkám si : Hele cheatovat už nikdy víc nechu koupím si Steam csko :) no a to byl výborný nápad Cheaty už nepoužívám ani používat nechu takže zkušenosti už mám /Podle mě :D/

Jenom takový dodatek Adminy respektuji a už jich celkem dost znám. Jo a ještě před asi 2 lety jsem žádal o práva byl jsem hloupej hned po banu xD No ale Admin BigSmoke mi řekl zkus to tak o 2 roky a tak jsem si to vzal k srdci a zkouším to teď.

S pozdravem Danke :3

Unnmend
02-09-17, 15:08
Čau , na knife som ťa videl len pár krát , mne si nenahlásil nič. Hlásiš niekomu ?
Aktivita slabá a ešte ktomu aj bývalý cheating a obchádzanie.
Momentálne proti.

Burak1
02-09-17, 17:00
Ban za cheaty je čerstvý, proti.

SvingCZ
02-09-17, 19:08
Ale Buráku ten cheating je starý už 2 roky v té žádosti jsem si přidal rok na víc ..

Burak1
03-09-17, 19:17
Ale Buráku ten cheating je starý už 2 roky v té žádosti jsem si přidal rok na víc ..

Však ano.

Koprakek
10-09-17, 21:26
Nesplňuješ podmínky pro přijetí.