PDA

Zobrazit normální verzi : Přímá cesta bez zdržování.



Mefitek
02-09-17, 15:18
Normálně CTčka ty 4 slova řeknou. Ale jelikož to není v pravidlech a slovíčkaření to není (když řekne pojďte za mnou a já jdu walkem) nemělo by to být automatické. Když tu hru začne hrát nový hráč, tak jediné pokyny, co má k dispozici, jsou pravidla v /menu, a tam o tom nic není. Jak to s tím teda je?

Grakon2702
02-09-17, 15:31
6. Zákaz slovíčkařit, vězeň musí plnit ŘÁDNĚ úkoly Simona.

JustDoItNigga
02-09-17, 15:51
Když ti řekne jenom "pojďte za mnou" tak můžeš jít walkem i čupem pokud to nezakázal. Pouze přímá cesta je automatická pokud vím.

Grakon2702
02-09-17, 16:06
Tím řádně se myslí přímo a bez zdržování. Je to jasné a funguje to tu tak už několik let.

JustDoItNigga
02-09-17, 16:37
Nemyslím si.

Grakon2702
02-09-17, 16:44
Asi bych si měl nechat stáhnout svojí žádost o práva, protože čím dál tím víc zjišťuju, že neznám pravidla a věci jsou vlastně úplně jinak, než jak jsem s nima ty 4 roky hrál. Uvažuj trošku, co vlastně znamená slovo řádně a proč by měl Simon pořád jako idiot říkat "přímou cestou bez zdržování" tak samo, jak se na konkurenčních portálech říká "CT mají povoleno zabíjet". Zase zbytečně hledáte díry v pravidlech, kde vlastně vůbec nejsou.

Deda z Depa
02-09-17, 19:45
Grakone tohle by jsi snad ani nemel rešit .... akorát zase něco hledají za co by mohli dostat VD ... na to prostě není co říct.

Grakon2702
02-09-17, 21:15
Grakone tohle by jsi snad ani nemel rešit .... akorát zase něco hledají za co by mohli dostat VD ... na to prostě není co říct.

Já takové věci radši řeším hned. Už jsem byl několikrát svědkem, jak se rychle mezi hráči šíří různé mýty a pak to akorát na serveru dělá neplechu. A obzvlášť JB je na to hodně náchylný. Zrovna nigga jakožto pravidelný hráč, který si i žádal o práva, by měl mít dostatek rozumu a zkušeností, aby věděl, že přímá cesta bez zdržování je automatická. O to víc mě to naštvalo, že i v kruzích stálých hráčů se dokážou šířit hovadiny.

Operak
02-09-17, 22:00
WTF co tady zase řešíte.. jednou se řešilo "Do boxu k zadní stěně" a ted zase příma cesta bez zdržování? Na JB to už je zaběhnuté, že automaticky je to bez zdrzovani o přímé cestě nemluvě. To udává i samotné pravidlo pro vězně jak už tu psal Grakon.

replika
02-09-17, 22:33
Niekedy nechapem zalozenie takehoto tematu .... ludia uvazujete nad tym co napisete na forum alebo to je len taky vyplod zo serveru ked vas zabiju a vy si sem pridete vybit energiu... blbost viz operak/grakon

Mefitek
05-09-17, 13:08
Specifikovat "řádně" by nebylo na škodu. Já to pravidlo 6 chápu spíš jako přímou cestu, ne jako zdržování. Když při "pojďdte za mnou" půjdu walkem, je instakill přehnanej.
A ještě bych se zeptal, pravidlo 10 se vztahuje pouze na členy teamu, že? (T nesmí prozradit T a Ct zas Ct) Protože za spoluhráče se dají považovat všichni na serveru.

Latins
05-09-17, 14:26
Vězni by neměli prozradit polohu svých ostatních věznů a to stejné u dozorců. (Vyjímka je u zdržování během modu, jako například přestřelka)

Co se týká toho bez zdržování.
Dlouho to tak fungovalo, tak nevím, proč by to nemohlo i nadále pokračovat. Samozdřejmě dozorci musí zabavit vězně.

Grakon2702
05-09-17, 18:10
Když při "pojďdte za mnou" půjdu walkem, je instakill přehnanej.

Takhle to normálně na ostatních serverech funguje. Jdeš v čupu, na půl sekundy se postavíš a zase si čupneš a hned máš insta hlavu. Tady to řeší pravidlo, které zakazuje zbytečné fragování.