PDA

Zobrazit normální verzi : Help



Kaktus-sama
15-02-11, 22:20
No tak zapnu normálně csko, přihlásim se na server, bum textury all všechno rozmazané zbraň v levé ruce ( nedá se přenastavit do pravé ) když du do "Options" zvýšit barvy atd na 32 bitů tak to nejde, resetne se mi csko a nic. A furt to je stejné, neví někdo co by s tím mohlo být ?

Charon35
15-02-11, 22:44
Nestiahol si niečo nové? Nemenil si napr. config atď.?

Kaktus-sama
15-02-11, 22:45
Právě že ne .

t.twisted
16-02-11, 09:12
Na tu zbraň - cl_righthand 1, a co se týče grafiky tak se podívej jak ji máš nastavenou - open gl/software.

Kaktus-sama
16-02-11, 18:35
No takže jenom dodám, asi před 2 týdnama + jsem si měnil config, ale od té doby jsem nic nedělal s nastavením tak je možné.

Když dám do pravé ruky tak to de, ale restartnu csko a mám to zase v leve, jinak grafiku mám úplně normálně. A myslím že to v csku nebude, když jsem si chtěl změnit velikost obrazu v csku tak mi to nahodilo error. A od té doby to je furt takové. Přemýšlel jsem na reinstalem, ale ještě počkám třeba se najde řešení.

Charon35
16-02-11, 19:24
Tak si pozri config či tam nemáš niečo čo by nemalo byť (tá ruka hlavne, nejaký príkaz, ktorý ked resetnes CS tak sa ti zmeni automaticky, userconfig). - nvm, možno sa mýlim, skus.
A čo máš nastavene? mrkni ci ti to nechadze stale software mode.

Kaktus-sama
16-02-11, 20:24
No i když jsem tam dal jinej config tak jsem měl furt ten starej, tak zkusim místo toho co tam teď mám dát ten starej.

Kaktus-sama
16-02-11, 20:35
Jop... byla to moje chyba měl jsem tam celou dobu software mode, a ani jsem si toho nevšimnul. Předem se omlouvám za svojí debilitu, protože jsem si toho opravdu nevšimnul. Jinak děkuji za rady, velmi dobrá komunita. :)

t.twisted
16-02-11, 22:40
No jo, stane se. Příště budeš chytřejší.

Charon35
16-02-11, 22:54
No vidíš to. Povedčine to býva vec, ktorú hneď na začiatku dáš bokom, lebo si myslíš, že to určite nemôže byť ona (alebo si ju len nevšimneš) :D

Kaktus-sama
17-02-11, 15:14
Jj xP poprosim Kotla o lock.