PDA

Zobrazit normální verzi : Neaktivita adminů/spešlů! žádost o práva



Lossky
03-09-17, 18:13
Včera večer jsem hrál na JailBreaku a bylo tam asi 5 lidí co porušovali pravidla (CT...) (zabraňování vzpouře,No Mik,příkazy na myš,neschopnost simonovat,bezdůvodné FK a bezdůvodné HVD,neohlášené mody atd...) psal jsem adminům asi půl hodiny jak na TS tak přes příkaz ! a nikdy žádný admin/spešl nepřišel... je to hrozný když se porušují pravidla a všem je to jedno... proto navrhuji aby admini/spešli začali být aktivnější! a nebo dát další nábor , protože já vždy hraju večer a nejčastěji potkávám lidi co porušují pravidla... takže bych požadoval aspoň o práva na KICK aby tam ti blbci co to porušují tak abych je mohl KICKnout... prosím o reakce pouze adminů nebo založení nového náborů spešlů/adminů!!!:excl::excl: (dementní odpovědi od hráčů si můžete odpustit...)

teecko
03-09-17, 18:21
Odpovím alá admin

Admin je bohužel většinou pracující člověk a nemá čas tu sedět 24/7 a musí též v noci spát.

Snad mi to šlo :gabe:

The Frisco
03-09-17, 18:25
Ty hlášení jsi psal ve 2 ráno a to už tam opravdu žádný admin nebyl. Kdybys dostal práva, tak se ničemu nepomůže, protože začne škola a půjdeš v 10 hodin spát.

Latins
03-09-17, 18:30
Adminů je celkově dost. Ale bohužel tam nejsme vždy, když se něco porušuje. Jestli porušují pravidla, tak se neboj, jednou na ně spadne klec (Taky můžeš natočit demo a dát ho sem na forum).: :happy:


Kandidátů je dost, kteří by měli zájem. Rádi by pomáhali na serveru než svou aktivitou, ale má to vždy nějaké to ''ale''.

Náš náborář se ještě nerozhodl, komu to TA dá.
Asi se mu nikdo nelíbí. Nebo nemá čas? Nebo se mu momentálně nechce... Nikdo neví :happy:

Spešlové hlášení přes ! nevidí.

Samco
03-09-17, 18:34
Nábor je otvorený, práva výhradne len na kick sa neudeľujú. Ak máš záujem, je možné o práva požiadať, ale musíš spĺňať niektoré podmienky.

Pravidla žádostí, podmínky přijetí a informace k náboru - ČTĚTE! (http://csko.cz/forum/showthread.php?954-Pravidla-%9E%E1dost%ED-podm%EDnky-p%26%23345%3Bijet%ED-a-informace-k-n%E1boru-%26%23268%3BT%26%23282%3BTE!)