PDA

Zobrazit normální verzi : Detektiv Dax



Daxer
03-09-17, 19:05
Zdarec bude to sranec,
JB spešl KaJsinek se představuje na novějším portále a starším TS které upadlo jménem "Madz" a právě na novějším portále tahá lidé z kotelny viz stačí kouknout kdo tam má nahozené práva.:)
Tu je majitel MADZ https://imgur.com/tKi2eEG
Ptal jsem se lidí kdo je Madz či mi pošlou jeho STEAM, tady mám menší ukázku :-)
https://imgur.com/c80A25U
https://imgur.com/ok437YZ
https://imgur.com/mCL9FBB tento si zaslouží být neviditelný.
Kdo zná na FB Kajsinka tak může potvrdit že jde o něj, zde vidíte že docela dobře reaguje na jméno Madz :) starší konverzace za doby kdy měl ještě svůj bývalý TS3 server a několik malejch svých serverů 1.6..
https://imgur.com/NUkVBU4
A zde je přímo důkaz přes nejmenovaného admina který ho měl přidaného ve friendlistu z kotelňáckého TS3-> https://imgur.com/koaXFl2

Tuto stížnost nepřesouvejte do admin forka, vytvořte si novou:happy:

KajSinek
03-09-17, 19:38
Ahoj Daxerko môj zlatý,
netuším ako to zoberie zbytok adminov, ale ja som tam ako platený technik. WEB, MC, TS spravujem za menší príplatok, ktorý mi pán majiteľ platí. Nesúvisí to s mojou aktivitou a ani to nevlivňuje môj post na kotelne.
Napríklad: http://csko.cz/forum/showthread.php?58097-St%ED%9Enost-na-admina-Oper%E1ka&highlight=Operak . Ja nemám práva na CS 1.6. Taktiež tam zaznela veta od admin Nakladana okurka:
,,Pokud nepropagoval jiny ts na nasem portále, proc by nemohl byt admin jinde?"
Tak v čom je problém?

Britny
03-09-17, 19:42
A kde máš důkaz, že přetahuje ty lidi? Jinak pokud nedělá nikde reklamu na našem portále, tak je to úplně jedno. Upřímně nové portály nemají moc šancí se nějak více uchytit.

Daxer
03-09-17, 20:43
Milý Kajsinku,
Měli jste tam ikonku jménem - správce webu, kterou jako jediný měl ClewShow, ty jsi stále měl ikonku MAJITELE.
Měli jste tam ikonku TS3 admin který se staral o TS, ty jsi stále měl ikonku MAJITELE.
Proto tam měli gather admina, TS3 admina lidé z kotelny :)
A svůj bývalý portál cwtg jsi prodal nebo co?Tam jsi taky jen spravoval věci jako MAJITEL?
Stačilo se kouknout co za lidi tam dostalo GATHER admin, TS3 admin a turnajový admin, všichni to jsou lidé z kotelny..
Dále spíše pomluvy na kotelnu jak jí Kotel prodává, že na tom již prodělává apod. Bohužel na to nemám důkazy no :D ale Kotla jsem se na to zeptal a upozornil.;)

Proč ty nový lidi u vás dostali zákaz říkat že Madz jsi ty?Proč když jsem ti napsal na steamu dělal jsi že žádného Madze neznáš?

- Koukám smazal jsis už svůj již bývalý portál - http://cw-tg.cz/profile/Madz

KajSinek
03-09-17, 20:59
Zdravím,
portál nebol môj. Hlavné slovo som tam taktiež nemal. Mal som Majitel, ale staral som sa o TS ( TS 3 správca sa nenaberal, keďže som bol ja. ) a taktiež som sa staral o MC. Portál stále beží, ale ja som odišiel na základe tamtého majitela. A na tomto, ktorý si spomínal na začiatku má správcu ClewShow, ale kvôli administráciam a pod. Keďže do programovaní administrácií sa nevyznám. Ľudia z kotelny? Jednoduchá odpoveď. Ja sa o cs 1.6 nestarám, ale iba maximálne okrajovo ako maličká výpomoc, či tester, tak ja v tom nerozhodujem a nenaberal som ľudí ja. Ale o práva si žiadali sami.

E: Jo a ešte som ti nezodpovedal na jednú vec. Zmena nicku, a pod. ( nie zákaz Adminom hovoriť kto som...to už mohli dávno a sami od seba ... ja im to zakázať nemôžem a je to ich rozhodnutie ) .... tak to bolo kvôli zbytočným hádkam, flamu atď. Ak máš ešte nejaké otázky, tak sa pýtaj, ale ja ti nemôžem dať nič iného, len slovo proti slovu a tvojim dôkazom, že práva mám, ale nie, že preberám ľudí. Ja som dokonca nenabral ani jedného člena do AT, ale iba ClewShow.

Daxer
03-09-17, 21:22
Ať si každý admin udělá svůj obrázek o tom zda je normální si žádat o práva na jednom portále a spravovat (MAJITELIT) na jiném portále. :)

KajSinek
03-09-17, 21:30
Zdravím,
ja počkám na vyjadrenia taktiež aj iných administrátorov a ako vravíš, tak nech si urobia vlastný obraz o tom. Ale ak ti nesedí slovo k tomu Majitel, ale napr Technik, tak by sa to celé muselo prerobiť. To by si pochopil, keby sa ti práva tam nezamietli k sekcii cs 1.6. ( nie mnou a ani len majitelom )

Daxer
03-09-17, 21:46
Chceš tu vytahovat věci mimo téma?Ale odpovím když jsi to nakousl.Reysovi jsem jen řekl ať mi rovnou taky dá práva na GH když je již dostali autisti kterým to na kotelně bohužel nevyšlo (zdravím Moryho a spol.).Ikonky nebyl zas tak velkej problém ne?Když už Clew jednu na spravování měl :-)
Clew na jejich webu - https://imgur.com/Lre645x
Kajsinek na jejich webu - http://imgur.com/a/FUEgy
Nevím no..

KajSinek
03-09-17, 21:52
Zdravím,
áno, ktorú si spravil sám od seba. Boli problémy s webom, tak sa presúval z jedného VPS na druhý a pod. WEB je zopár dňový. Tú pozíciu mal na rozhodnutí majitel a nie ja. Adminovy Leillovy to on sám osobne na TS vysvetlil, keďže sa prišiel slušne Leillo spýtať, keď si to sem postol.

Daxer
03-09-17, 22:40
Leilla jsem tam poslal ať se sám přesvědčí že Madz jsi právě ty..
Stejně mi nejde do hlavy ten majitel jak na TS3, vytvoříte Clew ikonku že je správce ať je jasně dané co on je a tobě se nechá majitel :blink:
Omlouvám se ti za to obvinění že CWTG byl tvůj portál, ty jsi byl pouze později spolumajitel :) Zuzulinka která tam byla ve vedení mi napsala jak to bylo. ->https://imgur.com/a/jDtUm Vysvětlení: reys si odešel založit vlastní TS a KaJsinek zůstal a donášel právě reysovi kde později za to byl vyhozen.
Pochybuju že tvou druhou stránku "Madze" tu adminteam zná..:happy:

KajSinek
03-09-17, 22:58
Nedonášal som nič a zuza to vie. Zuza iba ma nemá rada, ak si si nevšimol. Vtedy ako reyS odišiel, tak som s ním ani nekomunikoval. A následne ako som odišiel ja a mnohých iných, tak zostala Zuza a ona dostala Majiteľa. Ďaľšie podrobnosti tu nebudem rozoberať, keďže sa to toho netýka a vôbec sa to netýka toho, že na zeta-gaming práva mám. A keď si si nevšimol, tak som to popieral iba pred tebou, že práva mám atď. Pretože jasne viem, že by si rozoberal hlúposti. Pozri si link, ktorý som poslal hore ako prvý ..."Stiažnosť na Operaka" a tam máš vypísané všetko.

DiEAcE
04-09-17, 11:00
Taky zdravim..

Driv byvalo zvykem, ze se hrac/admin venoval pouze jednomu portalu a nestaral se o ostatni, ale dneska uz se na jakousi vernost davno nehraje..

Kdyz pominu ty trapne hadky, tak budu poprve v zivote souhlasit s daxerem, jelikoz mam Kotelnu rad a neuznavam to, kdyz nekdo kope za vicero tymu, takze asi tak.. A je snad zbytecne rikat, ze argumenty typu "Novy portal se stejne neuchyti, takze je to vlastne jedno" nejsou v ramci obhajoby zcela na miste.

_AnGeL_
04-09-17, 11:35
https://img.memecdn.com/no-shit-sherlock_fb_850672.jpg
Detektívna agentúra Daxer prišla s novými informáciami a odhaľuje pravdu verejnosti.

K téme. Ako má človek chápať pomáhanie inému portálu? Morálka a "oddanosť" :doge: už takmer nikomu nič nehovorí.

Dimitri19
04-09-17, 13:23
Čau , počkaj ak som to správne pochopil mal si práva len na WEB , TS a MC ? Alebo si mal práva aj na CS (ak ten portál od yody nejaké má x)) ?

KajSinek
04-09-17, 14:12
Ahoj,
práva k CS nemám a ani tam nechcem. Svoju aktivitu v cs 1.6 venujem na kotelne.

E: Ide o vypomáhanie za nejakú tu cenu. Ak si zmyslí, že práca je odvedená dobre, tak mi zaplatí maličkú sumu, ale je to stále na ňom.

Daxer
04-09-17, 14:56
https://imgur.com/8Kfxdb2 nevím no..Vidíš sám kdo je správce čeho a kdo je majitelem..:)
Kdo se aspoň trošku potuluje po jiných TSkách a narazí i na nějakej ten portál tak již mohl na tohoto "Madze" narazit :-)
A pochybuju že o tvé druhé stránce tu všichni věděli :D
Nevím zda to příjde všem adminům jako normální věc toto..Minimálně aby podle jeho slov "pomáhal jen" jinému portálu :)

E: Proč tedy jsi se již od začátku ukazoval jako Majitel?A jak ostatním jsi neukázal že tam jsi jen jako správce aby to všichni viděli?Proč jste to dali jen těm dvěma?A ještě když jsi se tam představoval jako i na předešlém portále "Madz"?A neříkej že už v té době jsi věděl dopředu že narazíš na mě tak proto to jiné jméno :D

Britny
04-09-17, 16:05
Taky zdravim..

Driv byvalo zvykem, ze se hrac/admin venoval pouze jednomu portalu a nestaral se o ostatni, ale dneska uz se na jakousi vernost davno nehraje..

Kdyz pominu ty trapne hadky, tak budu poprve v zivote souhlasit s daxerem, jelikoz mam Kotelnu rad a neuznavam to, kdyz nekdo kope za vicero tymu, takze asi tak.. A je snad zbytecne rikat, ze argumenty typu "Novy portal se stejne neuchyti, takze je to vlastne jedno" nejsou v ramci obhajoby zcela na miste.

Nějak tu pleteš dvě věty dohromady. To, že je to jedno sem napsala v rámci toho, že on nedělá reklamu žádnému cizímu portálu zde na kotelně a pokud tam ani neadminuje a dělá jim tam TSko, tak nevím v čem je problém? Tady na kotelně je pouze spešl, na našem ts ani nemá žádné pravomoce a zde se tomu věnují jiní lidé, jako spešl se kotelně věnuje a pokud ty sám píšeš v AF u něčeho co se kotelny týká a lidé tak porušují pravidla "moc to žerete" tak pak mi moc nedává smysl tvého příspěvku v této situaci, kde o nic nejde, že někomu někde spravuje TS. Další věc, že se sám o sobě portál neuchytí je pravda, není to argument, ale pravda.. Tak moc nepřevracej to co píšu.
Hlavně nevím čeho tímto chcete docílit, že se mu vezme spešl? Jestli je to tak vážná situace, jak tu někteří píšou, tak prosím, ale dle mého co se týče TS je to jedno. Jestli se špatně stará o JB, tak mu toho spešla vemte a je po problému :)

Nakladana Okurka
04-09-17, 16:38
Tyvole, at nemam jakkoliv Kajsinka rad, tak dokud nepretahuje lidi, nedela reklamu, ma na kotelne aktivitu a jako spesl je pro portál přínosem, tak at si dela, vypomaha kde chce ne?

Daxer
04-09-17, 17:00
Bohužel Britny, on nespravuje TS3 to tam má na starost Pepis ještě se s ním bavil..Kdybych věděl že mu něco dělá jen na TS3 tak bych to ani neřešil :)
Jde tu o důkazy o to že se již stará o svůj portál s reysem a už si tam přetáhli několik lidí, viz mrkněte se třeba komu tam dali práva.

KajSinek
04-09-17, 17:33
Takže trošku si to rozoberem to tvoje preťahovanie. Kde vidíš dôkaz, že preťahujem? Ešte mi povedz, že sa tam nijak inak nemohli dostať. Hrajú sa tam GH a ak aj hráč napíše, že nech niekto príde na GH, tak to nerobím ja. O TS3 sa stará Pepis. To máš pravdu. Jemu niekedy zadám nejakú úlohu, aby niečo spravil. Ale, ak vidím nejakú chybu v permissionkách alebo nastane zmena v groupkách, že si napríklad reyS zmyslí, že nechce mať napríklad nejakú groupku, tak ju zmažem alebo ak chce, tak naopak ju pridám a nastavím. Absolútne nevieš, že čo sa tam rozpráva a aké úlohy má kto a kde. Taktiež nick Madz má ešte z MC, keďže mám warez MC, tak je volne dostupný na nete a tento nick používam už nie jeden rok a nie 2. Ja ti takto poviem ešte a naposledy. NIKOMU SOM TAM PRÁVA NEUDEĽOVAL JÁ, ALE BUĎ SI POŽIADALI SAMI ALEBO ICH NEMAJÚ. Jedine komu som dal práva je ClewShow. Nič viac. Ja som zo žiadneho portálu nepreťahoval ani jedného človeka. Ak áno, tak dodaj mi prosím dôkaz. Dôkaz nie je to, že tam niekedy prídu zahrať aj z Kotelny ľudia. Nick bol taktiež zmenený, aby si nikto ani neuvedomoval, že kto som, pretože som nechcel rozoberať presne to, čo ty a teraz. Rozoberáš všetko, to čo ti písali ostatný. Nekomunikoval som len s tebou. Stačí ti to v takto zhrnutom texte alebo to chceš aj na vytlačenom papieri?

Daxer
04-09-17, 17:57
Ještě mi vytlač papír, dík.
Takže si to shrneme - peníze dostáváš že sem tam smažeš něco, zadáš úlohy a sem tam přidáš.
- Že nick Madz se již ukázal na portále který bohužel (bohu dík?) zanikl, a taktéž jsi se tam vybudoval až na post Majitele.
- To že mi pak napsali lidé se kterýma jsi byl ve vedení ve výše vedeném portále a jak jsi se tam zachoval byl jenom bonus.

"Nick bol taktiež zmenený, aby si nikto ani neuvedomoval, že kto som, pretože som nechcel rozoberať presne to, čo ty a teraz."
Překlad - Nick byl změněný z toho důvodu aby nikdo nevěděl kdo jsem, protože kdyby to někdo zjistil a řešil to tu tak bych měl malér.

Takže závěr, pomoci vytvořit nový portál ať kotelna ztratí další část lidí a tím pádem další konkurenci.Najděte si také nejdříve sami něco o Madzovi a pak se vyjadřujte, čus Dax.

KajSinek
04-09-17, 18:18
A z toho prvého portálu to ti všetko vravela Zuza? No prepáč, ale ak chceš počuť celkovú pravdu a je mi to jedno ako sa zachováš, či uveríš alebo nie a čo s tým spravíš, tak mi napíš. Nebudem to tu rozoberať, pretože na písanie je toho veľa a je to zbytočné to tu rozoberať, keďže sa toho netýka. To, že si to takto preložil tamtú vetu, tak je to úplne inač. Zmenenie nicku? Podľa tohoto som sa nijak neprevinil: http://csko.cz/forum/showthread.php?58097-St%ED%9Enost-na-admina-Oper%E1ka&highlight, tak isto ani Operak v tejto téme. Preťahovanie ľudí a robenie niečo na inom portály? To ťa nemusí ani zaujímať. Svoju aktivitu si udržujem na tomto portály menom Kotelna. To ak ja si tu aktivitu znižujem a zvyšujem, tak mám na to svoj dôvod, ale nijak to neovplyvňuje moje chovanie na Kotelne a tak isto neovplyvňuje môj záujem o admina / aktivita / chovanie na kotelne ani jeden z portálov, ktorý spomínaš. A tamto, že peniaze? Ak si si nevšimol vyššie, tak nejde ani o veľkú sumu. Ide o totálne minimum a nejde len o TS3. A Čítaj vyššie...thanks. Preťahovanie hráčov sa nijak z mojej strany určite neuskutočnilo a aj keby áno, tak nie mnou a ani reySom určite nie.
Takže takto. Robenie reklamy nenastalo, čiže aký problém by som mal?
A to, že robím niečo inde, tak do toho ťa nič nie je. A myslíš si, že ma cez druhých ľudí spoznáš, ktorý len ohovárajú? Asi nie, keďže to isté robíš aj ty. A znovu ti pošlem ten istý link, kde máš vysvetlené, že post na inom portály nevadí, ak to nijak neovplyvňuje kotelnu alebo moje správanie na kotelne TU TO MÁŠ (http://csko.cz/forum/showthread.php?58097-St%ED%9Enost-na-admina-Oper%E1ka&highlight)

Kotel
04-09-17, 18:25
Na jejich webu nevidím jedinej server. Počet návštěvníků: 3. Nevim, co bysme tu měli řešit. Takovými portály tu prošla půlka adminů. Klidně si založ taky svůj. Mě to vadit nebude. Na tomhle totiž miliony nevyděláš.

Daxer
04-09-17, 18:45
Na web jim ještě skoro nikdo nechodí, když ho ještě předělávají (asi moc práce:)), servery ti přidají na web neboj se. Kajsinek je zatím u mě první kterého jsem takhle našel a dokonce podruhé co šéfuje na jiném portále :taunt:

E: Nevyděláš, jen ty příjdeš o několik lidí co si tu kupovalo VIP a přešlo jinam.To už budeš muset jíst samotné rohlíky :laughing1:
ale pak poděkuj Kajsinkovi že vytvořil novej portál a bude to.

^SeaBi
04-09-17, 19:17
Stejně je to portál pro lidi, co nedostali práva a nebo tady dostali ban za cheaty (jasnej příklad yoda :)), až budou mít UB, tak zase příjdou sem, protože tam nebudou mít hráče, takže tady není co řešit.

KajSinek
04-09-17, 19:34
Na web jim ještě skoro nikdo nechodí, když ho ještě předělávají (asi moc práce:)), servery ti přidají web přidají neboj se.

A znovu ti môžem povedať, tak isto ako na TS, tu asi milionkrát, tak i tentokrát, že aj keď sa pridajú, tak to nebude mnou, pretože ja sa o cs 1.6 tam nestarám. Prečo tu stále pletieš to, čo ja nespravujem a ani nerobím?

Daxer
04-09-17, 20:41
Však jsi psal že jsi placený za spravování TS3, MC a WEBU..Nebo už si nepamatuješ co jsi psal?:D Nechal bych už ať se vyjádří někdo jinej než aby jsme tady zaspamovali stránky:) já aspoň postl nějaké důkazy.