PDA

Zobrazit normální verzi : Spesl



D!!!!n3r [MaMLas] :x
07-03-12, 18:37
Prosím o pridanie do spesl ct lebo to vyhodilo asj mna aj Psycho :P boli sme tam mna tam pridal Pep!no a nas to vykoplo
žiadam odpoveď diky
Moj nick je Sám Demo***

Dem25
07-03-12, 18:46
jo přidat je tam znovu oba. Ti aspoň nedávaj FK a když tak daj VDčko

D!!!!n3r [MaMLas] :x
07-03-12, 18:47
diky za názor

slepice
07-03-12, 18:49
Hm.... :D Leryx ti odpověděl :D

D!!!!n3r [MaMLas] :x
07-03-12, 18:53
ale ok ale sak nech tam nesu furt ty isty napr teraz tam je grifin uz 6 krat za sebou, nech je aj niekto iny ct a ja by som bol aspon raz za cas ct rad

Larodar56
07-03-12, 18:54
Grifin je tam možná 6x, ale je to proto, že je to jeden z nejschopnějších. :-)

D!!!!n3r [MaMLas] :x
07-03-12, 18:57
ale ok ale sak nech si zahraju aj iný ne? ja hrajem JB možno rok cca. a u Ct som raz za 3 dni, a to hrajem kazdy den

Larodar56
07-03-12, 19:15
1) Měl bys chodit trochu častěji ven. ´
2) Zahrát si můžou i jiní, ale ne každý je dobrý hráč.
3) Snaž se a třeba časem ti nějaký admin dá povolení. :-)

3k a Jerry
07-03-12, 19:44
Celkově mě to připadá divné..


<Svacinar> : neomezenej přístup, něco jako dřív admini (než to grey zrušil) a všichni věříte tomu, že tam ty lidi pustí i někoho jinýho a nebudou u CT třeba 5 hodin? Je to skoro to samý jako když to začínalo, že admini mohli k CT kdykoli, akorát je to teď rozšířený i na normální hráče.

Souhlasím tady se Svačinářem .. Ted spešl ctčka tam budou tvrdnout celé dny, jak se to pak obyč useři mají naučit když se tam ani nedostanou.
Takže jestli jsem to pochopil dobře že si hraju za ct <nejsem spešl> v tom přijde blackshooter zabYjak a klikne si m2 a já idu k T ?

BUBEN
07-03-12, 20:04
Problémy známe. Piště jak ten problém vyřešit, aby byl spravedlivej a účinej. Kotel na to mrkne a něco udělá.

grEy
07-03-12, 21:07
Hram jailbreak uz viac ako rok a dokym som nehraval Kotelnu, tak som na inych serveroch hraval jedine za vezna a najlepsie som sa to naucil za vezna. Ja som tu navrhoval ine riesenie pomocou prihlasok a pohovoru na teamspeaku, ale to nepreslo, takze bude asi toto. Toto sa mi nezda najhorsie.

D!!!!n3r [MaMLas] :x
07-03-12, 21:08
takže? mi dáte spešl? či nie? inak volám sa Sam Demo***

Leryx
07-03-12, 21:35
Kdybychom ho dali každému kdo ho chce, ztratilo by to smysl.

Psycho :P
08-03-12, 10:19
Tak ale spešl dostane Qviks čo každú mapu dá MFK, potom nedá HVD, ignoruje chat a nie je ochotný zapnúť mikráky ???

3k a Jerry
08-03-12, 10:47
Já vím že to tu s pohovorama neprošlo ale kvůli spešl ct by se to zavést mohlo ..
Klidne to nemusí být admini .. Třeba jeden admin a nějaky hráč, který tu hraje skoro od začátku ..

No a pokud má už i Qviks povolení tak taky dobrý ..

Dem25
08-03-12, 11:50
s Psycho :D NAPROSTO SOUHLASIM!!!! Qviks tam nemá co dělat

Rosi! xP
08-03-12, 13:08
Ty pohovory by nebyly špatné... Nezatěžovaly by to forum a moc času myslím taky ne.

BUBEN
08-03-12, 14:28
Forum by bylo zatížené ještě více než ted. Zase se najdou další, kteří bude mít námitky proti nadržování. Navíc to nic neřeší. Co jsem koukal, tak nikdo kdo sem psal není na seznamu. Teda za předpokladu, že ve hře nemáte jiné nicky. Vlastně Larodar ho má.To bych viděl jako problém. Ted se to povolení dává na serveru. Myslím, že se dá i zrušit. Takže když to nebude někdo plnit, není problém ho smazat.

Amazing-Zajic
08-03-12, 15:19
Celkově mě to připadá divné..



Souhlasím tady se Svačinářem .. Ted spešl ctčka tam budou tvrdnout celé dny, jak se to pak obyč useři mají naučit když se tam ani nedostanou.
Takže jestli jsem to pochopil dobře že si hraju za ct <nejsem spešl> v tom přijde blackshooter zabYjak a klikne si m2 a já idu k T ?

Jerry, já jsem na JB občas ráno na 15 minut a pak odpoledne na 2 hodiny, myslím že jsou i hráči co jsou u CT podstatně o dost déle než já.....Taky nevím proč bereš zrovna mě za příklad? Ne že by mi to vadilo, ale jak jsem psal jsou tam i jiní kteří tam jsou shcopni byt cely den.

D!!!!n3r [MaMLas] :x
08-03-12, 18:00
jj presne qviks da mfk a neda hvd a je spesl? ja ked dam aspon fk tak mu dam vd

Psycho :P
09-03-12, 07:43
OK, neriešme už Qviksa... Ja by som súhlasil s tými pohovormi...Bolo by to len cez Ts prípadne cez Skype.