PDA

Zobrazit normální verzi : ♕ΞNalinka♕♕Ξ --> whab



Nalinka
05-09-17, 19:09
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 229009)
[AMXBANS] Mas 4 minut a 36 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'spam voice'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < ♕ΞNalinka♕♕Ξ >
[AMXBANS] Tvuj nick: ♕ΞNalinka♕♕Ξ
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:151414310
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:151414310
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 193.17.251.121
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 193.17.251.121
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < whab >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town 3 (cs_estate)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Vim, ze to uz vyprselo,ale moc jsem voice nespamovala si me ani neupozornil. A treba by me zajimalo jaktoze yuri taky nedostal ban. Furt tam mlel kraviny, do kazde holky narazi a obcas dela reklamu na jejich portal do voicu. Asi to je tvuj kamik ^^

svat
05-09-17, 20:04
Ahoj, né můj kámík to není, ale neřval tam do toho voicu jako Ty a Pussy destroy :) Ban jsi dostala na 10 minut, příště bude tvrdší.

Měj se.

btw, abych ti to ujasnil, včera nebo předevčírem dostal jeden hráč ze stejného klanu, jaká to náhoda, jako Yuri, ban za reklamu, nedělám vyjímky, takže až bude řvát reklamu, tak napiš hlášní.

Nalinka
05-09-17, 20:08
Však jsme tam neřvali... :D Ale mohl si aspoň upozornit a né hned banovat aby sis nahnal bany :D

svat
05-09-17, 20:10
Máte si uvědomit co děláte, že pro ostatní lidi není příjemné poslouchat furt, ježíš on mně hitl a ona mně hitla, a řvát tam po sobě, příště Vám dám ban za spam voice a random hitovaní páčidlem, aby jsi to teda měl komplet.

Nemusím nikoho upozorńovat, to je jako bych příšel na server kde hraje Whčkař, a ještě před natočením bych napsal že jsem admin a ať všichni vypnou číty.

žádná logika

Nalinka
05-09-17, 20:14
Ale AB, WH je úplně něco jiného než mluvení do hry.. hned mi bylo jasný, že to tady vytáhneš :D a nikdo si nestěžoval pokud vím :D

A zkus se někdy zaměřit i na Yuriho, né jen na mě. :--------)

svat
05-09-17, 20:20
A zkus se někdy zaměřit i na Yuriho, né jen na mě. :--------)

Příště, až ho uvidím spamovat voice jako Ty a Pussy, tak dostane taky ban, to se neboj :). Proč si asi nestěžovali, protože jsi holka.

Nalinka
05-09-17, 20:27
Prostě mi to připadá jako zbytečný ban. Myslím, že by stačilo upozornění.

svat
05-09-17, 21:32
Však ban už nemáš, neměla si ho už po 10 minutách.

můžete lock, není co řešit už.

E: budeš jích tam mit více, když zase budeš spamovat voice chat.

Nalinka
05-09-17, 21:34
Jenže ten ban mám v banlistu. :D A je za nic.. takže je co řešit

Nalinka
05-09-17, 21:59
Nedokážeš si přiznat pravdu.. až moc banů si už asi failnul :)

SEDA EMINENCE
06-09-17, 07:24
Ahoj,
upozornit tě mohl, nemusel. V obchodě když budeš krást tak pak taky povíš, že tě na to nikdo neupozornil?. A ban za nic? To že znepříjemňuješ hru ostatním je pro tebe nic? Hulákat si běž třeba rodičům do obýváku, jsem zvědavá jak budou nadšení. To, že tvojí hlavince nedojde, že to co děláš, není zrovna OK, tak za to my nemůžeme. Je očividné, že podle toho co zde předvádíš, by stejně upozornění nepomohlo, takže snad se krátkým banem poučíš. A můžeš být ještě ráda, že je to bylo jen 10 min.

DiEAcE
06-09-17, 10:19
Nebo jim priste staci dat mute pro vsechny, neni treba to banovat.

Nalinka
06-09-17, 14:22
Ahoj,
upozornit tě mohl, nemusel. V obchodě když budeš krást tak pak taky povíš, že tě na to nikdo neupozornil?. A ban za nic? To že znepříjemňuješ hru ostatním je pro tebe nic? Hulákat si běž třeba rodičům do obýváku, jsem zvědavá jak budou nadšení. To, že tvojí hlavince nedojde, že to co děláš, není zrovna OK, tak za to my nemůžeme. Je očividné, že podle toho co zde předvádíš, by stejně upozornění nepomohlo, takže snad se krátkým banem poučíš. A můžeš být ještě ráda, že je to bylo jen 10 min.

Však jsme tam skoro ani neřvali. Někteří to zneužívají více, ale u nich se to přehlíží. A nechápu proč tu dáváš nesmyslné přirovnání, ještě k tomu z real life. :D Hned tu ze mě děláš, že jsem tupá.. šikovná adminka, klobouk dolů jako :gabe:

svat
06-09-17, 17:30
Moderátoři lock už boha.

Nalinka
06-09-17, 18:33
Ještě si mi nesmazal ten ban za nic. :think:

SEDA EMINENCE
06-09-17, 18:36
Ani ti ho nikdo nesmaže :laughing1:

svat
06-09-17, 18:52
Opravdu ti ho mazat nebudu, měj se.

helou, moderátoři, plz lock už, spam..

Nalinka
06-09-17, 19:09
Ani ti ho nikdo nesmaže :laughing1:

Nic nevíš a vyjadřuješ se. :DDDD

Nevadí, ještě potřebuju pár příspěvků abych mohla dávat palečky. :harhar:
Ale ban byl za nic. =D

DiEAcE
07-09-17, 12:47
Zbytecne bany jsou zde kazdodenni zalezitosti, aneb Vitejte na kotelne, ale nehadejte se tady kvuli 10 minutam, i kdyz jde vice mene o principialni zalezitost..

Nalinka
07-09-17, 16:07
Zbytecne bany jsou zde kazdodenni zalezitosti, aneb Vitejte na kotelne, ale nehadejte se tady kvuli 10 minutam, i kdyz jde vice mene o principialni zalezitost..

Aspoň někdo rozumný, díky! :rolleyes:

Nakladana Okurka
08-09-17, 14:26
Podle me je tady spousta zbytečných banu, který se řeší jedním slovem: vypršel.

Britny
08-09-17, 15:10
Ještě si mi nesmazal ten ban za nic. :think:

Bany se nemažou, pak se může přihlížet na historii.

LOCK