PDA

Zobrazit normální verzi : [ZG]_YuRi_ --> Burak1



jurajko
06-09-17, 01:45
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 229043)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'reklama - dojdi na forum (nahl�sila Nalinka)'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < [ZG]_YuRi_ >
[AMXBANS] Tvuj nick: [ZG]_YuRi_
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:220941738
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:220941738
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 91.148.18.224
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.148.18.224
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Burak1 >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Vlastne som si vedomy ze som spravil reklamu ktoru som mal povolenu od vasich adminov .. ale nerobil som reklamu v ten cas co my bol ban prideleny ani vlastne v ten den... a dalej perma ban? nezda sa vam to trochu krute ,, ked jeden s mojich byvalych spoluhracov robil reklamu a dostal ban na 7dni.. a ja co som este vtedy na servery hukal do voicu aby to nerobil a nadaval som svojemu ze je kkt koli tomu ze robi reklamu tam kde nema tak ja dostanem permu?.. zato ze nalina je nespokojna s desat minutovym banom... za demenciu.. a ja dostanem permu zato ze ti ona povie ze som robil reklamu.... vlastne ziadam o skratenie bannu lebo prehresok som urobil.. ale nie taky aby som azto dostal permu.. len koli kotelne som si kupil steam a teraz dostanem permu .... ??. plus kto my vrati peniaze co mam zaplatene vip teraz.."!!!?????

jurajko
06-09-17, 01:47
este toto od kedy nam to reys moj byvali sef .. zakazal tak som reklami nerobil aj ked sa nalina naschval provokacne vypytovala ze co je to zg tak som jej odpovedal ze je to cskovy klan zeta gaming tak ze sa volame ale ze sme cskovy klan...

Burak1
06-09-17, 14:51
Perma byla jen taková věc, aby sis určitě požádal o unban.

Kdo ti povolil reklamu? Reklama je striktně zakázána na všech portélech a serverech, takže by mě zajímalo, který z adminů ti to "povolil".
Dále by mě zajímalo, který byl ten kamarád, co dělal taky reklamu.

Zde je důkaz reklamy, v chatlogu to vidět nejde https://ctrlv.cz/gsep


Ban zatím zkrátím na týden. Pokud se dozvím, že ti to žádný admin nepovolil, dám ti 2 týdny+.

jurajko
06-09-17, 15:15
Burak nehnevaj sa prosim ta ale niesom konfidend ... ani taka spina ako nalina ze si vypita cez voice ip tska a serveru . a potom ma nahlasi.... takze ja ti meno toho admina nepoviem aj ked to znamena tvrdsi trest ale radsej znesiem ten trest ako bit konfident.. .... takze tak . snad to aspon pochopis..

Burak1
06-09-17, 15:19
Já tomu adminovi nic udělat nemůžu, tady jsme všichni na stejné adminské úrovni. Akorát by mě zajímalo, jestli ti to opravdu povolil. Tak či tak ti ban asi nechám na týden.

jurajko
06-09-17, 15:32
Nevymslal by som si takuto picovinu burak.. ale nehodlam ho prezradit lebo je to v pohode clovek... a viem ze ti mu nemozes nic urobit ale vase vedenie moze a ja mu nechcem nijak uskodit...

Burak1
06-09-17, 15:45
No ok, ono na tom stejně nesejde. Ban ponechán na týdnu.

svat
06-09-17, 17:34
Ahoj, Buraku ban dostal hráč Lukaz ze stejneho klanu, kuli tomu samému, daj jsem mu ho ja na tyden. Najdes to v banlistu.

Britny
08-09-17, 16:26
Aji kdyby ti to poradil, či neporadil admin, je to prostě zakázané, patří to mezi hlavní snad všechny pravidla portálů, nikdo nemá rád konkurenci. Takže příště nikoho neposlouchej, že to můžeš dělat, protože očividně to bylo naschvál, abys byl potrestán. Ber to jako ponaučení.

Koprakek
10-09-17, 00:14
Lck