PDA

Zobrazit normální verzi : -.O



taanzo
08-03-12, 14:10
http://www.youtube.com/watch?v=QIAiHSxYPYw&feature=youtu.be

ace
08-03-12, 14:36
Nechápem to...

zavo
08-03-12, 22:26
Kedy ste ma natocili :D nechapem nevedel som ze mam paparaci to sa mi zrovna nevydarilo

Pepik.skill
08-03-12, 22:44
us bes citu?

zavo
08-03-12, 22:46
us bes citu?

co si napisal??!!!

AnnoyingGreg
09-03-12, 00:03
cheatZ00

taanzo
09-03-12, 05:47
cheatZ00

Píše ten co ví o hns/kz hovno. :-))

hatlos
09-03-12, 07:33
Nějaké dalśí přivlastněné videjko?

taanzo
09-03-12, 07:59
Nějaké dalśí přivlastněné videjko?



ano

Svacinar
09-03-12, 17:55
Song?

BiA Fz
09-03-12, 18:09
Cheater co si tu žádal o práva nemohl pomoct svojí duševní nemoci a cpe sem další video, který vydává za své a který nikoho nezajímá? Měl by konečně něco v životě dokázat jiného než cheatovat, snažit se přivlastnit úspěchy jiných a snažit se schazovat ostatní. Nebo konečně navštívit psychiatra. Většího ubožáka sem neviděl, proti němu je Jur0b príma kluk.

EDIT k níže napsanému:

Když sem dá Rixie video, tak je to jeho práce od skoků až po závěrečný titulky. Tenhle panák si umí akorát zapnout developer a "obsadit" první příčky v topkách LJ a BJ , tím jeho práce na videu končí. Bylo to tu v minulosti už dokázaný, nemám potřebu to rozebírat znovu, ale nebudu snášet urážky od lhářů a těch co o tom nic nevědí. o 5 let mladší cheaterskej hoch mi nebude říkat, že sem 14i letý děcko. Dostane ode mě perma stejně jako Lukatu, jur0b nebo další nenapravitelní sprostí/cheaterkové okamžitě jak si ho všimnu.

restaurace
11-03-12, 19:36
Cheater co si tu žádal o práva nemohl pomoct svojí duševní nemoci a cpe sem další video, který vydává za své a který nikoho nezajímá? Měl by konečně něco v životě dokázat jiného než cheatovat, snažit se přivlastnit úspěchy jiných a snažit se schazovat ostatní. Nebo konečně navštívit psychiatra. Většího ubožáka sem neviděl, proti němu je Jur0b príma kluk.


Proč sem píšeš až po tom co jsem dostal ban? A toto video je moje, a cheater nejsem, tak drž hubu ty 14 letej kokůtku, hraješ si na velkýho pána admina a moderátora, a přitom seš akorát tak pičus. Vzpomínám si, jak si každej den psal do admin sekce o pomoc s banama, že jsi nevěděl jestli ten hráč něco má, a ted' příjdu, a pán kokůtek má práva na všechny servery a ještě k tomu je moderátor a půlka adminů co tu byla odešla, no co, neříkal jsem to? Zůstaly tu ted' akorát pošahaný děcka jako ty a cigáni jako je zeus, tak jdi do hajzlu, ty kryple, ahoj mucQqqQQ :*** btw. to co jsi napsal do sekce vtipy, si jako fakt zabil starý ^^ -1.

Charon35
11-03-12, 20:47
Proč sem píšeš až po tom co jsem dostal ban? A toto video je moje, a cheater nejsem, tak drž hubu ty 14 letej kokůtku, hraješ si na velkýho pána admina a moderátora, a přitom seš akorát tak pičus. Vzpomínám si, jak si každej den psal do admin sekce o pomoc s banama, že jsi nevěděl jestli ten hráč něco má, a ted' příjdu, a pán kokůtek má práva na všechny servery a ještě k tomu je moderátor a půlka adminů co tu byla odešla, no co, neříkal jsem to? Zůstaly tu ted' akorát pošahaný děcka jako ty a cigáni jako je zeus, tak jdi do hajzlu, ty kryple, ahoj mucQqqQQ :*** btw. to co jsi napsal do sekce vtipy, si jako fakt zabil starý ^^ -1.
Nepáči sa ti? Tak sa nevracaj miliónty krát s ďalším mega videom, ktorých je na nete plná prdel aj tri.

Nov3
19-03-12, 07:42
:DD:D:D Takže keby tu dal rixie video,tak mu pišete že nice edit,nice song,wau :o a ine pi*oviny..

No ked pride taAnzo zo svojim videom,ktoré robil,tak sa tu do neho všetci jebete.
Charon troluje všetko a vie najvačši kokot..

Bia od kedy dostal fialku tak je z neho velky pán madafaka..

Nemusite jebať vždy do každeho..

Charon35
19-03-12, 15:13
:DD:D:D Takže keby tu dal rixie video,tak mu pišete že nice edit,nice song,wau :o a ine pi*oviny..

No ked pride taAnzo zo svojim videom,ktoré robil,tak sa tu do neho všetci jebete.
Charon troluje všetko a vie najvačši kokot..

Bia od kedy dostal fialku tak je z neho velky pán madafaka..

Nemusite jebať vždy do každeho..
Nes*rem do každého, ale do tých, čo majú aspoň 5 banov, mi to problém nerobí. Toto je už trochu moc. Aj ty si trochu moc, preto ti to asi nepríde divné.