PDA

Zobrazit normální verzi : JB - :yay::cray:



JustDoItNigga
10-09-17, 22:11
Ahoj, mám tu pár stížností na dva hráče, s tím že jeden z nich dostal ban za neznalost pravidel přímo in-game, ale myslím že 3 dny jsou málo za úmyslný Free killy. Druhý hráč "TenVlavo" bezdůvodně zabil CTčko, dále ponižoval a urážel Admina, zapnul bezdůvodný a neohlášený HVD a celkově to měl všechno s prominutím u prdele + můžete zaslechnout že mu někdo radí na TSku, či na skypu. Prosím o potrestání těchto dvou uličníků. Děkuji.

Demo: http://csko.cz/dema?UPD=bieQJZR5
http://csko.cz/dema?UPD=VabN9DIB

Trtko VALVE_0:0:795095547 92.52.45.252 SK
TenVlavo VALVE_0:0:1278674904 78.99.161.176 SK

JustDoItNigga
11-09-17, 20:43
Guys? Můžete se tomu někdo věnovat? :cray:

Latins
12-09-17, 13:29
Vyčkej, někdo se tomu bude věnovat...

Britny
12-09-17, 13:41
Human dal první ban na 3 dny, takže to budu respektovat, protože byl přímo ve hře. Druhému se dala ban na týden, za neznalost pravidel (zabil ct, mod) + nadržoval hráčovi, který měl hned umřít, ale prozradil mu kde je hledaný tak ho nezabil. A jiný který jen odbočil hned umřel, tot za mě vše..

JustDoItNigga
12-09-17, 14:57
Human dal první ban na 3 dny, takže to budu respektovat, protože byl přímo ve hře. Druhému se dala ban na týden, za neznalost pravidel (zabil ct, mod) + nadržoval hráčovi, který měl hned umřít, ale prozradil mu kde je hledaný tak ho nezabil. A jiný který jen odbočil hned umřel, tot za mě vše..

Ano, ale chci jen podotknout že Human dal ban jen na 3 dny, což mi přiijde nespravedlivé, jelikož u CT byl hráč a dal jeden FK a Gregy mu dal ban na týden (myslím) a tento hráč dostal od Humana jenom 3 dny, přitom to bylo úplně stejné provinění a toť "neznalost pravidel".

Britny
12-09-17, 18:57
Asi bych to nechala už tak, hráč byl potrestán přímo ve hře, sice mohl třeba za ty fks dostat týden, ale budiž. Z webu se vždy dávají většinou delší bany, pokud by daný hráč opět porušoval pravidla, tak se mu může nahodit i delší ban, víc jak týden.

JustDoItNigga
12-09-17, 19:24
Asi bych to nechala už tak, hráč byl potrestán přímo ve hře, sice mohl třeba za ty fks dostat týden, ale budiž. Z webu se vždy dávají většinou delší bany, pokud by daný hráč opět porušoval pravidla, tak se mu může nahodit i delší ban, víc jak týden.

Dobře, ale ten ban od Gregyho byl udělen také ve hře.

Samco
12-09-17, 21:02
Dobře, ale ten ban od Gregyho byl udělen také ve hře.

To už je individuálne ako to každý admin posúdi.