PDA

Zobrazit normální verzi : [L!gHT!nG] JoeSpiritual --> Burak



Kazuo
14-09-17, 20:31
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 229671)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'knifebot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < [L!gHT!nG] JoeSpiritual >
[AMXBANS] Tvuj nick: [L!gHT!nG] JoeSpiritual
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:59655407
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:59655407
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 85.71.30.150
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.71.30.150
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Burak >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Knife 100HP DM (ka_acer_2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Prijdu na csko po 3 dnech a lidi mi pisou, ze mam Perma BAN na aceru, jak je viditelne na vypisu konzole. NIKDY sem nepouzil knife bot a ani me to nikdy netahlo to pouzit, ano priznavam se pred par lety co jsem na Non steamu pouzil na nejvys WH, coz je cca 4 roky zpet. Ale na jinem serveru, nez-li je kotelna. Rad bych pozadal Admina, o video nebo o nejaky zaznam, jelikoz me tohle docela zaskocilo.
Dekuji za odpoved a rad bych poprosil o Unban. Na steamu jsem NIKDY nepouzil, zadny z danych podvodu jako je napriklad Knife Bot a jine :) Knife hraji neco pres 3 roky, tak jsem se rozhodne neco naucil a hraji ciste, bez podvodu, jen nekdy trollim, ze napisi napriklad: BoG version 6.2 stab mode nebo neco podobneho, ale tohle me Vazne zaskocilo.
Dekuji jeste jednou za odpoved :)

Unnmend
14-09-17, 22:12
kb

Kazuo
14-09-17, 22:41
Jako really ? to je tvá odpověd ? Čekal bych něco více na úrovni, chtěl bych důkaz, něco jako video, ne jen bezdůvodný Permanent Ban.
Děkuji ti předem za odpověď :)

Koprakek
16-09-17, 11:50
Ahoj, při knifebotu se demo nezveřejňuje.

Kazuo
16-09-17, 13:30
Co to meleš ? pošli mi ho na email. joespiritual@seznam.cz, to vaše KB, který sem nikdy nespustil, chci vidět na vlastní oči :)

Koprakek
16-09-17, 13:32
Demo ti nebude poskytnuto, ani kdyby jsi prosil na kolenech. Je to striktně zakázáno, pokud s tím nesouhlasíš tak je to tvůj problém. Počkej na vyjádření ostatních adminů, nemusíš se bát že ti budou lhát, na vše se dbá.

Kazuo
16-09-17, 23:40
Na kolenách ? To bych nikdy neudělal :)

sAid
17-09-17, 17:57
bot s kb

Koprakek
19-09-17, 19:11
ssssssss