PDA

Zobrazit normální verzi : Zrušení STATS



dAREALZYX
16-09-17, 01:01
Zdravím, jen by jsem se chtěl zeptat budou se mazat někdy všechny staty ? ljtop a časové topy ? Nebylo by to podle mě špatný to smazat aby měli lidi šanci se dostat do topu, většinou jsou v topech lidi co už vůbec neskáčou nebo cheateři s autobhopama.

killer-savage
16-09-17, 02:04
Časove topy sa už tento rok mazali (teda len na jumpe).

dAREALZYX
16-09-17, 22:50
Nemyslím jump, myslím BHOP tam by se to mohlo taky smazat aby lidi měli taky šanci se dostat do topu.

Turnan.
19-09-17, 11:30
Myslím si, že by bylo dobré smazat všechny staty i na surfu, jako sorry, ale třeba na surf_sandu jsou v top15 je ti, co dosurfovali za 1-2 sekundy a to musela být teda sakra rychlost + ti co se teda dostali do topu, tak už nejsou aktivní, nebo už vůbec nehrajou... Samozřejmě jsem toho názoru, že i na bhopu by se mohli smazat všechny staty.

Faero
19-09-17, 12:52
Lehce OT..Ja bych nezapočítával staty hráčů Player na aimu... hraje tam denně pod tim nickem desítky hráčů...

dAREALZYX
20-09-17, 02:19
Já si myslím že by mělo proběhnout kompletní smazaní statů jump,surf,bhop

Turnan.
02-10-17, 07:51
Na surf mapách se celkem často opakujou jména jako "Likan AC", "Vikings", "ZEG" apod. Co si pamatuju, ani jeden z nich tu už nehraje (cca před rokem a půl už ne)

Takže já jsem pro pro smazání statů na surfu

E: Neříkám, že tam v tom topu jsou jen neaktivní hráči, třeba burak v top15 (surf_the-gap_chang)

Zakaleny Zrak
02-10-17, 14:42
Lehce OT..Ja bych nezapočítával staty hráčů Player na aimu... hraje tam denně pod tim nickem desítky hráčů...

Potvrdzujem...ale myslim ze v HLstatsX sa to da nastavit aj na ID nie len na Nick,aj ked netvrdim ze by to uplne vyriesilo problem s nickom Player v celkovych prehladoch. Pripadne urobit php script,ktory by nick Player napriklad v urcitych casovych intervaloch mazal z SQL databazy.

Faero
02-10-17, 17:23
Jednoznačně PROTI

Jsi někde v topce? :D

SuperMario
02-10-17, 21:46
Časové topky na jumpu se mazali nedávno a na většině map nejsou ani zaplněné...to je škoda. Mam radši, když jsou v topce kvalitní časy od těch nejlepších a můžu se aspoň pokoušet k nim přibližovat.

Turnan.
17-10-17, 21:24
Na surf kill 2 mapy top1, na jump a bhop mám tolik času že to prostě nejde si pamatovat... časy který už nikdy nedám :yay:

pls reset