PDA

Zobrazit normální verzi : Ms-Boost.Com - Player (jiny hrac) --> Bruqe



miraprituk
18-09-17, 13:41
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 226261)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Ms-Boost.Com - Player >
[AMXBANS] Tvuj nick: *miraprituk-
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1714669606
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:2066311853
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 62.84.135.230
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 62.84.135.230
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Bruqe >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch (de_dust)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






Dobry den, prosim o Unban, chtel jsem se pripojit ted na JB a nemuzu, ja jsem nikdy pod jmenem Ms-Boost.Com-Player nehral, a nevim proc bych mel mit ban ja, kdyz jsem cheaty nikdy nepouzival.

_AnGeL_
18-09-17, 14:40
Vítejte na herním portálu csko.cz,
děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Tento ban však nebyl udělen Vám. Mrzí nás, že se nemůžete připojit na naše herní servery, přestože jste se nijak neprovinil/a. Váš poskytovatel internetu pravděpodobně sdílí IP adresu s více uživateli, a proto se blokace (ban) dotkla i Vás.
Řešením této situace je stažení nové verze herního klienta, kterou si můžete stáhnout zde (http://csko.cz/ke-stazeni). (http://csko.cz/file.php?soubor=cs16full_v43g_cskocz.exe&kategorie=cs) S touto verzí klienta se okamžitě připojíte, aniž by byly brány v potaz cizí bany na stejnou IP adresu.

miraprituk
19-09-17, 18:37
Ale proč já bych si měl něco dalšího stahovat když jsem se ničím neprovinil?

_AnGeL_
19-09-17, 18:58
Pretože máš zdieľanú IP s cheaterom. Pokiaľ by sa dal unban na IP, tak by sa pripojil aj ten cheater. Jediná možnosť je stiahnuť si novú verziu cska od kotelny, ktorá by ti mala pomôcť.

Koprakek
22-09-17, 13:06
Lck.