PDA

Zobrazit normální verzi : Moje demence, nebo simonova?



Wifinka
21-09-17, 19:19
Zdravím fórko.

Dnes když jsem hrál jailbreak, tak nastala situace, kdy nám simon dal lasery. Po tom co řekl, abychom začali přeskakovat, tak jsme 2 zůstali na startu, a čekali jsme, až ten druhý z nás začne přeskakovat, popřípadě zemře. No ale potom simon zakázal být na jednom místě, tak jsem se už rozeběhnul, že laser přeskočím, ale ten druhý ho stihnul přeskočit dřív, než já a začal mě blokovat. Když sem se pokusil ho obskočit, tak se posunul tím směrem, co já, tak sem se pokusil simonovi napsat do chatu, aby mě neblokoval. No ale během toho mě simon zabil, a odůvodnil to tak, že sem neskákal. A to že ten druhý nepřeskakoval, to už ignoroval.

No víceméně, jen bych se rád zeptal, zda v takovéto situaci mám právo na VD, protože když jsem simonovi řekl, že bych ho měl dostat, tak mi řekl, že ho nedostanu. protože jsem deb*l, a neskákal jsem.

Fast212
21-09-17, 19:43
Rozumny simon by povedal zakazujem blokovat. Ostatny si urcite budu mlet svoje a na vd zabudni lebo on si hovori tu svoju pravdu a v podstate ju aj ma. neskakal si on skocil skorsie zacal ta blokovat ale simon si jednoducho vsimol ze on uz skocil a ty steal cakas tak ta zabil. Skor by som sa priklonil ktomu aby si VD nedostala nez opacne.

Grakon2702
21-09-17, 20:33
O jaké lasery šlo? Většinou bývají atrakce s laserama dost široké na to, aby se dva hráči sami sobě vyhnuli a neblokovali se. Navíc byste správně měli začít skákat hned po tom, co to Simon řekne, ne čekat na startu, kdyby se náhodou všichni před tebou zabili. Na VD to není, na druhou stranu Simon to nemusel hned fragnout.

Vachyas
21-09-17, 20:59
No to snad neeee.. :DD Hele pokud Ti jde o to blokování, tak to už nebyla moje věc, nezakázal jsem blokovat. A jelikož on začal a aspoň ten jeden laser přeskočil, tak jsem Tě sejmul. Nevím proč z toho děláš takovej bordel..

teecko
21-09-17, 21:06
Tvoje demence, simon má vždy pravdu. :gabe:

Britny
21-09-17, 21:35
Pokud Simon nezakáže na začátku atrakce blokovat, tak je blokování povoleno a během atrakce pokud tě už někdo blokne, tak nemůže měnit pravidla, takže to byla bohužel tvá chyba, že si přestal skákat a začal si psát.. Na VD si právo neměl, protože Simon ani netušil, že třeba píšeš a jen čekáš až se ten druhý zabije..

teecko
21-09-17, 22:39
Kdybys uměl číst, mohl sis přečíst jak to bylo a nemusel bys tu spekulovat :) + Jeho chyba že nezačal dřív, mohl začít dřív a mohl blokovat on jeho :) a žádné VD bych z toho neviděl :)

Faero
21-09-17, 22:45
Otázkou je, jak blokoval, jestli blokoval tak, že tam jenom stál a ty jsi nemohl nic dělat, tak kdyby jsi tam skočil tak jsi mrtvej, ale jestli blokoval tak, že ti tam vždy nechával místo a pak když jsi naznačil že skáčeš tak ti tam vlezl a simon to nezakázal tak v tom nevidím problém. Ale jak říkám, otázkou je jak blokoval, jestli blokoval tak že tam jenom stál tak bych to viděl na VD, jelikož ty jsi neměl na výběr, čekala by tě smrt tak jako tak, kdyby jsi skočil , tak tě zabijou lasery, kdyby jsi neskočil, tak tě zabije simon.

:gabe: ty jsi jb hráč?

Nakladana Okurka
21-09-17, 23:36
Neřešte blbosti tvle měl jsi to přeskočit první a blokovat ty jeho

Giussepe
22-09-17, 10:30
https://opraski.t-shock.eu/nahled-m/2AFuvexx.png