PDA

Zobrazit normální verzi : NZTMS --> The Frisco



NZTMS
23-09-17, 19:39
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem The Frisco
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Aimbot'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:1645720596'
[AMXBANS] Tvoje IP: '91.127.205.74'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'ayoo' byl PERMANENTNE zabanovan.
Duvod: 'Aimbot'
By admin The Frisco
*** Heil killed Gregyy. with a headshot from mp5navy ***
** "ayoo" mas ban na serveru: "csko.cz | Trouble in Terrorist Town 2", cas: "23/09-2017 - 18:36:06", tvoje ip: "91.127.205.74
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj kon





Poznamka:






Jou..Kde si prosim ta prisiel na to ze mam Ab ? v zivote som nemal cheaty ziadneho typu tak zisti radsej ci niekto nebol na mojom nicku alebo ak si ho dal len za to ze ti to niekto povedal tak si to over...a ked uz davas ban mohol by si mat otvorene forko na pozadi aby si videl pripadny feedback. Dakujem za UB.

The Frisco
24-09-17, 21:14
omlouvám se za čekání, nevšiml jsem si žádosti
demo už nahrávám, ale díval jsem se na něj ještě jednou a nejsem si jistý, jestli bude stačit. důvod proč jsem začal točit, na demu není a hltv ttt servery nemají. ttt servery jsou také bez spectu nebo admin esp, takže o to hůř se cheaty na ttt poznávají.

NZTMS
24-09-17, 21:18
mozme ist kludne 1v1 alebo ja neviem ...akoze to len vyzeralo ze mam ab a tak mam permu alebo tak nejako?

The Frisco
24-09-17, 21:40
http://leteckaposta.cz/183749793
demo z části zachycuje i moje hraní, protože se nedá hodit do spectu a nechával jsem se tedy rychle zabíjet
zajímavé byly střely v 15:07

zatím dávám unban, pokud se nějaký admin podívá a řekne, že je to na ban, tak se to může zas otevřít, zatím tě budu sledovat na serveru a dokud nebude na ttt spect pro adminy, tak nemá cenu řešit další cheating

Unnmend
24-09-17, 21:55
staci pred spustením dema napísať do konzole : dem_forcehltv 1 a potom viewdemo blalal , bude sa Vám dať preklikávať medzi hráčmi.

NZTMS
24-09-17, 22:35
http://leteckaposta.cz/183749793
demo z části zachycuje i moje hraní, protože se nedá hodit do spectu a nechával jsem se tedy rychle zabíjet
zajímavé byly střely v 15:07

zatím dávám unban, pokud se nějaký admin podívá a řekne, že je to na ban, tak se to může zas otevřít, zatím tě budu sledovat na serveru a dokud nebude na ttt spect pro adminy, tak nemá cenu řešit další cheating


No prislo mi to komicke :D
Nevidel som nic na ab ja osobne...to ze mi to "dobre jebe mysi " to ked sa nudim tak strielam na prazdno a flickujem tak ze prekliknem na q a spravi to len zvuk a necha to dieru v stene ale naboj nevystreli...a to ked niekoho zabijem a pise ab to je uz klasika...mam nieco nahrane...

s tym awom som vedel predtym kde je...a to 15:07 isiel detektiv predomnou a bolo uz malo ludi a mal inu zbran ako ump tak som vedel ze len zradca to je tak som tam dieroval jednu strelu a utekal tam cez okno...ja neviem ako ostatny ale sluchadka mam dobre tak pocujem aj to co nechcem a to ake ma kto zbrane si dokladne vsimam(samozrejme moze si ju swapnut neriadim sa len tym) netusim ani ci som ho trafil...

V demu som cakal pasaz o par kol predtym ked som daval hlavy na dialku s usp ale bol som prekvapeny :D ...nuz Diky za UB a mozme kludne niekedy zahrat nieco spolu aby si si pozrel moj styl hrania ...ale aj na assaulte sme raz hrali spolu ttt sa mi zda...no neviem ci si to pamatas. Gn.

Samco
30-09-17, 01:30
Pre mňa je to veľmi málo na ban.

Koprakek
02-10-17, 17:31
Za mě je to nedostatečné

Koprakek
05-10-17, 16:57
Poprosím o vyjádření jiných adminů.

The Frisco
05-10-17, 18:05
to už asi není nutné, jak jsem psal, hráč už má několik dní unban

Koprakek
05-10-17, 18:19
Dobře, děkuji.