PDA

Zobrazit normální verzi : CampMeter na Fy



nuoo
09-03-12, 17:30
Ahoj lidi,
mám návrh - Co kdyby se na Fy zavedl CampMeter ?
Začal by počítat jako na Knifu a pomaleji.
Proč zrovna CampMeter ? Protože když vidím, jak "začátečníci,slabší nebo i lepší hráči" neustále kempí s AWP(atd...), přejde mě chut hrát a taky by si na to zvykli. :-) (Takže i + pro ně)
Zvažte můj návrh a díky předem za odpovědi.

scott
09-03-12, 19:18
Nazdar,
Podle mě je to zbytečný. Nevím, ale přijde mi, že „lidi“ berou kemp jako synonymum pro awp skill, resp. se budou vždycky na něco vymlouvat, i když tam bude CM. Většina kol na Fy netrvá ani 30s a aby jsi něco nafragoval s awp, tak už tu zkušenost mít musíš. Na druhou stranu to naní nic proti ničemu a na ničem to neubere.

nuoo
09-03-12, 19:38
Ok, díky za odpověd.

cFc|Lu!z
09-03-12, 20:41
Já myslím že by stačilo odebrat mapu De_dust2_long. Je to mapa kde se neustále kempí s AWP.

nuoo
09-03-12, 20:46
Jo, to mě taky napadlo, ale myslím si, že by se nemusela odtranovat, kdyby tam byl ten CampM :-)

scott
09-03-12, 22:42
Ta mapa tam je a hraje se proto, že ji lidi votujou. I když chápu, že je to někdy o nervy.

cFc|Lu!z
09-03-12, 23:00
Campmeter nepomůže. Kdyz ne smazat, tak aspoň zakázat awp a rychlopalky.

nuoo
10-03-12, 09:47
Jo, to by taky šlo. :-)

scott
10-03-12, 10:12
No, tak z téhle konverzaze tří osob, budu asi já ten záporák :D, ale musím být zase proti. Už se to tu několikrát omývalo a myslím, že na kotelna servery/aim,fy,awp bylo někde i hlasování. To už bych dal na výběr z dvou verzi map (s awp a bez), aby si hrači mohly vybrat. i když budu mít strach, že si s awem nezahraju, tak je to ferovější než nastavit stálej metr.

cFc|Lu!z
10-03-12, 18:57
No, tak z téhle konverzaze tří osob, budu asi já ten záporák :D, ale musím být zase proti. Už se to tu několikrát omývalo a myslím, že na kotelna servery/aim,fy,awp bylo někde i hlasování. To už bych dal na výběr z dvou verzi map (s awp a bez), aby si hrači mohly vybrat. i když budu mít strach, že si s awem nezahraju, tak je to ferovější než nastavit stálej metr.

To by byla taky možnost. Já bych ale byl pro úplné smazání mapy de_dust2_long.

nuoo
11-03-12, 09:35
To jsou všechno dobré nápady..;-)