PDA

Zobrazit normální verzi : Slunce v duši



Zaooo
24-09-17, 14:50
Zdárek, pár dotazů.

1.
Šlo by přidat /muteall ? Kolikrát u mě hrají synovci a nechcu at vidí a slyší ty pěkný slova co probíhaj na serveru. A mutovat každýho zvlášt je už děs.

2.
Nevím esi to tak je schválně, ale když se připojím uprostřed mapy tak nemám ty čáry když zdechnu, mám je jen když je po restartu mapy. Tak jestli to tak je schvalně, tak jakože sem se neptal :D

3.
Popřemejšlejte ještě dát pár lidem aspon ten blbej kick, už jen kvuli těm obchazečům.

---

To je z mé strany vše.

Díky Zaoo

dAREALZYX
24-09-17, 18:14
O tom kicku jsem spekuloval už s jedním adminem, proč jím nedaj fuck off "unbindall" nastavit raty na 1 aby ho to ani nenapojilo nebo kickovat

Turnan.
26-09-17, 06:51
Ahoj

1.
Pro

2.
Tak to nevím

3.
Zbytečné, to si tu pak každý může zažádat, třeba jen o změnu mapy, nebo změnu nicku ostatním hráčům apod. Ať si radši požádá o standartní práva.


proč jím nedaj fuck off "unbindall" nastavit raty na 1 aby ho to ani nenapojilo nebo kickovat

Byl bych pro, ale "amx_fuckoff" tady jako příkaz nefunguje.


1. do konzole voice_enable 0 a voicechat budeš mít mutlej uplně, kdyby jsi to chtěl znovu zapnout, dáš akorát 1.

nebo hud_saytext

Faero
26-09-17, 07:04
Ahoj
1. do konzole voice_enable 0 a voicechat budeš mít mutlej uplně, kdyby jsi to chtěl znovu zapnout, dáš akorát 1.

2. ty čáry by měly být viděny jen ve spectu, takže když to vidíš například když jsi dead u terroristů, je to bug a když s někým voláš.. můžeš mu tím i radit..

3. Nebylo by to špatné, ale zacházelo by k bordelu na serveru.. takže toto se spíš neuskuteční..

Michal_haniccin
26-09-17, 11:23
2. Až budeš mrtvej, zmáčkni "w" a ony se objeví.
3. Mě se to líbí, jenom je potřeba vybrat rozumný lidi co jsou aktivní. A to už můžeš bejt rovnou admin =D Pochybuju, že by se do toho adminům chtělo. Nicméně tohle je win-win nápad. Kotelna nemá co ztratit a pokud by hráč někoho šikanoval neprávem, tak se to jistě někdo dozví a práva budou odebrány ...

Burak1
26-09-17, 11:50
Ten kick neprojde, když už někdo má na nějaké práva, tak se mu dají rovnou ty adminské. Proti.

Zaooo
26-09-17, 20:00
Dík Borci

Michal_haniccin
29-09-17, 15:09
A Ty mě Zaoo pěkně dejcháš na záda v dd2o ranku =D Nebejt Tebe, tak hraju mnohem míň :D

Zaooo
30-09-17, 08:00
No ted posledních pár týdnů už tolik nehraju. Odchází mě nějak skill a přibývaj nervy u toho :)