PDA

Zobrazit normální verzi : Shooting star TTT



Amaterasu
24-09-17, 15:05
Vysvětlete mu prosím, že když ho bloknu jako nevinný a on je taky nevinný (neoznačený), tak pokud mě začne střílet, tak je to brané jako random kill. Už to udělal včera metanolkovi, tak mu to někdo osvětlete :).

_AnGeL_
24-09-17, 15:08
Banned. Lock :gabe:

Pokiaľ si blokoval jediné miesto ako sa tam dostať, tak mal na to právo.

Amaterasu
24-09-17, 15:10
Bylo to na westwoodu, přeskok mezi dvěma domy :).

^SeaBi
24-09-17, 15:15
Není to random, pokud běháš jak šulín na střeše a blokuješ tím všechny, kteří se tam snaží taky skočit. On při tom pádů ztratí hp, když tě zabije není to random, je to skoro to stejný jako, když někdo blokuje žebřík, když tě zabije ztratí karmů, to je dostatečný trest.

shooting-star
24-09-17, 15:16
Aktivne blokujes pristupovou cestu na celou strechu. Kdyz spadnu, ubere mi to 50 hp a ty to moc dobre vis. Nebo je v tom nejaky zamer, ktery by mel prispet k vyhre nevinnych?

Amaterasu
24-09-17, 15:18
By Burak : Detektiva bys neměl blokovat, protože u něho si si jistý, že zrádce nemůže být, tudíž tam není důvod ho blokovat. Pokud ho ale blokneš, tak jsi podezřelý na to být zrádce, takže tě mají hráči právo i zabít. Nevinného můžeš jen v určitých situacích. Pokud ho blokneš u přeskoku na druhý dům, může si za to sám, má si dávat pozor. Pokud ale blokuješ horní dveře na estate, odkud se nedá utéct, tak za to můžeš dostat i ban (například ty hlavní dveře na estate bys teoreticky blokovat mohl, protože se do budovy dá projít i jiným způsobem, ale pokud bude chtít projít detektiv, měl bys uhnout. Stejné privilegia by měli mít označení, protože u nich je taky jasné, že zrádci nemůžou být, tudíž bys ho taky neměl blokovat.

Čemu na té větě nerozumíte? :) Všímáte si té věty, může si za to sám?

shooting-star
24-09-17, 15:21
kdyz aktivne blokujes, tak si za to padajici nemuze sam. Blokovani nahodnych hracu je stejne jako strileni nahodnych hracu, tudiz random vyber obeti za nevinne za coz se dokonce tresta.

Burak1
24-09-17, 15:26
Popsal jsem to přesně tak, jak je to nejvýhodnější řešit že všech možných hledisek. Když blokneš někoho přeskakovat ze střechy na střechu, může si za to sám, nemusel přeskakovat zrovna tam. To samé neplatí u střílení, když k tobě někdo dojde a začne po tobě střílet, nemůžeš se bránit.

^SeaBi
24-09-17, 15:27
To že to tak bere burák, neznamená, že to tak budou brát ostatní admini. Když budu někoho blokovat na střeše a on mě za to zabije, tak mu nic neřeknu. Když mě někdo bude blokovat, tak ho zabiju, taky mě to nezajima.

Amaterasu
24-09-17, 15:29
Od toho jsou pravidla, aby se to řešilo jednotně... Potom v tom bude bordel, protože jeden si tohle řeší takhle a druhý zase takhle.

shooting-star
24-09-17, 15:29
@burak: dobre, neresme obet, resme toho kdo to bloknul. Jaky mohl mit duvod blokovat? :)

Amaterasu
24-09-17, 15:33
To ti snad musím psát důvody? Já se taky neptám lidí, proč dělají, co dělají :) Dokaď to není proti pravidlům, tak je to celkem šumák, neodbíhej od toho, co se tady řeší :)

shooting-star
24-09-17, 15:39
@amaterasu: to je ucel tyhle hry, vyhodnocovat chovani hracu a na zaklade toho zjistit kdo je zradce a kdo ne :) a ty tu evidentne resis to, ze jsem si myslel ze jsi zradce kdyz jsi me/nekoho jineho bloknul.

Amaterasu
24-09-17, 15:42
Samozřejmě souhlasím, ale jsou tu pravidla, která se musí dodržovat. Já blokuju jen nevinné (potencionální) zrádce. Neblokuju detektiva ani označené hráče. Navíc chci být na střeše sám, abych nedostal zezadu od zrádce.

Burak1
24-09-17, 15:42
Nikdo asi nepochopil, jak jsem to zamýšlel původně. Blokovat můžeš jen pokud je tam nějaké podezření, né že bude někdo blokovat pořád.

Amaterasu
24-09-17, 15:45
Jako jaké podezření? Prostě udělejte jednotná pravidla... pokaždý mohu říct, že jsem měl podezření, protože je neoznačený a tudíž je to možná zrádce...

Nihilia
25-09-17, 16:56
Amaterasu, ač to beru stejně jako ty, tak na to pravidlo je. Blokování neřeším (hlavně na westwoodu mezi střechama), protože mapa je dostatečně velká, aby hráč mohl jít jinam. Pokud někdo ale blokuje jednu přístupovou cestu, tak to trestám taky.

Ale jak jsem psal, pravidlo na to je jasně napsané a že to toleruju já, je pouze moje benevolence a jsem si naprosto vědom toho, že ať někdo blokne i mě, tak ho za to nemůžu trestat ač hitem nebo slayem/kickem.

Pravidla na serverech - co je zakázáno + možné tresty za porušení pravidel
pravidlo 9 - Úmyslné blokování hráčů - slay/kick/ban

^SeaBi
25-09-17, 17:05
Tady se to může lckn., tady pán Amaterasu dneska znova blokoval, tentokrát zeleně označeného hráče i když byl i on sám nevinný.

The Frisco
25-09-17, 17:06
je rozdíl blokovat vlastní hráče ve dveřích na dustech a je rozdíl blokovat potencionálního nepřítele na ttt.. myslím si, že obecný zákaz blokování se vztahuje spíše k prvnímu případu

když jsem zrádce, tak si taky koupím death station a bloknu žebřík, nevidím na tom nic tak hrozného

Amaterasu
26-09-17, 02:16
Díky Nihilio za vyjádření, nicméně tu vidím různé pohledy na řešení problému. Mám to tedy brát jako, že každý to bude řešit po svém?
Díky Frisco, u tebe to tedy dává smysl, co jsem psal?
Díky Seabi, že jsi mi to locknul :happy:

^SeaBi
26-09-17, 02:29
O tom rozhoduješ teda ty, zda bude lock nebo ne? Jinak tvoje komplexy, které jsme slyšeli na gatheru, si nech prosím mimo tohle téma. Tady se řeší jedna věc a ty jsi se tu už vyjádřil x komenty :). Jak jsem psal, udělejte jednotná pravidla... Já je budu dodržovat a nebudu muset řešit, kdo co jak hodnotí.

Proč sem taháš nějakej gather, jedinej kdo se tam choval jako dement si byl ty, byl si tam akorát každýmu k smíchů, nic víc. Teď ke stížnosti, už ti tady pár adminů napsalo, že to bude řešit po svým, tak to pochop (ve zkratce, prostě neblokuj lidi jako tard, je to úplna zbytečmost) jestli se ti to nelíbí, tak se seber a jdi hrát jinam.

Lckn. by se to mělo, protože je to z tvé strany zcela irelevantní. Proč ? Protože si sem přišel plakat, že tě zabil star, protože kvůli tobě spadl ze střechy. Pak si zjistil, že by to mohlo být zakázaný, tak si se začal vymlouvat na to, že sis mohl myslet, že je to potencionální zrádce, přičemž všichni víme (ti, kdo tam s tebou hrajou a pamatujou si tě) že blokuješ i zeleně označené hráče, i když seš ty sám nevinný. Chápů, že máš vysokou školu a jak ty říkáš, díky tomu si získal tu úroveň chování (což je úplna blbost) by si mohl pochopit, že každej admin k tomu bude přistupovat individuálně, já a star, na to máme názor takovej, že si tam blokuj koho chceš (kromě detektiva) ale pokud se ti za to bude mstít, tím že tě zabije, nebere se to jako random. Jestli k tomu bude Nihilia nebo burák přistupovat jinak, je to jejich věc.

Samco
29-09-17, 23:38
Chcel by ešte niekto dostať priestor na vyjadrenie? Prípadne na doplnenie zásaditých informácií?

Indian0
01-10-17, 10:24
Keď blokujem otvorený priestor, ako to je napr. strechy na westwoode a blokujem neoznačených hráčov, je to podľa mňa pohode. Ale na druhú stranu keď robím zle hráčom musím počítať s nejakou ich reakciou. Takže random hitovanie/kill to je nie pretože už to slovo random tu v preklade nedáva význam. Nejdem zabiť nikoho náhodne, ale idem presne po tom kto ma blokol. Blokovaním si môže pomôcť zradca a to podstatne (a škodoradostný nevinný), ak sa to zakáže bude to podľa mňa zbytočné obmedzenie. Takže aby som to zhrnul, blokovať môžeš, ale potom sa nesťažuj na reakcie blokovaných a ak ťa zabije tak právom. Ale ban by som za to nedával. (samozrejme že vzniknú aj výnimočné situácie a je na posúdení admina či ho dať alebo nie)

Samco
05-10-17, 20:34
Ak by si mal záujem o ďalšiu diskusiu, prípadne iné dotazy týkajúce sa tejto sťažnosti, tak si založ prosím novú.