PDA

Zobrazit normální verzi : Spi maličká Spi, celý život před sebou.



JustDoItNigga
24-09-17, 21:09
Hello my friends, mám tady again nějaký to violations pravidel. CTčko nebralo simona + some one Free kill. Omlouvám se, but moje English is špatná. So musím mluvit CzeEnglish. :new_russian:

Demo: http://csko.cz/dema?UPD=vH8FazgV

LunyXko VALVE_0:0:118167084 90.180.41.208 CZ

Grakon2702
24-09-17, 21:51
Ahoj, demo je velmi krátké, stihl jsi natočit dva FK a další kolo hned bylo HVD. Bohužel z tak krátkého dema nejde určit, zda má dotyčný mik nebo ne. Já bych to nebanoval.

JustDoItNigga
25-09-17, 08:03
Lišáku, až přijdu domů tak se na to podívám ještě jednou, ale myslím, že tam bylo dostatečně vidět že nebere simona + ty dva úmyslný Free killy. Ale jak říkám, už si moc nepamatuji o co jde..

Mr.Blue
25-09-17, 14:40
Bohužel z tak krátkého dema nejde určit, zda má dotyčný mik nebo ne.

:slap:
Si musíš najprv prečítať že čo nahlasoval :D

- Jediné čo sa z toho dema dá vyčítať je to že nezobral simona po smrti predchádzajúceho simona a dal 2 fk. Možno si to neuvedomil, žiadny ban tam nemá ja by som to tentokrát nechal tak a posvietil si naňho v hre.

JustDoItNigga
25-09-17, 18:26
:slap:
Si musíš najprv prečítať že čo nahlasoval :D

- Jediné čo sa z toho dema dá vyčítať je to že nezobral simona po smrti predchádzajúceho simona a dal 2 fk. Možno si to neuvedomil, žiadny ban tam nemá ja by som to tentokrát nechal tak a posvietil si naňho v hre.

Když myslíš, ale uvědom si jednu věc, jestliže to takhle bude dělat každý, jak to pak bude vypadat? Měl by být náležitě potrestán, to že tam žádný ban nemá na tom nic nemění, všechno jednou poprvé. :mad:

Mr.Blue
25-09-17, 18:30
A prečo by to niekto robil schválne ? A jak už písal Grakon, demo je krátke na ban. Keď chceš nahlasovať nebranie simona tak toč 3-4 kolá.

Grakon2702
25-09-17, 18:32
V demu jsou zaznamenány dva FK, nic víc. Nevíme, co dělal předtím ani potom. Za dva FK trestat nebudu, to je spíše věc, která se řeší in-game.

JustDoItNigga
25-09-17, 19:16
Nuže, můžete lock.