PDA

Zobrazit normální verzi : Nacitani modt



**LIQUID**
09-03-12, 19:01
Zdravim,co to znamena? pri spousteni se mi napise nacitani modt a sekne se to...nikdy jsem s tim problem nemel...zkusil jsem prinstalovat,ale nepomaha to..poradte mi pls..diky :-)

**LIQUID**

Nejsem cupitel...diky za cenou radu...odpoved jsem cekal od tebe vyspelejsi...nechci hrat ligu,na to mam moc prace a hraju CT jen rekreacne...tak mi pls porad...ok,tak jsem se prepsal...Nejsem male decko,tak se ke me tak nechovej pls...dik

ZombieBot
09-03-12, 19:04
Nemyslíš náhodou MOTD? Ale i tak, bez tebe je to lepší, ty, kdyby jsi měl hrát ligu "čupitelů a fullouterů s m4", tak bys vyhrál. Je tam bez tebe líp. :D:D

Jinak - nic ti to nepíše?

**LIQUID**
09-03-12, 19:08
Nejsem cupitel...diky za cenou radu...odpoved jsem cekal od tebe vyspelejsi...nechci hrat ligu,na to mam moc prace a hraju CT jen rekreacne...tak mi pls porad...ok,tak jsem se prepsal...Nejsem male decko,tak se ke me tak nechovej pls...dik

**LIQUID**
09-03-12, 19:09
no nic jinyho...prisel jsem ted z prace a vzdy se to kousne

nuoo
09-03-12, 19:55
Zkus třeba smazat servery, dát je zpět + smaž mapy.

ZombieBot
09-03-12, 19:59
Nejsem cupitel...diky za cenou radu...odpoved jsem cekal od tebe vyspelejsi...nechci hrat ligu,na to mam moc prace a hraju CT jen rekreacne...tak mi pls porad...ok,tak jsem se prepsal...Nejsem male decko,tak se ke me tak nechovej pls...dik

Já to nemyslel zle, jen jsem si chtěl rejpnout.

ZombieBot
11-03-12, 13:34
tak nerejpej

Tak nespamuj.