PDA

Zobrazit normální verzi : Problém s načtením modelu šimona ?



Asiimovíček
27-09-17, 22:08
Dravíčko lidi, mám steam counter strike 1.6 a nejde se mi připojit na server JailBreak "1" a JailBreak 5

Zajímavé

Výpis:
Connecting to 88.86.115.150:27041...
Connecting to 88.86.115.150:27041...
Connection accepted by 88.86.115.150:27041
* Privilegia nastavena

BUILD 6027 SERVER (0 CRC)
Server # 4
Server is enforcing file consistency for models/player/guerilla/guerilla.mdl
Bad file Server is enforcing file consistency for models/player/guerilla/guerilla.mdl

co to má znamenat ? doufám že ne přeinstalace hry na to bych se rovnou vykašlal upřímně.
Jsem línej no :3

Tak co jsem následovně zjistil, je že ten problém vyvolává mapa jb_blue. Zkusím s tím udělat nějakou vylomeninu jestli se mi povede to fixnout

Asiimovíček
28-09-17, 18:34
Modely hráčů mam základní ze steamu, jako... vážně to nedá základní model ze steamu v HD ? To snad ne....

Budiž udělal jsem to, odstranil jsem ho a stáhl se mi znovu ze serveru a funguje mi to, ale nebere mi to že nezvládá obyčejný a původní skin v HD od steamu....
To my hlava nebere.
Jinak děkuji.

Bastien
28-09-17, 18:41
Modely hráčů mam základní ze steamu, jako... vážně to nedá základní model ze steamu v HD ? To snad ne....

Budiž udělal jsem to, odstranil jsem ho a stáhl se mi znovu ze serveru a funguje mi to, ale nebere mi to že nezvládá obyčejný a původní skin v HD od steamu....
To my hlava nebere.
Jinak děkuji.

Taky mám ty HD ze steamu :mrgreen: Jaký složky mám smazat?
To se něco muselo updatovat ne té mapě, když mi to předevčírem nešlo, ale když jsem tam hrál naposled, tak to šlo. :rolleyes:

Asiimovíček
28-09-17, 18:56
Taky mám ty HD ze steamu :mrgreen: Jaký složky mám smazat?
To se něco muselo updatovat ne té mapě, když mi to předevčírem nešlo, ale když jsem tam hrál naposled, tak to šlo. :rolleyes:

Odstraň jen složky vadného skinu :) server si s tím pak poradí. :3

Bastien
28-09-17, 20:05
Odstraň jen složky vadného skinu :) server si s tím pak poradí. :3

Tak jo, až půjdu na JB a bude mala blue tak je smažu.

Asiimovíček
06-10-17, 17:16
V tento případ Steam csko je tu k nechcu říkat k čemu :D

Bastien
06-10-17, 17:30
V tento případ Steam csko je tu k nechcu říkat k čemu :D

Mě už to jde, takže prostě se jen smažou špatný soubory.