PDA

Zobrazit normální verzi : GrajoG --> STĚRAČ NA PONORCE



GrajoG
27-09-17, 23:16
Hráč
GrajoG


Typ banu
SteamID


SteamID
STEAM_0:1:94767832


IP adresa
93.99.96.155


Udělen
27-09-2017 - 22:52


Délka BANu
80640 minut


Vyprší
22-11-2017 - 21:52 (1 měsíc 3 týdny 2 dny 22 hodin 18 minut ještě zbývá )


Důvod
Razeni si na TS + lhani na foru


BAN dal Admin
NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE (STERAC NA PONORCE)


BAN dal Server
csko.cz | Trouble in Terrorist Town 2 (cs_estate)



Ahoj dnes jsem byl na TTT2 do voicu jsem řekl že volám na TS a že si radíme a admin NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE mi dal ban na 3 týdny.Chci vysvětlení a unban.

Britny
27-09-17, 23:31
Ahoj, žádost si napsal do špatné sekce, jen ti ji přesunu, kde se řeší žádosti o UB apod. A počkej na banujícího admina.

STERAC NA PONORCE
27-09-17, 23:44
Žádosti jsou od slova žádat... zde nic takového nevidím, tudíž se nemám moc k čemu vyjadřovat. Od několika zkušených hráčů jsem dostal hlášení, že si radíš na TS, k čemuž ses následně sám přiznal, když jsi zřejmě netušil, že mluvíš s adminem. Nicméně v případě, že se tu objeví nějaká žádost, jsem ochotný pobavit se o tom víc...

STERAC NA PONORCE
27-09-17, 23:56
A nebo to uděláme úplně jinak. Jelikož se mi dostal do ruky důkaz o tvém razení si na TS, postup bude následující:

1. za tón, kterým jsi sem napsal, ti prodlužuji ban o 1 týden,
2. za drzost chtít unban přes to, že pro vlastní potěšení kazíš hru ostatním hráčům, ti prodlužuji ban o další 1 týden,
3. za to, že lhát se nemá, dostáváš navrh další 3 týdny.

Sečteno podtrženo: původní 3 týdny + 1 týden + 1 týden + 3 týdny = hezkých 8 týdnů. Podle mě dostatečný čas na vzpamatování se.

Měj se pěkně.

GrajoG
28-09-17, 00:03
Můžeš mi prosím specifikovat to lhaní?

STERAC NA PONORCE
28-09-17, 00:04
NENAPADNY JAK STERAC NA PONORCE /Neoprávněný Ban /TTT

STERAC NA PONORCE
28-09-17, 00:06
Btw pozdrav na TS tvého kolegu Kopra21 a vyřiď, že má štěstí, že si u něj nejsem podváděním úplně 100% jistý, ale ať už to stejně příště nedělá a nekazí ostatním hru :)

GrajoG
28-09-17, 00:10
Neoprávněný ban z hlediska toho že sem ho dostal protože sem řekl že sem s nima na tsku a podle toho co si napsal v době kdy si mi ban dal si žádný Důkaz neměl.

Mr.Blue
28-09-17, 07:50
Ja len tak mimo tému.

Neriešilo sa niekoľko krát že keď si hráč požiada o unban tak by sa mu ban nemal predlžovať v žiadosti o unban ?

Burak1
28-09-17, 09:27
Jsem stejného názoru, že na základě chování na fóru by se nemělo prodlužovat. Avšak ban za razení by měl být stejně minimálně těch 8 týdnů (2 měsíce), takže je to vlastně jedno. Pokud máš důkaz, mohl bys ho postnout sem. Popřípadě někomu do PM.

Koprakek
28-09-17, 09:53
Souhlasím s těma 2ma nahoře.

STERAC NA PONORCE
28-09-17, 20:43
Já s tím nesouhlasím. Pro mě je to nehorázná drzost hrubým porušením pravidel kazit ostatním hru a ještě si sem přijít pro unban s tím, že "já jsem nic neudělal". Pokud vám to nevadí, klidně si to trpte, ale já ponechávám ban v plné výši. Důkaz posílám vzhledem k tomu, že jsem jej nepořídil sám, přes PM Burakovi.

^SeaBi
28-09-17, 21:02
za razení na TTT je pokud vím, víc jak 2 týdny, dokonce i víc než 8 týdnů.

Samco
30-09-17, 00:35
Tá dĺžka je diskutabilná. Pôvodne mu bol daný len na 3 týždne, predĺžilo sa to na 8. Z toho vyplýva, že ak by nedošiel požiadať, tak by obstál lepšie než teraz, kedy by sa malo diskutovať o možnom znížení banu, tým viac ak hráč pri riešení žiadosti ochotne spolupracuje. Tu žiadal len o vysvetlenie situácie, výstup je primeraný a určite má na to právo.

Ťažko povedať, či je to teraz takto správne.

STERAC NA PONORCE
30-09-17, 09:46
Tá dĺžka je diskutabilná. Pôvodne mu bol daný len na 3 týždne, predĺžilo sa to na 8. Z toho vyplýva, že ak by nedošiel požiadať, tak by obstál lepšie než teraz, kedy by sa malo diskutovať o možnom znížení banu, tým viac ak hráč pri riešení žiadosti ochotne spolupracuje. Tu žiadal len o vysvetlenie situácie, výstup je primeraný a určite má na to právo.

Ťažko povedať, či je to teraz takto správne.

Na serveru se ve vší slušnosti přiznal - polehčující okolnost. To, že sem ale přijde arogantně pro unban, když dobře ví, že porušoval pravidla, to už je drzost. Vůbec netuším, kde jsi přišel na to, že tu žádál o vysvětlení situace. Já jsem tu nic takovýho nepostřehl. Pokud by býval skutečně žádal jen o vysvětlení situace / či se dokonce omluvil touto cestou hráčům, kterým na serveru kazil hru, ban by mu prodloužen jistě nebyl.

Ban ve většině případů není od toho, abychom hráče vyhnali ze serveru a už tam nepřišel. Naopak. Za mě je to takový pohlavek, aby si hráč uvědomil, že něco udělal špatně a propříště se takového jednání vyvaroval. Takové hráče potom na serverech chceme zpátky a jsme za ně rádi. Zde jsem ale žádný náznak uvědomění si neviděl.

Samco
01-10-17, 17:41
Na serveru se ve vší slušnosti přiznal - polehčující okolnost. To, že sem ale přijde arogantně pro unban, když dobře ví, že porušoval pravidla, to už je drzost. Vůbec netuším, kde jsi přišel na to, že tu žádál o vysvětlení situace. Já jsem tu nic takovýho nepostřehl. Pokud by býval skutečně žádal jen o vysvětlení situace / či se dokonce omluvil touto cestou hráčům, kterým na serveru kazil hru, ban by mu prodloužen jistě nebyl.

Ban ve většině případů není od toho, abychom hráče vyhnali ze serveru a už tam nepřišel. Naopak. Za mě je to takový pohlavek, aby si hráč uvědomil, že něco udělal špatně a propříště se takového jednání vyvaroval. Takové hráče potom na serverech chceme zpátky a jsme za ně rádi. Zde jsem ale žádný náznak uvědomění si neviděl.

Ja ťa chápem a plne rešpektujem. Mne ide len o tú aroganciu, pretože na základe nej sa mu môže udeliť ban na fórum a do samotného banu zo serverov sa to nemusí zahŕňať. Nejakú vulgárnosť tu však nevidím, o vysvetlenie žiadal napríklad v poste č.3. 8 týždňov za samotné radenie je inak v poriadku, nakoľko sa tak dohodlo. Išlo tu len o ten princíp.

FizzyBubble
01-10-17, 19:07
Offtopic... Me by spis zajímalo, jaka krysa muze napráskat svého kamaráda, když si s nim radi ? Před takovou bych si jenom odplivnul.

Koprakek
18-10-17, 14:58
Příště se tomu vyvaruj.