PDA

Zobrazit normální verzi : Ts3 gather admin



dAREALZYX
29-09-17, 03:48
Nevěděl jsem kam to napsat tak to napíšu tu.

Zdravím, napadlo mě jestli by nešel na TS3 udělat "Gather Admin" Který by měl na starosti gathery řešení cheaterů, zapisovaní do BL atd, jelikož někdy se najde někdo že tam hraje třeba non-stop týden zaplý hraje gathery a žádný TS3 Admin to neřeší, takže jestli by to nešlo udělat takhle aby tam byl admin co by se tam o to staral.

Koprakek
29-09-17, 09:44
Nene proti, práva tam mají a měly by mít jen ti, kteří mají práva i zde na forum ( ve hře ). + Se to tu již navrhovalo.

Petr Staniševský
29-09-17, 09:57
Zyxi, proč rovnou nenapíšeš že chceš práva ty haxore jeden a že ti nejde o nic jiného tak xy dalším lidém co tu vymýšleli kraviny s nočními adminy, atp..

_AnGeL_
29-09-17, 10:03
Zyxi, proč rovnou nenapíšeš že chceš práva ty haxore jeden a že ti nejde o nic jiného tak xy dalším lidém co tu vymýšleli kraviny s nočními adminy, atp..

Aj tak tie práva nedostal :D

Netreba gather admina. Máš demo? tak ho hoď kľudne na fórko. Je veľká pravdepodobnosť, že by si prišiel zacheatovať aj na kotelnu.

Petr Staniševský
29-09-17, 10:19
Tak to je jasné že je nedostane ale nechápu proč lidi vymýšlejí tyto kličky a snaží se vymyslet co existuje na jiných serverech/portálech..

dAREALZYX
29-09-17, 10:27
Jakože, kdyby jsem měl zájem o práva tak to tam napíšu. :DDDDDDDDDDD Na to že máš tak 30 a balíš 16ti leté holky a píšeš tady sračky, tak si úplný debil.
E: Mimochodem nezapomeň na mě podat trestní oznámení jak si říkal minule, pořád mi nic nepřišlo tak nevím.

_AnGeL_
29-09-17, 10:38
Jakože, kdyby jsem měl zájem o práva tak to tam napíšu. :DDDDDDDDDDD Na to že máš tak 30 a balíš 16ti leté holky a píšeš tady sračky, tak si úplný debil.
E: Mimochodem nezapomeň na mě podat trestní oznámení jak si říkal minule, pořád mi nic nepřišlo tak nevím.
Toto si riešte v PM... zas tu bude 6 strán o pičovinách. Možno by to chcelo chill chalani...

dAREALZYX
29-09-17, 10:40
Co sním chceš řešit když je úplný víš co, neřekl jsem ani slovo že bych měl o to zájem, byl to jen návrh aby se to tam řešilo. Ale pána Petra hned napadlo že já bych chtěl tam ty práva, domýšlí si blbosti.

Burak1
29-09-17, 10:51
Ne, to by nešlo, proti.

Samco
30-09-17, 00:44
Riešilo sa to veľakrát, nie je to momentálne potrebné. Ak sú nejaké problémy, stačí kontaktovať nejakého administrátora v admin roomke. Vždy sa niekto nájde, kto by to šiel vyriešiť.