PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o unban



patricius
09-03-12, 20:32
Tak ako si admin ZombieBot zvýšil svoje ego, tak mi môže dať unban. Je to úplne neoprávnený ban. Na serveroch máte kemp meter, takže aký kemp? ?

BTW: 5.pravidlo : Kemping kdekoli bez strategického úmyslu(zdržování) - slap/slay/kick/ban
Nejako som si nevšimol ani upozornenie a ani ten kick. Rovno ban. Pravidlá sú na to aby sa porušovali, tým sa zrejme riadiš.

Mnohí si nastavia respawny blízko nepriateľa, isto to mal aj on lebo ak ho zabijem respawne ho blízko mňa a opäť ho zabijem. Pochopiteľne keď reflexy väčšiny hráčov vrátane niektorých adminov sú na úrovni 12 ročných detí. Niektorí to psychicky neznesú a nedokážu sa vyrovnať s tým, že je niekto rýchlejší však ZombieBot ?

Zdá sa Vám že sa na serveroch kempí ? Zvýšte rýchlosť počítania kemp metra. Sitáciu na iných vaších serveroch ohľadom kempenia a hrania radšej nebudem ani komentovať.



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem ZombieBot ^^
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Na tebe jsem se tesil, az si te vychutnam, KEMP!'
[AMXBANS] Delka: '3 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:20426351'
[AMXBANS] Tvoje IP: '193.110.186.103'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================

edit: ty čo dávaš za výmysli ? ? Od začiatku mapy ? Na začiatku som ťa hneď 2 alebo 3 krát dal po sebe. Mapa sa hrala asi 5 minút. Aha, takže 20 sekudnový kemp lebo počujem respawn blízko seba je u teba kemp ? Nedaj sa vysmiať. To že mnohí čupia za krabicami 2- 3 minúty je v poriadku lebo 20 sek. čakanie je dlhšie vážnejšie.

ZombieBot
09-03-12, 20:36
Kemp metr na serveru neni, proto se to musí banovat ručně.
Jinak, od začátku mapy jsem tě spectoval, takže jsem viděl, jak jsi asi cca 20 sec kempil a čekal, než ti někdo vleze do aimu. Bylo to těsně před banem.

EDIT: Omylem jsem ti dal ban na 3 hodiny. Beru všechny stejným metrem, ban jsem zkrátil na hodinu.

EDIT2: HLTV si stáhni, dal jsi mě jednou, šel jsem do neviditelného spectu a spectil jsem.

EDIT3: Snažim se banovat všechny, co kempí. Podívej se na moje bany.

snowrider
09-03-12, 21:23
Pochopiteľne keď reflexy väčšiny hráčov vrátane niektorých adminov sú na úrovni 12 ročných detí
Podľa čoho súdiš, že 12 ročné deti majú pomalšie reflexy?