PDA

Zobrazit normální verzi : Kotlicek --> Samco



Kotlys
29-09-17, 15:21
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 231182)
[AMXBANS] Mas 1 den, 5 hodin, 53 minut a 11 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Demencia'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Kotlicek >
[AMXBANS] Tvuj nick: Kotlicek
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:194512931
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:194512931
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 212.111.22.221
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 212.111.22.221
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Samco >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Dobry den pane Samco, o jakou dmnci jestli muzu vedet slo?
Jinak jsem mel ban na forum, tak jsem ji nemohl podat drive.
Sice uz jenom 1 den, to bych vydrzel, ale mam chut si zahrat a omluvit se za moje chovani a poprosit teda o ten unban.
Vim, ze mam horouci minulost, muzu podotknout, ze se to nebude opakovat a kdyz ano, tak jen lehouce.

The Frisco
29-09-17, 16:46
ban jsi dostal na základě hlášení
http://csko.cz/forum/showthread.php?59528-Kotlicek-kotlys-DUST-Opakovan%E9-napad%E1n%ED-vulgarita-ur%E1%9Eky

Leilloo
29-09-17, 17:02
Tvoje chovanie zrejme nema konca,nechapem ako som ti mohol dat UB pri tomto bane (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=205213http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=205213) Mimochodom co je tyzden aj nieco stary.Stale opakujes to iste dokola ze sa to nebude opakovat a potom pride ta tvoja "omluva" ktora absolutne nema ziadnu hodnotu..Ak by ti dal teraz Samco unban prides na server a zacnes to robit znova az kym znovu nedostanes ban,preto aby si sa mozno trosku poucil aj ked pozeram na tvoju historiu banov by si potreboval ovela tvrdsi trest na dlhsiu dobu lebo zrejme potrebujes pauzu ked mas potrebu stale niekoho urazat alebo provokovat...Proti UB urcite a pri dalsom podobnom priestupku vyssi trest.. (moj nazor)

Kotlys
29-09-17, 17:38
jo díky frisco jinak leilo v ten den jsem psal jen
dust2 only 2 27-09-2017 20:41:52 STEAM_0:1:194512931 212.111.22.221 Kotlicek Kajush ty defko jdi radsi spat nez kempit na spawne s awpckem a cekat na frag
dust2 only 2 27-09-2017 20:39:14 STEAM_0:1:194512931 212.111.22.221 Kotlicek RIKO UBOZAK, tlusty prase co si dojede karou pro me aby me zbil, dojed=adresa 1.m

tomu rikovi co me nahlasil mi psal at mu napisu adresu ze dojete tak jsem mu to takhle napsal a te Kajush jsem toto napsal, protoze kazde kolo kempila na spawnu z awp za T a neplnila úkoly(položení bomby, atd) ten den si muzete vsimnout ze jsem ji hlasil i pres !, takze pisu pravdu a k takovýmto se budu chovat takhle. :) taky jste všeci svatí že?

K tobe Leillo, nechapem tvoje myslenie, psal jsem, ze se k tobe budu chovat lipe a celkove na ttt, takze nwm co to tu tahas, a navic chovam se uz dobre na ttt, jen ty to nevidis, lebo si zaslepeny, a duvod proc jsem se choval na dustu takhle mas viz vyse.
A priste nez se budes vyjadrovat, tak si prvni over situaci, potom muzes soudit, treba viz. method_man, hned musis vychrlit ze sebe kdejakou sracku a pak se opravujes jaky si hnup... takhle brzy na to doplatis a doufam ze takovy clovek jako si ty ztrati prava, uz se na tebe voda vari man. :P dalsi vyplody co tu budes psat nebudu cist, bye

PS: samco jen at vis tak hodne nesmyslu co pisu napisi jen tak for fun, neni to urceno na nikoho, ciste jen tak napisu hovno, protoze me to bavi psat hovna
Ano urazil jsem Kajush za stálý kemp, přitom jsem ji hlasil pres ! nikdo neprisel a taky RIKA za to, ze psal drive na forum at mu poslu adresu ze dojede, tak jsem mu ji poslal ted ve hre, protoze jsem ho potkal.

Burak1
29-09-17, 19:33
Na základě dlouhé historie jsem proti unbanu.

Koprakek
29-09-17, 19:59
Taky jsem již proti.

Leilloo
29-09-17, 20:06
Budes sa chovat lepsie? A znova mas ban za demenciu ide ti to dobre :)..Je to moj nazor na tvoje chovanie na servery ktore je viac nez pravdive nech si mysli kto chce co chce a dokazuje to tvoja historia banov...Over situaciu? Ban ti dal Samco co velmi silno pochybujem ze by ho dal niak nepravom a +som si pekne pozrel co si zas pisal takze vsetko kym som to sem napisal som si pozrel :) Method_man? Hej pomylil som sa,a? Vsetko co som tam napisal je z vlastnej skusenosti aku som snim mal na servery az na ten cheating za ktory som sa mu ospravedlnil..A za to som "hnup"? Hnup je ten dmnt ktory sa nevie zmestit do koze a stale si mysli ze ked sa falosne ospravedlni ze dostane UB :) Tvoje vyhrazanie ze dojdem o prava hovoris uz mesiac v kuse a bud rad ze vsetko co hovoris na servery sa snazim ignorovat+dalsie veci co su v AF si sa dozvedel a rozpravas to po servery niaky admin ti to pravdeodobne povedal... To je vsetko co som chcel :) Zdar

Kotlys
29-09-17, 20:14
pis si slohovky stejnak to nectu:D ty si totiz zaslepeny nenavistou vuci sobe a proto nikdy nenajdes svuj cil :) amen s tebou

muzete lock, ten blbej den si pockam :) :P

Samco
30-09-17, 00:14
Tvoj štýl slovníku je do hry absolútne nevhodný. Nakoľko si už tých šancí mal dosť a tentokrát si aj mňa opäť sklamal, skrátenie pravdepodobne nebude možné, bohužiaľ...

Koprakek
01-10-17, 11:39
Lck.