PDA

Zobrazit normální verzi : Proč denně hlásí, když sám dělá bordel?



Wentik
29-09-17, 21:02
Zdravím.
Takovehle blbosti tu na fórum nehlásím no, ale tak když jde o našeho známého Niggu :--). Když má tu tendenci hlásit každého tu, tak proč dělá sám nepořádek na serveru?
Moc toho sice neudělal, jen úmyslný TK a nějaké to rušení simona, což je nepodstatné, ale jde mi spíše o princip, proč hlásí, když dělá sám bordel? Dělá ze sebe svatouška, no nevím no.
Nevím jestli je to banovatelné, ale alespoň se můžete mrknout :)
https://uloz.to/!KODG6GqVSNV2/problemdelaalehlasinaforkotakplz-dem

Samco
30-09-17, 00:02
Nech je to hocikto, tak na hlásenia má právo. To mu však nepridáva na žiadnej imunite, v prípade porušovania pravidiel z jeho strany.

Grakon2702
30-09-17, 09:42
Ahoj, demo jsem viděl. Na autíčku byly obě CT (Nigga a ještě někdo), oba ho řídili a ano, přejeli jedno CT a ukázalo to, že to byl Nigga. I tak však nemůžeme přesně určit, zda je to opravdu jeho chyba. To autíčko mohlo rozjet druhé CT a Nigga se mohl snažit jenom uhnout a při pohybu ten kill prostě náhodně skočil na něj (všichni byli u Simona, takže jako nehlídání bych to nedefinoval). Žádné vyrušování jsem na demu taky nezaznamenal + tam asi minutu nehlídal Simona, což může být taky diskutabilní, třeba se jen někde schovával. Tohle určitě není na ban z webu, spíše bych řešil in-game.

Samco
05-10-17, 20:31
Má tam už niekoľko banov za obchádzanie, na ktoré sa prišlo včera.