PDA

Zobrazit normální verzi : [-_VeDoUcI_-] --> Burak



demon159
29-09-17, 21:05
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 231403)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < [-_VeDoUcI_-] >
[AMXBANS] Tvuj nick: [-_VeDoUcI_-]
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:476506907
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:476506907
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 91.127.112.12
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.127.112.12
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Burak >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 8 mini (jb_oasis)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






Zdravim!
Chcel by som požiadať o unban, pretože nechápem to že za wallhack. To že hrajú na vašom serveru uz viac ako 4 roky, a ze napr.: niekto utecie na jb a ide si po zbran tak napr.: mp5 ktorá je najbližšie a ja ho tam hnedka nájdu tak toto je podla vás wallhack alebo na prestrelka niekoho koho vidím a strieľa po mne a zabijem napr ho druhého hneď pri neho tak t je wh? Poprosím o poriadne vyšetrenie toho dema, dakujem.

Burak1
29-09-17, 21:12
Je to na delší prozkoumání, pokud by se na to chtěl někdo podívat už teď. Zítra (možná i dnes večer) vám se hodím ještě podezřelé + wh časy. Hlavní je se zaměřit na to, jak se to snaží zakrývat a sem tam se na základě tohoto ustřelí.

https://uloz.to/!GHnv5HuceEpk/vedouci-zip - Jsou tam 3 dema.

Časy označené wh jsou podle mého jasné wh časy.

První demo
#1 - 2:43 - až moc dobré reakce mi přijde

Druhé demo
#1 - 14:14 až 14:42 - celkové děrování, sem tam wall look
#2 - 15:12 - wall look
#3 - 15:42 - myslel sis, že poběží dál až k zábradlí, ale on se zastavil - wh
#4 - 16:31 až 17:31 - absolutně nepřirozená kontrola šachty, spíš mi přijde, že ses až moc snažil ho "nenajít"
#5 - 25:58 až 26:23 - jeden wall look, následné děrování skrz tlustou zeď přesně do něho

Třetí demo
#1 - 1:45 - zajímavý check kztka
#2 - 3:49 - wh - mezi tímto časem a prvním časem si i několikrát zkontroloval kztko, což taky nedělá každý
#3 - 14:00 - wh - na jistotu, na trampolíně mohl být kdekoliv
#4 - 18:44 až 19:20 - tady šlo vidět, že se zvuky moc nehraješ, enemy na kz sis všiml až po odzoomování, následný movement a předmiřování - wh
#5 - 20:16 - wh...
#6 - taky docela zajímavé, i když ho šlo slyšet, ale nejspíš je toto čisté

V některých situacích to i vypadá, že ti někdo radil na ts.



Nikdo není neomylný, takže pokud se ukáže, že jsi nic neměl a bylo to pouze štěstí, dám ti unban. Avšak podle mého by to mělo k banu stačit.

demon159
29-09-17, 21:54
Pozrel som si tie dema a stále si myslím že toto Walhack? Ne som ani na polovičku taký dobrý ako na toto video
https://www.youtube.com/watch?v=tgCyi1TBjhA
Alebo si myslite že aj n tom videu poživaju WH?
to je zostrih suťaže v GB

demon159
29-09-17, 22:46
Dobre tu je vysvetleni
prve demo: normalna reakce jasne že ked hram cca viac ako 5-6 rkov tak nejake reakce musim mat
2. demo: normalne derovni predsa surf tam nahre predsa každy kempi tak skusal som to
16:31 Normlne skontrolovani šachty
3. demo: vraj zajimavy check
3:49 jasne ked pišu chatu nekde okoolo bludiska a kz je tak tam hladam
14:00 pisali že je pri trampoline? žeby?
18:44 normalna prestrelka kde sm hladal najprv zoomovanim pak bez zoomu
20:16 wh? to že som mu videl iba hlavu a zastrelil ho?

ostatne časi nekomentujem pretože zase pustit demo prehladat to teraz v noci sa mi tak nechce

Vraj radil na TS každy vie že mne TS nefunguje

KajSinek
29-09-17, 23:32
Za mňa je to WH. Hraješ totálne ako BOT na low úrovni, ale vieš všetko kde sa čo hýbe.

demon159
30-09-17, 00:06
Za mňa je to WH. Hraješ totálne ako BOT na low úrovni, ale vieš všetko kde sa čo hýbe.

Ale no tak, prestrelka surf su tam len 2 vstupy jasne že začnem aj dierovať, prestrelka u kz keď píšou že je na kz tak tam hladam a keď som tam ja ako ct tak jasne že môžu isť iba 3 smermi a t strecha lava práva strana, to pp s operakom ved ked pišu že naj nezdržujeme že je pri trampoline tak asi kde mam isť? na kz?

Zapnite kuščik rozumu, ďakujem!

Samco
30-09-17, 00:21
Ahoj, aj za mňa WH. Zhliadol som tretie demo.

_AnGeL_
30-09-17, 10:32
WH.

https://image.prntscr.com/image/Cwe6Wp5DRV_pctFK9_JXeA.png
Hlavne, že ty im rozumieš :D

https://image.prntscr.com/image/TviMEE8CQgCsNL_2NIKCmg.png
Ajajajaj :D

pweredbytvaroh
30-09-17, 11:06
kouknu na to behem dne, nechte to tu, dik

e. nejspise bych nebanoval, nedostacujici demo pro ban

e2. nerikam ani clear, kdybys rekl, ze ti nekdo radi, spis by ti to pomohlo, nez kdyz budes rikat, ze sis to sam vydedukoval, vetsina casu se da obhajit u lepsiho hrace, ale nevim, jak u tebe

demon159
30-09-17, 21:49
kouknu na to behem dne, nechte to tu, dik

e. nejspise bych nebanoval

Konečne nekto normalny, tam kde niekto pisal že som povedal že rebrik na streche -_- ved ked utečie a nabližšie je rebrik na streche tak asi tam pojdem pri hre trošku rozmyšlam a nie koho vidim zastrelim :)

A to že sa hybem ako bot tak ja neviem čo povedat k tomu ale že viem že kde sa čo hybe -_- k tomu poviem len jedno 3 mapy stale dookola tak asi viem približne uhadnut kde pojdu a kde sa objavia a je to jb8 a ne 7 :)

demon159
01-10-17, 10:15
Tak toto, to že sa hýbem trošku ako"bot" tak nie som dobrý hráč? to že v hre mam dobre reflexy je tiež iná vec.

_AnGeL_
01-10-17, 10:30
Tak toto, to že sa hýbem trošku ako"bot" tak nie som dobrý hráč? to že v hre mam dobre reflexy je tiež iná vec.
Ani tie reflexy nemáš

demon159
02-10-17, 17:22
Ako vidim už to viac neproskumujete tak poprosím uzamknut tému a prajem vám naďalej prijemnu zábavu

Burak1
02-10-17, 17:33
Uznávám, že demo mohlo být delší, každopádně mě nikdo extra nepřesvědčil, že jsi ty cheaty neměl. Psal jsem seabimu, ten sem každou chvíli hodí taky odpověď.

^SeaBi
02-10-17, 17:36
Za mě to je wh.

_AnGeL_
02-10-17, 18:43
By Amaterasu:
3:49 to že to nedělá každý, tak to neznamená, že je zaplej... jeho spoluhráč dostal od wipa, zvuk wipa neslyšel, takže je celkem jasné odkad to šlov čase
3:40 zoomuje skoro na něj, ale nevidí ho prostě, proč ho jen tak nezabil? Jinak někdo mu tam napsal bludiště, takže se točil kolem něj
14:00 prozradil ho hráč - *MRTVY* [VIP] [-Bot-] Hentai for Kidz : tramp/ skočil aby se ujistil, nevěděl kde je... skočil tam ale jako výstavní kus a dostal
18:44 všiml si ho, viz čas 19:12 kdy dupnul a bylo jasné, že to nedělá jeho spoluhráč, co stojí vedle něho (já bych ho taky neslyšel, až do tohohle času a pak je to jasný)
20:16 kontroluje si to i v čase 15:55, takže pro něj rutinní záležitost. Jediný rozdíl je, že v čase 20:16 ho neviděl, proto ho nezabil (jsem prostě homoklada)


Brali jste v úvahu jeho obhajobu? Vysvětlil vám tam všechny časy prakticky :).

Burak1
02-10-17, 20:19
Takto. Né že bych nevěřil něčímu skillu v rozeznávání wh, ale díval jsem se na to s tvarohem znovu a jsem z toho popravdě dost mimo. Momentálně to vidím tak 50/50, když vezmu do povážení vyjádření všech adminů... Jak pro mě, tak i pro tebe si myslím, že nejlepší východisko bude si stáhnout novou verzi hry zde http://csko.cz/ke-stazeni (první odkaz). Uznávám, že je dost možné, že jsem pochybil, každopádně stále si tak nějak myslím, že s tím wallhackem hraješ. S novou verzí hry se připojíš opět na všechny servery a NIKDO ti ban za obcházení nedá. Omlouvám se za pravděpodobně nedostatečné demo a speciálně tobě za dlouhé čekání. Kdybys potřeboval jakékoli info, napiš mi do PM a já ti to objasním.

Poprosím o uzamčení threadu.