PDA

Zobrazit normální verzi : Ct



soilwork
09-03-12, 20:54
Tak tohle je už celkem moc.Přijdu po tejdnu na jailbreak hraju chvíli za Ts poté se uvolní místo u ct tk tam jdu a jeden z adminů mě hodí zpátky k T jenom proto,že jeden z jejich kamarádů chce hrát za ct.Zase chcete demo nebo co!? Cowboy From Hell

nuoo
09-03-12, 20:57
Ano, chcem. :-) Na blbou otázku, blbá odpověd. Jestli chceš, aby reagovaly jinak než - Dej screen, nebo demo, tak to sem radši hod :-)

soilwork
09-03-12, 20:59
Nic nemam no..Možná to někdo dosvědčí ;-)

soilwork
09-03-12, 21:00
Blbá otázka to neni..Jestli kvůli každejm menším věcem musim točit demo tak to sorry..A píšu to sem protože jsem si chtěl po dlouhý době zahrát za ct a admini udělaj tohle...A stejně by na demu nebylo vidět,kdo to udělal takže to asi nemá cenu řešit,opět.

nuoo
09-03-12, 21:02
Ale bylo. Kdy se to tak stalo ? Můžeš mít pravdu a nebo nemusíš. Kvůli tomu jsou screeny a dema :-)

soilwork
09-03-12, 21:05
Stalo se to cca. před 10.minutama ale nemá cenu to řešit.Aspoň jsem si udělal obrázek o adminech,kteří tam byli.. :-) Nebudu to řešit,jen chci aby jste věděli,co se děje.

Leryx
09-03-12, 21:07
Hodí tě to tam samo, pokud k CT chce někdo kdo má povolení, je to nový systém. Na serveru jsem byl v tu chvíli já a grifin, a ani jeden z nás tě nepřesunul. Prostě tě to hodí k T samo. Není to o tom že bychom tě přesunuli aby náš kámoš mohl k CT, to bychom ho tam dali rovnou, tak si laskavě nevymýšlej kraviny když nevíš jak to funguje.

soilwork
09-03-12, 21:23
Jakou přednost,co to meleš..Určitě to hodilo zrovna mě..Nic si nevymejšlim tak se uklidni.Radši mlč Leryxi ty vole.Oba víme jak to je. ;-)

Charon35
09-03-12, 21:25
Jakou přednost,co to meleš..Určitě to hodilo zrovna mě..Nic si nevymejšlim tak se uklidni.Radši mlč Leryxi ty vole.Oba víme jak to je. ;-)

Určite ano. Ak si bol jediný u CT, ktorý nebol "spešl". Sťažuješ sa na niečo bez dokazu a ešte sa púšťaš do admina? Klidni hormón Cowboy.

soilwork
09-03-12, 21:30
Cože?Ty si ze mě děláš srandu ne!?

Leryx
09-03-12, 21:37
Co se tu do mě pouštíš? Jsi mimo, nevíš jak to funguje, ale navážíš se do mě. Je to tam teď nové tak to pochop. Nevím co si o mě myslíš. Napsalo ti to: Admin přesunul XXX k terrorists? Pochybuju. Prostě je to nastaveno že hráč co nemá spešl dozorce je automaticky vyměněn. Tak se tu laskavě neztrapňuj.

soilwork
09-03-12, 21:39
Seru na celou kotelnu..Ti dobří admini co tu byli odešli jen kvůli blbcům co tu zůstali..Nemá to cenu,pojedu radši cservery.

Leryx
09-03-12, 21:41
Ty si moc. Vůbec nevíš jak to je, ale brečíš tu. Ahoj.

Charon35
09-03-12, 21:42
Seru na celou kotelnu..Ti dobří admini co tu byli odešli jen kvůli blbcům co tu zůstali..Nemá to cenu,pojedu radši cservery.

Po tom čo si tu predviedol asi nikomu nebudeš chýbať. Namiesto toho, aby si sa snažil a získal to povolenie, nazveš adminov blbcami a sereš na kotelnu. Jediný blbec si tu teraz tak ty. byebye

soilwork
09-03-12, 21:45
Kdo se tady do tebe pouští?Na to si začni zvykat..Je vidět,že nevíš nic o životě.Jak si myslíš,že se s tebou budou lidi bavit?To se mi snad zdá,brát takovýhle lidi do admin teamu.Ještě že jste vzali toho grifina,ten jedinej s Valdezem je normální,dá se s nima řešit cokoliv ale Leryx?Tomu stokrát napíšeš,dotazy prostě všechno on tě prostě ignoruje a neodepisuje.No nic,skončil jsem..

soilwork
09-03-12, 21:46
Tak ty víš hovno Charone,ty na servery nechodíš tak mlč.

Pikii :D
09-03-12, 21:47
čau už radči nepíš admin ti napísal ako to na servery teraz chodí a ty si mal aj tu drzosť sa ešte doňho navážať bež si na ten skil CS serVer3.! Radči si pozri pravidlá alebo fóro a potom sa na niečo sťažuj.

soilwork
09-03-12, 21:49
Cservery jsou třikrát větší než Kotelna..Je vidět,že s cskem moc zkušenosti nemáte..Mám drzost?Já uplně normálně píšu a vyjadřuju se stejně jako admini,nic víc. :)

Charon35
09-03-12, 21:54
Tak ty víš hovno Charone,ty na servery nechodíš tak mlč.

Chodím a všimol som si tam aj teba, ale netušil som, že si takýto. Len z určitých dôvodov chodím cez NS, ale to ty nepochopíš. Nesleduješ dianie, tak sa nečuduj, že ti uchádzajú veci. Môžu ti to dosvedčiť admini, aj mrkvička, atď. Takže jediný kto teraz vie hovno, si ty.

soilwork
09-03-12, 22:04
Jo,závěr:Jsem naprostej idiot kterej ví hovno a ted lituju toho,že jsem tuto debatu vůbec začínal protože jsem si vůbec nepřilepšil,spíš naopak.Omlouvám se všem ale už na to nemam.

soilwork
09-03-12, 22:05
Normálně se nechovám,tak jak se chovám teď ale když mě něco nasere,tak se prostě neovládám...

Shamino
09-03-12, 22:14
Ty se neovládáš nikdy...

soilwork
09-03-12, 22:15
Další ty vole,co to meleš shamiku? Na jb jsem tě zastih parkrát a to jsem byl normální a víš proč jsem někdy vulgární atd.? protože mám problém kterej nechceš řešit když tě o to slušně žádám..

*Pitbull*
09-03-12, 22:29
Soilwork nevím jestli se do toho mám plést ale všichni admini co oděšly nebyli taky nejlepší níkdo není dokonalej ale bohužel v tomhle jsme proti tobě je tady spousta adminů kteři to tady docela dobře ovládají nikdo mě nevadí ale když jsi byl u těch ct tak jsi asi neměl povolení a tudiž se někdo napojil co má povolení a tebe to koplo tak hnedka nemusíš posílat celou kotelnu víš kam nechci to psát ale jsi blázen :D:D prostě tě nechápu proč to nehodíš za hlavu ,je to jenom hra tak tě to vyhodilo tak nemusíš hnedka psát blbosti .jináč sorry :) .díky že jsem se mohl vyjádřit

*Pitbull*
09-03-12, 22:32
pozor shamík je dobrej admin nikdy jsem sním problém neměl dneska jsme spolu hráli takže se prosím do nikoho nenavážej a obzlášt už né do Shamika!

soilwork
09-03-12, 22:44
Já se do něj navážim?Jseš slepej Pavlis ne?!Si to pořádně přečti já se do něj nenavážim :) A právě jsem si uvědomil,že je blbost to řešit a házím to za hlavu.Nejdřív si přečti všechny komenty a pak piš Pitbullku :)

Svacinar
09-03-12, 22:53
Většina userů by ti pomohla, vysvětlila ti, jak se věci maj, co je na JB za systém a jak to tam funguje...ale když se, bez pardonu, chováš jak píča, tak nemůžeš očekávat kladný reakce. Každopádně pozdravuj na cservers.

Nov3
09-03-12, 22:59
Je vidět,že s cskem moc zkušenosti nemáte.

Že mi o cs nič nevieme ? Ved hraješ na retardovanom servery ..
si sereš sám do huby

ZombieBot
10-03-12, 00:31
Cservery jsou třikrát větší než Kotelna..Je vidět,že s cskem moc zkušenosti nemáte..Mám drzost?Já uplně normálně píšu a vyjadřuju se stejně jako admini,nic víc. :)

CServers mají jen 18 serverů, kotelna má 36 CS serverů plus 1 HLDM.

Takže je to na opak. Navíc, kotelně v kvalitě serverů nesahá žádnej jinej portál.

Leryx
10-03-12, 08:49
Kdo se tady do tebe pouští?Na to si začni zvykat..Je vidět,že nevíš nic o životě.Jak si myslíš,že se s tebou budou lidi bavit?To se mi snad zdá,brát takovýhle lidi do admin teamu.Ještě že jste vzali toho grifina,ten jedinej s Valdezem je normální,dá se s nima řešit cokoliv ale Leryx?Tomu stokrát napíšeš,dotazy prostě všechno on tě prostě ignoruje a neodepisuje.No nic,skončil jsem..

Já nevím nic o životě hm. Já mám v životě spoustu super lidí, kterých si vážím a kteří jsou pro mě víc než kdokoli tady. Lidé se k tobě budou chovat tak, jak se k nim budeš chovat ty, tak se nediv že tě tu všichni posílají do PI**. A se mnou se nic řešit nedá? Denně řeším aspoň 20 dotazů, ve hře, na steamu pořád něco, lidé si mě někdy pletou s encyklopedií tak neříkej že se jim nevěnuji když o tom víš ho*no. Kdyby ses zeptal slušně, tak ti odpovím, ale když po mně začneš řvát kdo te KU*va přesunul k T tak se nediv že tě ignoruji. Já s tebou taky skončil, se tu nebudu bavit s lidma jako si ty, za to mi to nestojí.

E: Víš proč máš grifa a valdeze tak rád? Protože ti tolerují ty tvoje de*ilní kecy a je jim to jedno, mně ne.

The Frisco
10-03-12, 09:32
Než si založíš takový topic,tak si pořádně přečti novinky,změny na Jailbreaku. Je to novinka cca. jednoho týdne,takže se to pořád řeší. Místo aby jsi požádal o spešl,tak si tady otvíráš hubu.

Amazing-Zajic
10-03-12, 09:33
Leryx je dobrej admin, když mu napíšu na steamu, odpoví hned, tak se nemotej do toho o čem nic nevíš!!

soilwork
10-03-12, 11:16
Právě že se do toho musim nějak motat abych to pochopil..Nějaký děcko mě tu nebude poučovat.. :) A Leryxi,vůbec to tak neni.Já jsem se zeptal slušně tak co kecáš až když jsi mě začal ignorovat tak jsem se rozjel..Valdezovi a grifinovi to nemuže být jedno,to by to byli admini k ničemu :) Když už začnu být trochu vulgární tak řeknou ať se mírnim,toď vše..Nevymýšlej si prosim tě ... :)

Leryx
10-03-12, 11:49
Ok, přišel jsi tady aby si se s námi hádal, a nebo protože nechápeš nový systém?
Pokud to nechápeš tak: Admini teď mohou dávat hráčům tzv. povolení. Hráč který povolení má, se může kdykoli připojit k CT, a vyhodí tak hráče, který povolení nemá.
Pokud jsi to založil aby ses tady mohl hádat, tak to stejně nikam nevede protože máš vlastní hlavu a nebereš názory jiných lidí.

Takže jsem mu vysvětlil jak to funguje, problém vyřešen, můžeme Lock co vy na to?

soilwork
10-03-12, 18:19
Tohle já vim,že je novej systém....To mi řikat nemusíš a hádat jsem se nepřišel...Pochop,že mi nejde jen o tenhle případ ale jde mi o věci,které se dějí celkově na jb.Dneska tam bylo opět několik problémů ale já to s vámi prostě řešit nebudu,poněvadž to nemá cenu.. :) Ještě jednou se omlouvám za urážky,nadávky a už prostě nic psát nebudu protože to prostě nemá cenu.Stejně se to nevyřeší,doufám že jste ok..CFH.

Kotel
10-03-12, 18:53
Pokud nekoho presune admin, muze se hned vratit kvuli bugu. Jinak ti to do chatu napise: prilis mnoho spesl ct, vracim te k T.
Jinak doufam, ze odejdes, kdyz mas na vyber lepsi portaly. Nechapu, co tu delas. Kdyby me na nejakym portalu nasrali, tak uz tam nepachnu.

soilwork
12-03-12, 19:35
Však já už se na kotelně objevim jen někdy,ale mrzí mě přístup většina adminů..To mě sere.

Amazing-Zajic
12-03-12, 19:51
Myslím, že vše co si chtěl si řekl...Bye!

Kotel
12-03-12, 20:00
Myslim, ze porad nepochopil, ze ho prepnul server a ne admin. Marna snaha.