PDA

Zobrazit normální verzi : I say why does it feel so good,So good to be bad



Barounek
04-10-17, 17:05
Zdravím
Nebral simona,nemluvil, dal si kill když měl simonovat.
Vše uvidíte u nás ve videu
Díky za shlédnutí, dejte like :* Baron


ID: Pan Frodo VALVE_0:0:88835704 213.81.192.79 SK
Demo: http://leteckaposta.cz/796325033 http://leteckaposta.cz/814542492
(Kopírování odkazu dema na kotelně asi bude blbnout navždy)

Mr.Blue
04-10-17, 19:02
Mikrofón má len sa mu nechce komunikovať so svetom.

Každopádne - Nebranie simona, vyhýbanie sa hre na simona



(Kopírování odkazu dema na kotelně asi bude blbnout navždy)

- Klik pravým na názov a dať kopírovať adresu.

https://ctrlv.cz/shots/2017/10/04/GzFQ.png

Grakon2702
04-10-17, 19:22
Soubor neexistuje.

E:

Spojil dva linky do seba stačí si to oddeliť

Aha, díky.

Mr.Blue
04-10-17, 19:30
Soubor neexistuje.

Spojil dva linky do seba stačí si to oddeliť

Grakon2702
04-10-17, 19:52
Nebanoval bych. Na prvním demu je zachyceno pouze, jak si dal během simonování kill, což někdy dělám i já. Důvod může být jakýkoliv. Z dema nemůžeme usoudit zda to bylo na začátku nebo uprostřed simonování. Na druhém demu akorát šlo vidět, že neměl napsaného Simona předem. Taky bych neřešil, občas člověk zapomene.

Btw.: Nechápu ten absolutně zbytečný frag v cele, ale budiž.

Mr.Blue
04-10-17, 20:00
Mne dosť často chodia naňho hlásenia na Steam. Už som ho aj x krát presúval lebo odmieta brať simona a celkovo ignoruje keď mu niekto niečo hovorí a pod.

Barounek
04-10-17, 20:03
Natáčel bych dál, ale simon na něj už nikdy nepadl. Vždy jsem ho měl já nebo druhé CT. Myslím že na demu je dostatečně vidět že si simona vzít nechce i přes to že jsem ho na to několikrát upozornil.

Grakon2702
04-10-17, 20:25
Ne, na obou demech toho moc vidět není. Neberte to zle kluci, já vám i věřím, ale nemohu banovat zpětně na základě tvrzení hráčů. Potřebuju pořádný důkaz.

Barounek
04-10-17, 21:35
Ty jsi tu šéf :) ona na něj stejně jednou přijde řada
Tak můžete asi lck.

Mr.Blue
04-10-17, 21:52
Ne, na obou demech toho moc vidět není. Neberte to zle kluci, já vám i věřím, ale nemohu banovat zpětně na základě tvrzení hráčů. Potřebuju pořádný důkaz.

By ma zaujímalo, prečo máš problém s dôverou aj u spešla a stále spešla priradzuješ k obyčajnému hráčovi. Nieje to prvý krát čo si to napísal.

KajSinek
04-10-17, 22:04
By ma zaujímalo, prečo máš problém s dôverou aj u spešla a stále spešla priradzuješ k obyčajnému hráčovi. Nieje to prvý krát čo si to napísal.

Pretože admin nemusí banovať od spešla nič. Aj mne sa stávalo, že admin mi nezabanoval hlásenie aj keď som vedel, že som daného hráča presunul minimálne 5-krát za NoMIK. Proste som to ďalej neriešil a hráč aj tak v najbližších dňoch dostal ban. V minulosti ako sa aj viackrát spomínalo, že spešl riešil všetko sám, len neskôr sa admini rozhodli od spešla hlásenia banovať a mu dôverovať. Ja tiež banujem od spešlov ako admini banovali od mňa, ale niekde si to aj zapíšem, aby som vedel, že keď si príde pre UB daný hráč, tak mi to hlásil spešl a ja som tam nebol.

Grakon2702
04-10-17, 22:09
By ma zaujímalo, prečo máš problém s dôverou aj u spešla a stále spešla priradzuješ k obyčajnému hráčovi. Nieje to prvý krát čo si to napísal.

To je moje osobní zásada. Banovat jen to, čeho jsem svědkem nebo na to mám důkaz. Nebanoval bych ani na základě slova aim admina, který v jb sekci nemá práva.

Samco
04-10-17, 22:14
To je moje osobní zásada. Banovat jen to, čeho jsem svědkem nebo na to mám důkaz. Nebanoval bych ani na základě slova aim admina, který v jb sekci nemá práva.

K tomuto mám aj ja rovnaký postoj. Bany, ktoré sa udelia na základe hlásenia je v prvom rade zodpovedný každý admin, nehľadiac na to, či daného hráča hlásil hráč alebo spešl. Samozrejme je to individuálne, každý má iný štýl riešenia, avšak týmto admini berú na seba patrné riziko.

Mr.Blue
04-10-17, 22:52
To Kajsinek: Adminom nehlásim nič pokiaľ to nieje niečo dôležité.

Grakon: Admin ktorý má práva niekde inde a spešl na jb je niečo iné keďže spešl sa do módu aspoň vyzná.

Skôr ma štve že neveríš ani in-game keď afkuješ a niekto porušuje pravidlá tak ti moje dosvedčenie nestačí, takto ti medzi prsti prejde toho veľa.

Takto je ten spešl zbytočný, to zrušte.

Hate me

Grakon2702
05-10-17, 06:36
Spešl zbytečný není, jeho koncept je sice od začátku úplně jiný, ale přece jen máte k tomu přesunu i kick a slay (pokud se nemýlím, já měl jen přesun). O hráče se můžeš postarat sám nebanovacím způsobem, což mnohdy stačí. Admin má těch pravomocí mnohem víc a s tím přichází i velká zodpovědnost, co se týče banování. To, že se na jb banuje i bez důkazů je jen výjimečná výjimka, jinak by ten důkaz měl být správně vždy.

Tyhle věci bychom mohli vyřešit ve spešl fórku, do kterého bych mohl získat přístup. Poprosím další kolegy, aby se vyjádřili ke stížnosti.

Latins
05-10-17, 08:49
Jestliže ti nevěří Blue, stačí napsat mně na Steam.

Já jsem online každý den, takže si toho všimnu.
Menší varování: Nebanuji pod 3 dny. Takže se spamem atd. za mnou nechoď

E//: Ještě vyjadření k demu. Jestlíže si tam napsal 1 kill a jednou zapomněl, tak nemá smysl tresta.
Ale jestli říká Blue, že je to problémový hráč, který nechce brát Simona, tak není důvod, aby hrál u CT

E2//: Banned (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=231937), díky!

Niko97971
05-10-17, 12:29
Spešl zbytečný není, jeho koncept je sice od začátku úplně jiný, ale přece jen máte k tomu přesunu i kick a slay (pokud se nemýlím, já měl jen přesun). O hráče se můžeš postarat sám nebanovacím způsobem, což mnohdy stačí. Admin má těch pravomocí mnohem víc a s tím přichází i velká zodpovědnost, co se týče banování. To, že se na jb banuje i bez důkazů je jen výjimečná výjimka, jinak by ten důkaz měl být správně vždy.

Tyhle věci bychom mohli vyřešit ve spešl fórku, do kterého bych mohl získat přístup. Poprosím další kolegy, aby se vyjádřili ke stížnosti.

Nomik, neschopnosť sa dá poriešiť presunom, ale keď dojde frajer čo vystriela všetkých nič nepovie a odpojí sa, tak toho asi nevyriešime presunom, čo ho mam nechať len tak isť bez trestu? Tak ale je to tvoja vec :)

Mr.Blue
05-10-17, 14:29
Jestliže ti nevěří Blue, stačí napsat mně na Steam.

Já jsem online každý den, takže si toho všimnu.
Menší varování: Nebanuji pod 3 dny. Takže se spamem atd. za mnou nechoď


Spam, neschopnosť a podobné veci si viem vyriešiť a adminom to hlásiť nemám za potrebu. Ale horšie je to keď niekoho presunem/kicknem a vráti sa a robí to znova. Minule som upozornil hráča na jednú vec, urobil to znova, síce v tej dobe už Grakon bol na servery ale bol afk takže to vidieť nemohol, keďže som to videl ja, tak som mu napísal na Steam a on mi odpovedal > "Nemôžem banovať na základe tvrdenia hráčov".


Takto mi to príde celé zbytočné a postavené na hlavu.
- Ďalej sa už k tomu vyjadrovať nebudem. :bye:

Barounek
05-10-17, 14:49
Dobře, takže verdikt bude ?
Hráč má potvrzené nebrání simona i kdyby ne z dema, tak vám to tu potvrdil spešl, jehož slovu snad dá věřit ne ?
Navíc když k CT chodí opakovaně a opakovaně se dopouští stejného přestupku.

Ps: Pravděpodobně již upozorněn byl a stále to nepomohlo.

Samco
05-10-17, 19:29
#16 (http://csko.cz/forum/showthread.php?59663-I-say-why-does-it-feel-so-good-So-good-to-be-bad&p=467528&viewfull=1#post467528)