PDA

Zobrazit normální verzi : Zmírnění banů



Barounek
04-10-17, 17:23
Zdravím
Mám takový nápad, co takhle zmírnit banování hráčů, kteří poprvé použili cheaty ? Jelikož většina banovaných hráčů, kteří dostali perma ban za hacky jsou ještě "děti", tak z toho asi nemají takový rozum, každý si to už určitě zkoušel, jak tady nebo v jiné hře, jak řekl jeden moudrý muž "Lidé jsou zvědaví a chtějí vyzkoušet vše". Ban na rok mi přijde dost tvrdý a zbytečně tak "posíláme" potencionální "štangasty" k protějšímu portálu, kde si UB mohou v klidu koupit. Ovšem chápu, že pokud to někdo dělá opakovaně a je nepoučitelný jiné řešení není.

Možné řešení: Což takhle prvně zabanované hráče za hacky zabanovat pouze na půl roku, s možností "vykoupení" v podobě určité sumy. Věřím že většina takto potrestaných hráčů se poučí a svůj čin již opakovat nebudou. Při opakovaném použití hacků by se dal ban v plné výši, bez možnosti "vykoupení". Určitě není zas takový problém "zaplého" hráče najít a opět zabanovat.

Výhody: Více hráčů na serverech, hráči takto potrestaní budou vděční za druhou šanci a budou se více snažit hrát podle pravidel, Kotel bude mít větší výdělek, aspoň bude mít lepší náladu.


Jsem zvědavý na vaše názory. Díky Baron

^SeaBi
04-10-17, 17:28
ne

Koprakek
04-10-17, 17:29
proti

Petr Staniševský
04-10-17, 17:35
Už z toho chce dělat druhý gayshites VIP za UB :DDD

Turnan.
04-10-17, 17:41
To by nešlo, Proti


Což takhle prvně zabanované hráče za hacky zabanovat pouze na půl roku, s možností "vykoupení" v podobě určité sumy.

Dobře, dám ti unban, ale na účet mi pošli 500Kč :slap:

Tohle není gejšit

E: je pěkné, že myslíš na nováčky, ale pravidla platí pro každého. Pochybuju, že si nějaký random fuck boy stáhne hru a rovnou si do ní natáhne cheaty.

Grakon2702
04-10-17, 19:24
Určitě ne.

Samco
04-10-17, 20:26
Mnohí hráči cheatujú aj viackrát, nielen raz. Druhá šanca je v podobe steamu, i to je pre nich dosť veľký benefit. Ďalšie vedenie diskusie k tejto téme je momentálne nepodstatné.