PDA

Zobrazit normální verzi : GiL3 (jiny hrac) --> Gregyy



JahArmy
05-10-17, 22:43
Vypis z konzole:



[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 231938)
[AMXBANS] Mas 6 dnu, 17 hodin, 29 minut a 48 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '207824'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Spolupr�ce zr�dce a nevinn�'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < GiL3 >
[AMXBANS] Tvuj nick: Fake GiL3
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1140370876
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1140370876
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 185.185.128.122
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 185.185.128.122
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Gregyy >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town






Poznamka:






Zadam o zruseni banu :)
Mimochodem za cinost za kterou jsem dostal ban je vec co dela kazdy druhy byli jsme 3 a dohoda byla ze si dame duel a to dela dost lidi a jen ja za to mam dostat ban? Trosku nespravedlive :) Takze timto bych chtel pozadat o zruseni banu s tim ze se to uz nestane.

svat
05-10-17, 22:53
Jsem proti Ub, říkal jsem ti to i já na serveru že ti dám ban za spolupracování s nevinným. A Gregy možná nebanoval jenom kuli tomuto. Aladdin byl potrestaný stejnou mírou. ( 7 dní )

Gregyy
05-10-17, 23:16
Ahoj, nejedná se o tvůj duel, ten jsme se svatem ještě nechali.
Jedná se o pár kol dál, kdy si byl ty zrádce a nevinny Aladdin, kterému si hodil newtona a nechal ho odejít, stejně tak on tebe nechal a odešel. A poté střílel do detektiva s tím newtonem. Přikládám i demo, kde je vše krásně vidět.
Já jsem proti UB oboum, ať se poučíte, protože to u tebe není poprvé, jen poprvé zachyceno.

Demo --> http://csko.cz/dema?UPD=Ollbq0BV

The Frisco
05-10-17, 23:21
demo jsem viděl, ban je na místě.. pokud o sobě víte, že jste protivníci, neměli by jste to ignorovat.

Leilloo
06-10-17, 09:15
Aj ja som demo vedidel a ban je uplne v poriadku...+Nechapem ako mozes povedat ze je nespravodlive ze si dostal ban prave ty,ved sam si povedal ze ste si chceli dat duel a to neni nespravodlive voci hracom co su na servery? Ty strielas po detektivovi zo strechy(je jasne ze si zradca) z jednej strany detektiva stal hrac ktory bol nevinny a snazil sa ta zabit z druhej strany bol Aladdin ktory bol tiez nevinny ale nepomahal detektivovi ale newtonom ho odpaloval a snazil sa tym pomoct tebe aby ste ostali posledny...Podla mna toto je toto v pohode na to aby ste si dali pauzu ten tyzden :) Proti ub

Koprakek
08-10-17, 16:59
Lck.