PDA

Zobrazit normální verzi : Dotaz



Peperone
08-10-17, 21:02
Proč admini nepoznají, kdy hráč skutečně nemá a kdy má Knifebot? :laughing1: .... Néé ted vážně...Tohle je směšný. Myslel jsem, že na tyhle věcí mátě různě anti-cheaty a další chujoviny. A najednou zjistím, že jedete starým způsobem a spoléháte se čistě na demo respektive na svůj zrak ... Tomu říkám profíci fakt že jo :-D To by jste na to demo museli koukat trochu déle, než délku toho zápasu, aby jste z toho něco poznali. Já dostal neprávem ban za kb a furt jsem se nedozvěděl v čem byl vlastně problém :-D A pak tu došlo k těm říkankám, že se na to demo podívají. Samozřejmě, že se nepodívali a nechali mi ho :-D ale je fakt, že za to si mohu sám ... nepodívali se na demo, protože se zjistilo, že jsem hříšník, který si odpykává trest a obcházel jsem ban. To je v pořádku beru a přiznám to. Nicméně mě spíše štve, že tu lžou o tom, že se na to demo důkladně podívali a podle toho vyhodnotili situaci. Chápu, že jste zvyklí se bavit převážně s dětmi ... u nich stačí jednou říct a hotovo asi :-D...Kdyby jste normálně řekli, že ano důkladně jsme zkontrolovali demo a po pečlivém uvážení jsme vyhodnotili, že jste dostal ban neprávem, protože jsem ho dostal neprávem :-D jediný co jsem měl, byla změněná hodnota ex_interp, aby se mi lépe hrálo na knifu, ale to dle mého názoru není cheat a jestli je, pak jsem vinen :-D...pokračujme .... Nicméně se zjistilo, že máte prohřešek, který si odpykáváte a tudíž jsme nuceni Vám i přesto tento ban nechat nebo něco podobného. Občas by nebylo na škodu se bavit jako člověk s člověkem a nééé jak člověk s debilem. Nebo ještě hůře debil s debilem....Tak to je vše Děkuji.

Samco
08-10-17, 21:11
Cheating ti bol potvrdený viacerími adminmi, ktorí rozdali veľké množstvo banov za tento script a majú v tom slušný prehľad. Víriť naďalej okolo toho diskusiu nemá zmysel, pretože sa to nepohne nikde. Ak by si mal nejaké iné dotazy, môžeš skúsiť kontaktovať jednotlivých adminov prostredníctvom súkromných správ.