PDA

Zobrazit normální verzi : Per-nick Brno s.r.o --> The Frisco



Per-nick
09-10-17, 20:41
Vypis z konzole:



[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 232379)
[AMXBANS] Mas 6 dnu, 23 hodin, 57 minut a 36 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '99658'
[AMXBANS] Duvod banu: 'opakovane neznalost pravidel'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Per-nick Brno s.r.o >
[AMXBANS] Tvuj nick: Per-nick Brno s.r.o
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1089406606
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1089406606
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.45.134.226
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.45.134.226
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < The Frisco >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town 2 (cs_assault_shadow)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban





Poznamka:






Frisco na kotelnu chodim od mala driv jsem hraval JB tedka trouble terrorist... jelikoz hraji den co den jen tento server ...poznam pomale zradce podle pohybu ... (nevim jak to popsat ale proste podle pohybu,zamerovani kurzoru pohybu na mape,strachu...)... nepotrebuji cekat az dobehne brokadou k me hlave a az zacne strilet prvni..kdyz zadny zradce nehituje ani o 1 hp dlouhodobe afk a ja ciham schovany aby me nikdo nevidel je to divny... server pravidla zakazuji bezduvodne hitovat ale osamostatneny afk kteryho nikdo nechce je duvod... kdo navic urcuje co je duvodne a bezduvodne ? kdo rika ze zradce musi vystrelit prvni ? pravidlo serveru je hodne osemetny protoze ja duvod hitovat mel,vzdy dostanu ban kdyz je admin zradce a je akorat nasranej :-D ja proste nejsem tip random na konci mapy mam vzdy 750-900 karmy sem tam 1000 ale nechci delat machra... proste dlouhodobe zkusenosti... spis udelejte komu klesne karma o vic jak treba 150 karmy ostane ban na hodinu :)200 4 hodiny a vic asi den... ale frisko me tyden ? to se dava nekomu kdo prijde z deatchmatch a strili vse co se hne...boze mej slitovani jsem clovek zavisly na 15 let starym CSku stejne jako ty :) timto bych uzavrel mirovou dohodu,ty me snizis ban z tydne na den,ja se budu kat a navic zitra budu hrat za trest JB s deckama :-D (timto bych chtel podekovat ze kdyz dostane clovek ban na neco dokaze hrat neco jinyho a nevypne se mu cela kotelna).. tobe zato poslu postou cokoladu milku v akci 1 1 zdarma z kauflandu napis adresu do sz :) frisko notak bud clovek :-*

Per-nick
09-10-17, 20:48
a ješte přidám že pokud dostanu unban ...na začátku každého kola po dobu 1 týdne udělám 5 dřepů a 3 žábáky :)

The Frisco
09-10-17, 20:49
Nějak jsem nepochopil ten tvůj důvod, proč bys měl zabíjet afk hráče. Zrádce jsi nebyl, já taky ne (takže jsem opravdu nebyl nasraný) a ze střechy jsi zabil 2 hráče, kteří afkovali dole. Tvůj úkol za nevinné je ten, že máš zneškodnit hráče, o kterých si jsi jistý, že jsou zrádci. U afk hráčů, kteří se nijak neprojevují si opravdu jistý být nemůžeš a jelikož je zrádců méně než nevinných, tak je daleko větší pravděpodobnost, že oba zabití byli nevinní než že by byli oba zrádci. Normálně dávám za neznalost pravidel 1 den, u tebe je to opakovaně a z takových banů si nic neděláš, proto týden.

http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=232379
- historie

Per-nick
09-10-17, 21:04
ok chtěl jsem ti poslat čokoládu nic nedostaneš :cray: jsi zbytečně zlí...:cray:

Koprakek
11-10-17, 17:52
Lck.