PDA

Zobrazit normální verzi : !o!ens admin co nepozna cheatra



Nikdo99
13-10-17, 21:30
Jen tak si hraju,
stacili mi dva specty kdyz byl se mnou v teamu, ze ma jasne WH.

Jenze dneksa uz admin nepozna cheatra podle CS znalosti a citu...jooo kdyz nemiri pres zed na hlavu je cisty :D
Nenechte se vysmat. Hlavny ty !o!ens STEAM_0:0:32222291 109.81.208.109 CZ.
Karikaturu na admina. 5 hracu hlasili ze ma WH, ale opice amater co nema ani poradny nick nevidel, ze pres zed nemiri na hlavu...
opavdu k smichu...teda k placi.

13.10.2017 v 21:00....Hrac "maslo za 60!" ma wh, podivejte se na HLTV.

Ale to je jedno, tady se cheater pozna jen sekavym pohybem aimbota, speedhackem a s WH hitovanim pres textury!!!

Chapu vase diletanctvi, prace zadarmo=delam to blbe.
Sledovat nejnovejsi cheatry, trendy ...ale jebat na to, kdy za to nejsem palceny....

Ale nevybijejte si vasi neschopnost na hracich, kteri poukazuji na vse chyby!!!
Protoze s nejvetsi pravdepodobnosti jsou zkusenejsi nez vy!

Giussepe
13-10-17, 23:59
Jen tak si koukam do chatlogu,
stacili mi dva pohledy na tve vyjadrovani a je mi jasne, že jsi hlupák,lhář a hulvát.


1. Na serveru byli 3 admini, vsichni potvrdili, že dotyčny byl čisty.
2. Hlasil jsi ho pouze ty, nikoliv 5 hráčů.
3. Sledovat nejnovejsi cheatry, trendy ve dvacet let staré hře? ok...

Kdyby si chtěl nekdo něco na tobě vybijet, tak by ti dal z fleku ban za ten tvuj spam a drzy poznamky na adresu adminů. Divim se, že nemas ban ve hre, ani na foru.

Indian0
14-10-17, 12:35
Daný hráč bol clear. Nauč sa prehrávať. Jediný kto si tam zaslúžil ban, si bol ty. Takýmto vyjadrovaním sa ti bany budú navyšovať.
Zde screen (http://fd.csko.cz/upload/13-10-2017-21-07-09-xtr33830.jpg) dotyčného, kde vidno že je clear.

DiEAcE
14-10-17, 14:42
Admin v tomhle pripade nijak nepochybil, tudiz bys mel jeho "nekvalitni" praci nechat na nem a zbytecne tak nespamovat tebou vytvoreny topic.

Maaaaaaaaaaja
14-10-17, 14:54
!o!ens - sebrat práva ihned, to není už možné, co si zdejší admini dovolí, ve 2 kolech byl jasný cheat a dojde to až na fórum místo banu ve hře.

Samco
14-10-17, 17:02
V tebou uvedenom čase bol clear. Admin sa nedopustil žiadneho pochybania.