PDA

Zobrazit normální verzi : Bába eSuba --> The Frisco



Sweaxir28
14-10-17, 01:39
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 232712)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'razeni pres komunikacni program /demo: tvaroh'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Bába eSuba >
[AMXBANS] Tvuj nick: Bába eSuba
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:229363760
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:229363760
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa:
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < The Frisco >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town 2 (de_vertigo)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Dobry den, poziadal by som si o unban na vasom serveri. Podla mna je dlzka banu priliz velka. Vzdy sme si len povedali kto koho zabil a tot vse. Na serveroch si denne radia ludia aj ked je tam viac hracov ako ked sme tam boli my. Preto ziadam bud to o skratenie alebo zrusenie banu. Zároveň by som chcel vidieť to demo podľa ktorého sme boli usúdení.

pweredbytvaroh
14-10-17, 01:46
Ahoj, hral jsem s vami obema asi dve, tri mapy a skoro hned na zacatku jsem vas upozornil, ze za to muzete dostat perma, cemuz jste se smali. Radili jste si, kdo je kdo, napomahali jste si, nezabijeli jste se, byly tam i nejaky randomy, jestli si dobre vzpominam. Porusovali jste v podstate skoro vsechna pravidla a jeste ty nejzasadnejsi. Na druhou stranu to bylo kolem pulnoci, navic v patek, slusne napsana zadost o unban. Poprosim ttt adminy, aby se zde vyjadrili, diky.

http://leteckaposta.cz/985968466

Sweaxir28
14-10-17, 02:57
Jasné beriem, ale nikdy by ma nenapadlo, že za radenie sa dáva permanentný ban. Keď nám týpek napísal, že môžeme dostať permanetný ban za toto tak sme sa samozrejme smiali, lebo "permabany" sa dávajú väčšinou za hacky a podobné blbosti. V pravidlách bolo napísané že radenie polohy sa ráta ako WH, neradili sme si kde kto je, takže sme si mysleli že ak by sme aj dostali ban tak max týždeň... Podľa mňa je blbé prirovnávať dĺžku banu nejakého hackera k dĺžku banu dvoch ľudí čo sa rozprávajú...

Grakon2702
14-10-17, 12:04
Razením na TTT úplně kazíte celý princip hry. Když je jeden z vás zrádce, tak jedině on vidí, kdo je a není další zrádce a může pak druhému nevinnému říct, kdo to je. Ten nevinný však o tom nemá vůbec vědět, má na to přijít sám. V tomto smyslu razení rozbíjí hru stejně jako cheater ve hře. Proto se to taky bere jako stejně závažný přestupek. Každopádně si ještě nelam hlavu, žádost je napsaná slušně, třeba bude Frisco hodný.

pweredbytvaroh
14-10-17, 12:05
No Frisco, kdybych mel prava, tak to banuju ja. Frisca jsem jen zavolal na ban. Proto me zajima nazor ostatnich.

The Frisco
14-10-17, 12:49
Tohle jsem napsal před 2 měsíci do af, když se to řešilo, a furt jsem stejného názoru.

Jinak jsem pro permu na ttt. Už jen kvůli tomu, že je těžké na to přijít a ještě daleko těžší to někomu dokázat. Přitom to v tu chvíli více kazí mód, než kdyby tam někdo pobíhal s wh.

Koprakek
14-10-17, 12:51
Souhlasím s Friscem, taktéž jsem něco podobného psal v tom topicu.

Burak1
14-10-17, 13:18
V poslední době se dávaly bany na 2 měsíce - půl rok za toto, takže já bych spíš zabrousil někam do těchto délek.

The Frisco
14-10-17, 13:32
2 měsíce je tebou nastavená nízká laťka. Myslím si, že i samotní hráči by nebyli rádi, kdyby jim po serveru běhal někdo, kdo je bude na jistotu zabíjet. Jedná se o ban pouze na ttt (nevím jak je to u permy, ale měli by to mít jen na ttt), takže zákaz hraní módu, který úmyslně ničí těm ostatním co si chtějí zahrát, je podle mě přijatelný.

Na ttt je základem vědění, kdo je zrádce, aby jsi ho mohl zabít. Na aimu je základem zase dobrý aim. Pokud si někdo zajistí nepovoleným způsobem lepší aim (aimbot), tak se ho taky nezastáváme a nedáváme mu další možnost. Stejně tak by to mělo být tedy v případě, když si někdo nepovoleně zajistí neustálý přístup informací o tom, kdo je zrádce, aby ho mohl někde na mapě potkat, podívat se na nick a ihned zabít.

Pokud chcete sjednotit tyhle bany stejnou délkou, tak navrhuju spíše prodloužit ban těm, co ho dostali kratší. Opačně je to nesmysl.

Koprakek
14-10-17, 13:34
Musíš to akorat přeposlat Kotlovi, ať ten ban hodí jen pro TTT ( pro permu to automaticky neplatí)

^SeaBi
14-10-17, 13:38
půl roku stačí.

Burak1
14-10-17, 13:53
Perma je automaticky na všechny servery, takže když už nějaký dlouhý ban, tak na půl roku pouze na ttt.

Nakladana Okurka
14-10-17, 17:16
Souhlasím s Friscem i s délkou banu

Sweaxir28
14-10-17, 17:44
A kedy dostanem skrátenie banu?

The Frisco
14-10-17, 18:02
A kedy dostanem skrátenie banu?

Omezení na ttt bude, až bude kotel online. Ke zkrácení délky zatím není důvod.

pweredbytvaroh
14-10-17, 18:19
Jen dodam, ze se nebavime jen o tom, ze si radili, kdo je kdo. Take se nezabijeli, davali randomy, pomahali si v ruznych situacich, napr. kdyz jsem zabijel jako nevinny zradce jednoho z nich, druhy jako detektiv me zabil.

Sweaxir28
14-10-17, 22:13
No hore ste písali, že by ste mi to dali na pól roka, čo je polovica permanentného banu, podľa mňa je to skrátenie :D.

The Frisco
15-10-17, 00:48
No hore ste písali, že by ste mi to dali na pól roka, čo je polovica permanentného banu, podľa mňa je to skrátenie :D.

Většina adminů však souhlasí s původní permou.

Leilloo
15-10-17, 08:22
Jen dodam, ze se nebavime jen o tom, ze si radili, kdo je kdo. Take se nezabijeli, davali randomy, pomahali si v ruznych situacich, napr. kdyz jsem zabijel jako nevinny zradce jednoho z nich, druhy jako detektiv me zabil.

Ked porusovali viacero pravidiel naraz a robili to preto ze ocakavali len "tyzden trest" tak.
Suhlasim z dlzkou banu ale len na mod TTT.

Nakladana Okurka
15-10-17, 13:04
Omezeni na TTT bude, nicméně nechápu případy, kdy jdeš na mód s jediným účelem a to úmyslně kazit hru ostatním. Proč chceš unban, nebo zkráceni? Aby jsi tam mohl dělat bordel?
+ jsem proti zkráceni už jen pro to, jaký kokoty tu z nás děláte ("čekali jsme ban třeba na tyden"). Si myslíte ze tam admini čistí server od idiotů jako vy jen pro srandu?

The Frisco
15-10-17, 20:59
Bany by nyní měly být jen na ttt. Pokud to tak není, tak se ozvi a ještě se to upraví.

Nihilia
16-10-17, 08:43
Pokud si jen radili přes TS - půl roku

Pokud si kromě radění ještě pomáhali (spolupráce, otravování ostatních, atd). - jsem po rok

Koprakek
24-10-17, 19:25
Bez aktivity.