PDA

Zobrazit normální verzi : Neschopnost administrátorů na JailBreak



RastaFarian
10-03-12, 17:25
Dnes kolem 17:00 stala se fatální chyba, administrátoři jménem grEy a ZombieBot neschopnost svou prokázali tím, že jednomu hráči za přibližně 11 FK nedali ban. Ptáte se proč? To ja také, při tom o 5 minut dříve dal ZombieBot hráči jménem Kohoutek nesmyslný ban na 3 týdny za 1 FREEKILL! Nezdá se vám, že tito administrátoři si jejich post nezaslouží, když čerstvému hráči (Kohoutkovi) dali ban na 3 týdny, zatím co Bohemiu nepostihl žádný trest? Já jsem jednou ban za MFK dostal, celkově trval 1 týden (administrátor Pepino mi ho díky žádosti jednoho administrátora zkrátil) a přitom MFK byl stejně způsoben mnou i hráčem výše uvedeným. Mé oběti tohoto MFK? Celkově 6 vězňů. Jeho oběti? 11 vězňů.
Také bych chtěl připomenout, že administrátor by se neměl vyjadřovat způsobem, jakým se vyjadřuje ZombieBot, každý neandrtálec by mu pozáviděl na jeho "krásném" slovníku a jeho "krásné" slovní zásobě, protože bezdůvodně říkat hráči, aby drželi hubu, když se jen zastal pravdy, je celkem nesmyslné a pak mu kvůli svým komplexům, které si nemůže vyřešit, protože je mentálně na úrovni: 0 dá PERMANENTNÍ BAN?! Připomíná mi to komunismus. Nepohodlný? Do gulagu s ním. Proč ne, když mám tu možnost.
Peace :)

ferda007
10-03-12, 17:29
Máš pavdu zombie bot se sere do serverů kterejm nerozumí,at de střílet před sebe na zm,a nesere se do serverů jako je Jb,a furien kdžy o tom ví hovno,a akorát dělá zmatky,na Jb sou lepší admini,a na furien také.

ZombieBot
10-03-12, 17:29
Dnes kolem 17:00 stala se fatální chyba, administrátoři jménem grEy a ZombieBot neschopnost svou prokázali tím, že jednomu hráči za přibližně 11 FK nedali ban. Ptáte se proč? To ja také, při tom o 5 minut dříve dal ZombieBot hráči jménem Kohoutek nesmyslný ban na 3 týdny za 1 FREEKILL! Nezdá se vám, že tito administrátoři si jejich post nezaslouží, když čerstvému hráči (Kohoutkovi) dali ban na 3 týdny, zatím co Bohemiu nepostihl žádný trest? Já jsem jednou ban za MFK dostal, celkově trval 1 týden (administrátor Pepino mi ho díky žádosti jednoho administrátora zkrátil) a přitom MFK byl stejně způsoben mnou i hráčem výše uvedeným. Mé oběti tohoto MFK? Celkově 6 vězňů. Jeho oběti? 11 vězňů.
Také bych chtěl připomenout, že administrátor by se neměl vyjadřovat způsobem, jakým se vyjadřuje ZombieBot, každý neandrtálec by mu pozáviděl na jeho "krásném" slovníku a jeho "krásné" slovní zásobě, protože bezdůvodně říkat hráči, aby drželi hubu, když se jen zastal pravdy, je celkem nesmyslné a pak mu kvůli svým komplexům, které si nemůže vyřešit, protože je mentálně na úrovni: 0 dá PERMANENTNÍ BAN?! Připomíná mi to komunismus. Nepohodlný? Do gulagu s ním. Proč ne, když mám tu možnost.
Peace :)


- Dal jsem ban na 3 DNY za freekill.
- Jak se vyjadřuju? Řekl jsem, že on, ESO by měl zrovna mlčet, když může bejt rád, že tu vůbec hraje. Perma dostal za to, že má přes 20 banů na kontě a tihle hráči se banují bez vyjímky PERMANENTNĚ.




Máš pavdu zombie bot se sere do serverů kterejm nerozumí,at de střílet před sebe na zm,a nesere se do serverů jako je Jb,a furien kdžy o tom ví hovno,a akorát dělá zmatky,na Jb sou lepší admini,a na furien také.

Do jakej serverů se seru prosimtebe? Já zombie nehrál ani nepamatuju. A co na furienu? Co jsem udělal na furienu? Chytil jsem cheatera. Na JB jednou za čas dojdu. Navíc, jailbreak jsem hrál už hooodně dávno.

RastaFarian
10-03-12, 17:30
Ale tady jde o princip. Bohemia - 11 FK, trest - žádný. Kohoutek - 1 FK, trest - ban.

RastaFarian
10-03-12, 17:31
ZombieBot, ještě řekni, že se vyjadřuješ slušně.. A co Bohemia? Žádný trest, nic, pohoda, že?

ZombieBot
10-03-12, 17:32
Já jsem FK u bohemie neviděl. Možná to bude tim, že jsem byl AFK. Nemůžu tam bejt pořád. Není vám snad 5 let, abychom vás museli hlídat jak ve školce.

Co jsem řekl vulgárního?

RastaFarian
10-03-12, 17:34
Bezdůvodně hráči říkat: ,,Drž hubu vole" je solidní vulgarita. Existuje mnohem kultivovanější způsob, jak hráči naznačit, aby netropil "čertoviny" :D

ZombieBot
10-03-12, 17:36
Řekl jsem, že by měl držet hubu a krok, že mohl bejt vůbec rád, že zde může hrát.

RastaFarian
10-03-12, 17:38
Diskutabilní. Na serveru jsi byl online, takže není co řešit, grEy a ty plníte administrátorské povinnosti podle toho, jak se vám to hodí. Ve většině případů podle toho, jestli daného hráče máte v oblibě, či ne.

mrkvicka
10-03-12, 17:39
Řekl jsem, že by měl držet hubu a krok, že mohl bejt vůbec rád, že zde může hrát.

ty že niesi vulgarny? :D
keby ze niesi admin tak si pomyslim ze co za dementa namna furt nadava

haha...

SandyMan !
10-03-12, 17:40
Zombie rekl jsi toho mnohem víc .. :) Ja si myslím že na Kotelně se ještě toleruje občastná vulgarita admínů.. Jinde by se s tebou nepárali .. :) (Koukni jak skončil sváča )


EDIT : A to mu jenom 1 praskli nervy .. :)

ZombieBot
10-03-12, 17:41
ty že niesi vulgarny? :D
keby ze niesi admin tak si pomyslim ze co za dementa namna furt nadava

haha...

Kdy jsem ti nadával?

ZombieBot
10-03-12, 17:42
Diskutabilní. Na serveru jsi byl online, takže není co řešit, grEy a ty plníte administrátorské povinnosti podle toho, jak se vám to hodí. Ve většině případů podle toho, jestli daného hráče máte v oblibě, či ne.

Takže si podle tebe nemůžu ani dojít na WC/pro pití?

SandyMan !
10-03-12, 17:43
A nevím jestli by si měl takhle vyjíždět na hráče .. Ano souhlasím že za těch 20 bannu není malo ,ale každý člověk může být každou hodinu moudřejší :) Vem si to k srdci ..

mrkvicka
10-03-12, 17:43
Kdy jsem ti nadával?

nehovor.. ako Homosexual teploši nepametas??? :) ale beriem to ze bol vecer takze mi je to uplne jedno aj tak tam uz nechodim aby som ti urobil radost

RastaFarian
10-03-12, 17:44
I v tomto případě řešení lze nalézt, tím řešením je, že se odhlásíš ze serveru (disconnect) a je pokoj. Poté se opět přihlásíš. Jednoduché, či ani to pochopit nemůžeš?

ZombieBot
10-03-12, 17:45
nehovor.. ako Homosexual teploši nepametas??? :) ale beriem to ze bol vecer takze mi je to uplne jedno aj tak tam uz nechodim aby som ti urobil radost

To jsem si dělal srandu, tobě to nedošlo? A nebo sis na to vzpoměl, aby ses někdy mohl do mě pustit?

RastaFarian
10-03-12, 17:47
Srandu si dělal i EsO, přesto jsi mu dal permanentní ban. Mimochodem ve slově vzpomněl se píše N :)

SandyMan !
10-03-12, 17:47
Takže si podle tebe nemůžu ani dojít na WC/pro pití?

Tohle nikdo neřekl ... Ale asi když ti píše 15 lidí on dal MFK a ty s tím nic neuděláš .. Myslíš si že ti to nestačí jako pádný důkaz ?? .. A pochybuju že ste byli oba v tu dobu Afk .. Podle mě jsou to jen hloupé výmluvi

RastaFarian
10-03-12, 17:50
Ani jeden z nich nebyl AFK, protože o 5 sekund později se ZombieBot začal horlivě dohadovat s Esákem, grEy tam celou dobu navíc mluvil s Bohemií.

ZombieBot
10-03-12, 17:51
Srandu si dělal i EsO, přesto jsi mu dal permanentní ban. Mimochodem ve slově vzpomněl se píše N :)

V čem si dělal srandu? Jednou se překlepnu, no zblázni se. Dál tohle nehodlám řešit. To, že jsem ten údajnej MFK neviděl, byl jsem AFK, za tim si stojim. Stojim si i za banem pro kohoutka a i za banem pro ESA.

RastaFarian
10-03-12, 17:51
Tedy, myslím tím, že EsO se jen bránil, ZombieBot ho urážel.

RastaFarian
10-03-12, 17:53
Já si stojím za tím, že jsi neschopný a vulgární. Mnoho hráčů to může potvrdit.

ZombieBot
10-03-12, 17:53
Tedy, myslím tím, že EsO se jen bránil, ZombieBot ho urážel.

Aha, bránil se. Já jsem mu řekl, že zrovna on by měl držet hubu a krok, když má přes 20 banů na kontě a že tu vůbec může hrát.

SandyMan !
10-03-12, 17:55
V čem si dělal srandu? Jednou se překlepnu, no zblázni se. Dál tohle nehodlám řešit. To, že jsem ten údajnej MFK neviděl, byl jsem AFK, za tim si stojim. Stojim si i za banem pro kohoutka a i za banem pro ESA.

Zombie neodskakuj od téma .. Eso je dobrý člověk to že si občas vistřelí z admína to je po pravdě jeho vina

ZombieBot
10-03-12, 17:55
Já si stojím za tím, že jsi neschopný a vulgární. Mnoho hráčů to může potvrdit.

Končim tuhle debatu, mysli si co chceš. Na jailbreak už nevlezu, abych si potom zbytečně ničil nervy.

ZombieBot
10-03-12, 17:56
Zombie neodskakuj od téma .. Eso je dobrý člověk to že si občas vistřelí z admína to je po pravdě jeho vina

Dobrý člověk?! Podívej se na jeho historii banů: http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=23365

SandyMan !
10-03-12, 17:57
Já si stojím za tím, že jsi neschopný a vulgární. Mnoho hráčů to může potvrdit.

Rasta naprosto s tebou souhlasím .. ! Zombie jsi hráč který by práva mít neměl . Často na někoho vyjíždíš , a to by se tolerovat nemělo ... Dej si chvíli pauzu od Cska vzpamatuj se a zase přijd

RastaFarian
10-03-12, 17:58
Takže máme Tě teď ctít, že nám zde dovolíš hrát ZombieBot? ÓÓÓÓ mocný ZombieBote...

ZombieBot
10-03-12, 17:59
Rasta naprosto s tebou souhlasím .. ! Zombie jsi hráč který by práva mít neměl . Často na někoho vyjíždíš , a to by se tolerovat nemělo ... Dej si chvíli pauzu od Cska vzpamatuj se a zase přijd

Co to meleš? V životě jsem tě na serveru neviděl. Na jailbreaku mám za poslední měsíc nebo jak dlouho 90 minut. Tohle je první stížnost na mě.

ferda007
10-03-12, 18:01
Si vulgární jak dlaždič,navíc si namyšlenej,nikdy sis ty práva nezasloužil ukradl si Zombie server a ted tam si pánem,di do hááje souhlasím se všema hráčema co proti tobě něco mají,o ty práva příjdeš,to ti garantuju.

BUBEN
10-03-12, 18:02
To jak se tady hádáte nechávám stranou, protože jsem to neviděl. Okomentuji ten perma. Dostal 5 týdenních banů. Jeden měsíční ban. Dokonce já jsem mu dal ban za nadávání a to se moc nestává. 50% banů je za chování. Měl si to rozmyslet. S perma banem souhlasím.

ZombieBot
10-03-12, 18:02
Si vulgární jak dlaždič,navíc si namyšlenej,nikdy sis ty práva nezasloužil ukradl si Zombie server a ted tam si pánem,di do hááje souhlasím se všema hráčema co proti tobě něco mají,o ty práva příjdeš,to ti garantuju.

Tebe taky vůbec neznám... A navíc, co tady vytahuješ rok starou věc? JÁ JSEM ŽÁDNEJ ZOMBIE SERVER NEUKRADL! A co mi tady vyhrožuješ? Vulgární? Vytáhni na mě nějakej vulgárnost z chatu.

RastaFarian
10-03-12, 18:03
ZombieBot vrať se na svůj Zombie server, kde Tě možná nebudou odsuzovat za tvojí aroganci a neschopnost. Na JailBreak to tak holt funguje

ferda007
10-03-12, 18:03
Většinu říkáš do mikráku :)

SandyMan !
10-03-12, 18:04
Co to meleš? V životě jsem tě na serveru neviděl. Na jailbreaku mám za poslední měsíc nebo jak dlouho 90 minut. Tohle je první stížnost na mě.

Ano za OranGeho už moc nehraju ... Ale vídám tě často ... Neříkám že vždy ale často se s někým hádáš .. Ano ja vím si jenom člověk ale jak si vyjel na toho Esa to už bylo trochu přehnané .. .Jeho minulost je minulosti ... Člověk se každou hodinu mění ..Jasně ve virtualním světě je to jinak .. Mnoha lidí se nepoučí ale Eso je takovej pohodovej .. Nevím jestli si zaslouží perma

vydle
10-03-12, 18:04
myslim ze by jste se meli uklidnit kdyz ani nevite co to je delat admina :)

ZombieBot
10-03-12, 18:05
ZombieBot vrať se na svůj Zombie server, kde Tě možná nebudou odsuzovat za tvojí aroganci a neschopnost. Na JailBreak to tak holt funguje

Já už dávno zombie NEHRAJU!

BUBEN
10-03-12, 18:05
Jen abych věděl. Uživatel s nickem RastaFarian má ve hře nick RastaFarian_cikani_jdou_do_nebe ?

RastaFarian
10-03-12, 18:07
Ano, ban za rasismus? Muzikál mimochodem jest za mým hlavním nickem umístén. Chceš si na mě dát pozor? Dobře, hodně štěstí :)

RastaFarian
10-03-12, 18:10
Zdravím killer, dnes jsi se dobře vyspal, večerníček dobrý? Krteček jede na cestu kolem světa?

Lallinka
10-03-12, 18:11
Orange to myslíš vážně? Fajn Eso mi přišel celkem v pohodě (tak když si to přečteš není to mířený proti tobě),ale to samý Zombiebot. Ty tu píšeš, jak je Eso fajn přitom má 3/4 banů za vulgárnosti a teď tady budeš na Zombieho vytahovat to, že někdy nadává, nebo nadával. Nepřijde ti to trochu blbý? Mimochodem nejsme (admini) stroje, neznamená, že se musíme usmívat a být na každýho milí za každou cenu. Kdybyste se občas viděli co jste schopní napsat do toho chatu za nadávky, nechápu vás. Chtěla bych vás vidět na admin postu, s radostí bych vás šla s prominutím srát taky a chtěla bych vidět ty vaše klidný reakce.

RastaFarian
10-03-12, 18:14
Jenom že já jsem klidný, nevýbušný člověk, zatím co tady Pán ZombieBot je celkem nezpůsobilý a velice nervní, stačí jen špetka sarkasmu a mocný ZombieBot zešílí. Důsledkem toho je urážení hráčů ku příkladu.

BUBEN
10-03-12, 18:16
Ano, ban za rasismus? Muzikál mimochodem jest za mým hlavním nickem umístén. Chceš si na mě dát pozor? Dobře, hodně štěstí :)

Co to zase plácáš? Nedělej tady ze sebe chudáčka. Včera jsem byl za den 3x na Jailu a vždy jsi byl u CT. Já jsem se jen ptal, jestli jseš to ty.

RastaFarian
10-03-12, 18:17
Já malý chudáček, nikdo mě nemá rád, hlavně admini, kteří nemohou své nervy držet na uzdě :(

ZombieBot
10-03-12, 18:17
Jenom že já jsem klidný, nevýbušný člověk, zatím co tady Pán ZombieBot je celkem nezpůsobilý a velice nervní, stačí jen špetka sarkasmu a mocný ZombieBot zešílí. Důsledkem toho je urážení hráčů ku příkladu.

Můžeš bejt v klidu dál, na JB už nevlezu.

k!LL€r
10-03-12, 18:18
Zdravím killer, dnes jsi se dobře vyspal, večerníček dobrý? Krteček jede na cestu kolem světa?

mno dobry na to ze se na vecernicek nekoukam jak ty :laughing1: a nemas co hrat na jaibrejku dyz ho neumis :new_russian:

RastaFarian
10-03-12, 18:18
Děkuji mnohokrát, mocný ZombieBote :)

messi555
10-03-12, 18:19
ale Roxie jestli muzu zombie byl nasrany a vilil si to na me! :)

Kohoutek
10-03-12, 18:20
mno dobry na to ze se na vecernicek nekoukam jak ty :laughing1: a nemas co hrat na jaibrejku dyz ho neumis :new_russian:

Nejdříve se nauč gramatiku a pak někomu nadávej...:taunt: :taunt: :taunt:

Lallinka
10-03-12, 18:20
ale Roxie jestli muzu zombie byl nasrany a vilil si to na me! :)

Já tam nebyla, neviděla jsem to. Reaguji pouze na to co se tu píše o neschopnosti a nervech adminů

RastaFarian
10-03-12, 18:21
Kohoutek to nestojí za řeč, s takovým malým nic se ani nebudu hádat, zatím co s velemocným ZombieBotem s radostí, i když mu do hlavy nevtluču, že není nejchytřejší člověk na světě

SandyMan !
10-03-12, 18:22
Orange to myslíš vážně? Fajn Eso mi přišel celkem v pohodě (tak když si to přečteš není to mířený proti tobě),ale to samý Zombiebot. Ty tu píšeš, jak je Eso fajn přitom má 3/4 banů za vulgárnosti a teď tady budeš na Zombieho vytahovat to, že někdy nadává, nebo nadával. Nepřijde ti to trochu blbý? Mimochodem nejsme (admini) stroje, neznamená, že se musíme usmívat a být na každýho milí za každou cenu. Kdybyste se občas viděli co jste schopní napsat do toho chatu za nadávky, nechápu vás. Chtěla bych vás vidět na admin postu, s radostí bych vás šla s prominutím srát taky a chtěla bych vidět ty vaše klidný reakce.


Lálinko .. Jasně Eso možná je občas vulgární ... .. Ale furt jsem nepochopil proč Zombie soudí lidi podle počtu banů . Není to trochu přehnané ?? Jasně vim Admíni jsou jenom lidi .. Lalinko ty jsi admin cca 1-2 týdny zatím tě všichni berou jako nováček .. nejsou na tebe drsný .. Jenže Zombie tu je nějakou tu dobu , a udělal si dlouhý seznam uplných hovadin .. A ukázalo se že není tak klidný za jakého sme ho považovali .. Je to jen nervák co se snadno nasere a pak se nezná .. Kouká lidem na historii banů a soudí je podle toho .. naváží se do nich tipem : Hele ty máš 5 banu moc si nedovoluj , hele mas 15 bannu to je na perma tak bud sticha atd .. Vím sme jen lidi ale nemáme zapotřebí aby nam zabavu kazil Zombie .. S ničím není spokojený .. Máme mu říkat Pane Zombie muzu prosim vyjít z cely .. To je trochu ulítlé ne ??

RastaFarian
10-03-12, 18:24
Já nevím jaké to je být administrátorem, proto jím nejsem, protože doufám v to, že se jím může stát jen člověk normální, bez komplexů.

ZombieBot
10-03-12, 18:24
Lálinko .. Jasně Eso možná je občas vulgární ... .. Ale furt jsem nepochopil proč Zombie soudí lidi podle počtu banů . Není to trochu přehnané ?? Jasně vim Admíni jsou jenom lidi .. Lalinko ty jsi admin cca 1-2 týdny zatím tě všichni berou jako nováček .. nejsou na tebe drsný .. Jenže Zombie tu je nějakou tu dobu , a udělal si dlouhý seznam uplných hovadin .. A ukázalo se že není tak klidný za jakého sme ho považovali .. Je to jen nervák co se snadno nasere a pak se nezná .. Kouká lidem na historii banů a soudí je podle toho .. naváží se do nich tipem : Hele ty máš 5 banu moc si nedovoluj , hele mas 15 bannu to je na perma tak bud sticha atd .. Vím sme jen lidi ale nemáme zapotřebí aby nam zabavu kazil Zombie .. S ničím není spokojený .. Máme mu říkat Pane Zombie muzu prosim vyjít z cely .. To je trochu ulítlé ne ??

Děláš si srandu. VŽDY se banují hráči, co mají velký počet banů v historii. Nikdy jsem zato ban nedal, ESO byl první.

RastaFarian
10-03-12, 18:25
Protože ti sarkastickou narážkou urazil tvou maličkost?

vydle
10-03-12, 18:25
admini maj jistou tabulku kterou dodrzujou jenomze to vy nevite :) .
nejlepsi by bylo kdyby kotel vzal prava vsem adminum na JB a delejte si tam smradi co chcete treba se i "poserte".

E: jak pise zombie bot vzdycky se banovalo za krasnou historii banu.

ZombieBot
10-03-12, 18:26
Protože ti sarkastickou narážkou urazil tvou maličkost?

Protože se i po tolika banech nezklidnil. Od teď už práva na JB nemám, a už tam nikdy nepřijdu a víš co? Je mi to fuk.

SandyMan !
10-03-12, 18:27
Děláš si srandu. VŽDY se banují hráči, co mají velký počet banů v historii. Nikdy jsem zato ban nedal, ESO byl první.

Zombie chtěl jsem tim podotknout že furt někomu vyhrožuješ bannem .. A když ten bann dát máš uplně na to KAŠLEŠ ... Pak dáváš banny za uplné hovadiny

RastaFarian
10-03-12, 18:27
Staří admini, berte si příklad z nových, jako jsou Leryx, Grifin.

Lallinka
10-03-12, 18:29
Lálinko .. Jasně Eso možná je občas vulgární ... .. Ale furt jsem nepochopil proč Zombie soudí lidi podle počtu banů . Není to trochu přehnané ?? Jasně vim Admíni jsou jenom lidi .. Lalinko ty jsi admin cca 1-2 týdny zatím tě všichni berou jako nováček .. nejsou na tebe drsný .. Jenže Zombie tu je nějakou tu dobu , a udělal si dlouhý seznam uplných hovadin .. A ukázalo se že není tak klidný za jakého sme ho považovali .. Je to jen nervák co se snadno nasere a pak se nezná .. Kouká lidem na historii banů a soudí je podle toho .. naváží se do nich tipem : Hele ty máš 5 banu moc si nedovoluj , hele mas 15 bannu to je na perma tak bud sticha atd .. Vím sme jen lidi ale nemáme zapotřebí aby nam zabavu kazil Zombie .. S ničím není spokojený .. Máme mu říkat Pane Zombie muzu prosim vyjít z cely .. To je trochu ulítlé ne ??

No ale vem to z pohledu adminů, tebe by taky bavilo pořád někoho banovat za vulgárnost? Asi taky ne a když teda není schopnej jinak pochopit, že tady se nenadává tak dostal perma.

Giussepe
10-03-12, 18:29
Lálinko .. Jasně Eso možná je občas vulgární ... .. Ale furt jsem nepochopil proč Zombie soudí lidi podle počtu banů . Není to trochu přehnané ?? Jasně vim Admíni jsou jenom lidi .. Lalinko ty jsi admin cca 1-2 týdny zatím tě všichni berou jako nováček .. nejsou na tebe drsný .. Jenže Zombie tu je nějakou tu dobu , a udělal si dlouhý seznam uplných hovadin .. A ukázalo se že není tak klidný za jakého sme ho považovali .. Je to jen nervák co se snadno nasere a pak se nezná .. Kouká lidem na historii banů a soudí je podle toho .. naváží se do nich tipem : Hele ty máš 5 banu moc si nedovoluj , hele mas 15 bannu to je na perma tak bud sticha atd .. Vím sme jen lidi ale nemáme zapotřebí aby nam zabavu kazil Zombie .. S ničím není spokojený .. Máme mu říkat Pane Zombie muzu prosim vyjít z cely .. To je trochu ulítlé ne ??

Víš Orange, ty bany o té osobě taky leccos vypovídají. Ti hráči, kteří se umí chovat, tak žádné takové bany nemají.

SandyMan !
10-03-12, 18:33
Víš Orange, ty bany o té osobě taky leccos vypovídají. Ti hráči, kteří se umí chovat, tak žádné takové bany nemají.

Ano já vím .. Taky tady neříkám že Eso je anděl .. Akorad sem v životě neviděl že by na někoho vyjel kuli jeho bannové historii .. :)

Kohoutek
10-03-12, 18:34
Protože se i po tolika banech nezklidnil. Od teď už práva na JB nemám, a už tam nikdy nepřijdu a víš co? Je mi to fuk.
Když už nemáš ty práva na JB tak by si mi mohl dát Unban (Sám řekl že begripnul). :wall:

ZombieBot
10-03-12, 18:34
Ano já vím .. Taky tady neříkám že Eso je anděl .. Akorad sem v životě neviděl že by na někoho vyjel kuli jeho bannové historii .. :)

Já na něj nevyjel kvůli historii banů. Na serveru jsi nebyl, tak proč sem vůbec píšeš? Já reagoval na toto:
17:05:16 <VALVE_0:0:1304459299><94.112.5.115> EsO PrOfEsIoNaL : PROTOZE JE TO NESCHHOPNOST U ADMINU!

SandyMan !
10-03-12, 18:36
Já na něj nevyjel kvůli historii banů. Na serveru jsi nebyl, tak proč sem vůbec píšeš? Já reagoval na toto:
17:05:16 <VALVE_0:0:1304459299><94.112.5.115> EsO PrOfEsIoNaL : PROTOZE JE TO NESCHHOPNOST U ADMINU!

Zombie ale v tomhle Theardu Eso nebyl jediný kdo si myslí že jsi neschopný admín .. :)


Edit: Znova a po 3 Hraju asi za 15 nicku .. :)

Krispo
10-03-12, 18:43
WTF?? O co vám tu jde?, ESO už tu dávno hrát neměl, je to jenom odpad, co nemá na kotelně co dělat. Takže tu přestaňte brečet jaký je zombiebot špatný admin, zombie jak psal už se na JB neukáže.. tímto je to vyřešený a může se to LOCKNOUT!

Zeus lockuj, nebo tady bude za chvílí ještě větší flame.

SandyMan !
10-03-12, 18:52
WTF?? O co vám tu jde?, ESO už tu dávno hrát neměl, je to jenom odpad, co nemá na kotelně co dělat. Takže tu přestaňte brečet jaký je zombiebot špatný admin, zombie jak psal už se na JB neukáže.. tímto je to vyřešený a může se to LOCKNOUT!

Zeus lockuj, nebo tady bude za chvílí ještě větší flame.


Krispo ty nazíváš hráče Odpad pro kotelnu ?? ... Takže mi všichni normální hrači sme jen nevytřídění odpad ? Kdyby se lidi z Kotelny chovali jako ty Celý portál je zabannovaný .. .. Proto Si z admínu příklad neberu

Krispo
10-03-12, 18:57
Krispo ty nazíváš hráče Odpad pro kotelnu ?? ... Takže mi všichni normální hrači sme jen nevytřídění odpad ? Kdyby se lidi z Kotelny chovali jako ty Celý portál je zabannovaný .. .. Proto Si z admínu příklad neberu

Hráč co má 15 nebo 20 banů, není ůplně v pořádku, takže je to pro kotelnu odpad.

SandyMan !
10-03-12, 19:00
Hráč co má 15 nebo 20 banů, není ůplně v pořádku, takže je to pro kotelnu odpad.

Hele je to jako v realitě .. Ty soudíš holky podle toho s kolika klukama chodila ?? Hledej snad najdeš tu pravou ..

Svacinar
10-03-12, 19:00
Zombie rekl jsi toho mnohem víc .. :) Ja si myslím že na Kotelně se ještě toleruje občastná vulgarita admínů.. Jinde by se s tebou nepárali .. :) (Koukni jak skončil sváča )


EDIT : A to mu jenom 1 praskli nervy .. :)

OT:
Ty koště hloupý nevzdělaný, neber si můj nick vůbec do klávenice. Víš tužku o tom, jak to se mnou bylo a jakej jsem. Vůbec víš úplný kulový o tom, co se tady děje, takže pšt.

ZombieBot
10-03-12, 19:02
Hele je to jako v realitě .. Ty soudíš holky podle toho s kolika klukama chodila ?? Hledej snad najdeš tu pravou ..

No, když to bude velký počet + malá doba tak jo.

SandyMan !
10-03-12, 19:04
OT:
Ty koště hloupý nevzdělaný, neber si můj nick vůbec do klávenice. Víš tužku o tom, jak to se mnou bylo a jakej jsem. Vůbec víš úplný kulový o tom, co se tady děje, takže pšt.

Hele Svaco . Ja vim uplne vse co se tam dělo .. byl jsem tam taky víš .. Kicknul si mě asi 4x ..A taky sem proti tobě ma forku šel ..

ZombieBot
10-03-12, 19:06
Hele Svaco . Ja vim uplne vse co se tam dělo .. byl jsem tam taky víš .. Kicknul si mě asi 4x ..A taky sem proti tobě ma forku šel ..

Ty jdeš taky do kohokoli, do koho můžeš.

SandyMan !
10-03-12, 19:07
Ty jdeš taky do kohokoli, do koho můžeš.

Já jdu do toho koho nemůžu ustát ..

vydle
10-03-12, 19:08
Hele Svaco . Ja vim uplne vse co se tam dělo .. byl jsem tam taky víš .. Kicknul si mě asi 4x ..A taky sem proti tobě ma forku šel ..

ty jdes do kazdyho kdo ma prava pac mas koplexik ze si je nedostal ty :)

SandyMan !
10-03-12, 19:10
ty jdes do kazdyho kdo ma prava pac mas koplexik ze si je nedostal ty :)

Vydle ty rači mlč .. :D

ZombieBot
10-03-12, 19:11
Vydle ty rači mlč .. :D

Má pravdu a teď už LOCK.

grEy
10-03-12, 19:37
Cele je to uplne smiesne. Ja proste odmietam dat ban za to, ze niekto stlaci zle tlacitko, nikdy som nikomu ban za toto nedal. Ked to spravi iny admin, tak prosim. Ukazte mi cloveka, ktoremu som dal ban za to, za co som mal dat ban hracovy Bohemia a dockate sa odomna potlesku. Nikomu som nenadrziaval a ver alebo nie, dal som ban aj kamaratovy z realneho zivota za vulgarnost. Viac taketo smiesne staznosti nemienim riesit. Ked som na jailbreaku, tak sa snazim udrziavat poriadok a nemiesto toho, aby ste sa na oplatku chovali normalne, mi naserete do topanok.

znedlob
10-03-12, 19:38
Dnes kolem 17:00 stala se fatální chyba, administrátoři jménem grEy a ZombieBot neschopnost svou prokázali tím, že jednomu hráči za přibližně 11 FK nedali ban. Ptáte se proč? To ja také, při tom o 5 minut dříve dal ZombieBot hráči jménem Kohoutek nesmyslný ban na 3 týdny za 1 FREEKILL! Nezdá se vám, že tito administrátoři si jejich post nezaslouží, když čerstvému hráči (Kohoutkovi) dali ban na 3 týdny, zatím co Bohemiu nepostihl žádný trest? Já jsem jednou ban za MFK dostal, celkově trval 1 týden (administrátor Pepino mi ho díky žádosti jednoho administrátora zkrátil) a přitom MFK byl stejně způsoben mnou i hráčem výše uvedeným. Mé oběti tohoto MFK? Celkově 6 vězňů. Jeho oběti? 11 vězňů.
Také bych chtěl připomenout, že administrátor by se neměl vyjadřovat způsobem, jakým se vyjadřuje ZombieBot, každý neandrtálec by mu pozáviděl na jeho "krásném" slovníku a jeho "krásné" slovní zásobě, protože bezdůvodně říkat hráči, aby drželi hubu, když se jen zastal pravdy, je celkem nesmyslné a pak mu kvůli svým komplexům, které si nemůže vyřešit, protože je mentálně na úrovni: 0 dá PERMANENTNÍ BAN?! Připomíná mi to komunismus. Nepohodlný? Do gulagu s ním. Proč ne, když mám tu možnost.
Peace :)


Dobře, čekal jsem na sebe stížnost.

Vysvětlim to krátce, tlačítka na pultu na mapě jb_snow, dávaj víc významů. Zmátly mě a já nechtěně dal několik zmíněných "FK".

Místo aby zabily T na zelené, umřeli T na červené.

OT
Rasta: K tobě nemám co dodat. Na JB cca. 2x urazíš ZombieBota v době, co tam neni. Jsi zbaběla svině co pomlouvá lidi za jejich zády. (Což mi připomnělo mne, před několika měsíci)

ZombieBot
11-03-12, 11:10
Dobře, čekal jsem na sebe stížnost.

Vysvětlim to krátce, tlačítka na pultu na mapě jb_snow, dávaj víc významů. Zmátly mě a já nechtěně dal několik zmíněných "FK".

Místo aby zabily T na zelené, umřeli T na červené.

OT
Rasta: K tobě nemám co dodat. Na JB cca. 2x urazíš ZombieBota v době, co tam neni. Jsi zbaběla svině co pomlouvá lidi za jejich zády. (Což mi připomnělo mne, před několika měsíci)

Jak mě urazil?