PDA

Zobrazit normální verzi : Twist internet



sUch
21-10-17, 07:54
Hoj!

Potřebuju nutně pomoct co se týče twist kreditu na týden, vždy, když mám 200 kreditu nabitých, tak se mi do týdne ztratí a zůstane mi 30 kreditu.
No, problém je vtom, že mě píše T-mobile vždycky, když mi má "výhoda" skončit, nebo se aktivovat, ale ono se to aktivuje tak nějak samo.
Aktivoval jsem si ho asi tak nějak v dubnu,květnu? Přesně nevím, ale pár měsíců předtím určo.

A od Vás chci poradit, jak to zastavit. Psaní esemesek "stop" nepomohlo a v nastavení je vše vypnuté, ikdyž nevím přesně (mobil mám G-Smart).

Koprakek
21-10-17, 09:46
Tam zavolej

sUch
22-10-17, 20:14
Dneska (před minutou) jsem jim tak volal a prý, že mimo provozní dobu, takže zatím nevím, ale co se mi to dělo i u mojí starý nokie, tak to fungovalo, tak alespoň dík, že si mi to připoměl :thumsup4:

sUch
23-10-17, 17:40
Ale tož, furt mi ta pipka, které volám (č. 4603) mi tak furt vysvětluje jaké čudlíky mačkat, ale já mám dotykáč (G-Smart) takže mě to má upe v pi*i!!!

Prosím kdokoliv pomoct, tu jde kurňa o koruny a každá korunka je nad zlato!!! :sad:

Koprakek
23-10-17, 17:46
Tak si najdi na jejich webových stránkách online chat. Jestli to mají.. což by měli mít, když to má konkurence