PDA

Zobrazit normální verzi : Anti-cheat?



Wifinka
21-10-17, 22:58
Zrdavím fórko.

Nevím, jestli je to jen v posledních pár týdnech, možná je to tu i déle, ale všiml sem si, že hackeři začali čím dál tím více používat unban hack.

No řeknu to takhle, když jsem ještě nehrál na kotelně, ale na jiném nejmenovaném herním portálu, kde byl anti-cheat(to byla doba kdy jsem pomalu nevěděl jak si v csku nastavit nick, tak jsem používal ab+wh a zkusil jsem i unban hack), no víceméně ten anti-cheat rozeznal i změnu ip, tak mě napadlo, jestli by nešel anti-cheat udělat i tady. Dobře, je možné že s tím budou problémy kvůli ip id, ale vzhledem k narůstajícímu počtu případů použití unbanu ten anti-cheat stojí za to.

Koprakek
21-10-17, 23:02
Na něčem podobném se již pracuje.

Samco
21-10-17, 23:26
Skúsenejší obchádzač dokáže zmeniť aj ID a tým pádom sa aj tak napojí. Ak len IP, tak je to ešte ten lepší prípad a dá sa ho "zneškodniť" banom.

Jet
27-10-17, 20:07
wh goes clearly i tested server and wh blocker is 0%

Grakon2702
27-10-17, 20:49
wh goes clearly i tested server and wh blocker is 0%

You wanna say, you cheated on our servers? Bam

Tečka
31-10-17, 20:29
Co si pamatuju, za mých mladých číterských let, jsem napojil na nějakej ruskej portál, a dalo mi to insta ban za opengl32. (jen tím chci poukázat, že něco podobného by mohlo přispět k "výrobě či stažení podobného programu")



No jo taky řešení, ale třeba já mám WH na NS kvuli HLTV když se mi někdo nezdál. takže nevím no

Pokud píšeš ke mně tak nevidím problém, dokud nenapojíš na server. Když koukáš HLTV je to snad přes demo ne? :) + máš VIP hltv ani stahovat nemusíš.

teecko
31-10-17, 23:09
No jo taky řešení, ale třeba já mám WH na NS kvuli HLTV když se mi někdo nezdál. takže nevím no