PDA

Zobrazit normální verzi : Uprava Jihadu TTT



jurajko
22-10-17, 01:01
Zdravim moje meno je Yuri .. hravam casto ttt.. a jedina nevyhoda toho modu je ten jihad.. aj ked snym zabijete 10 ludi dostane mozno tak 50 karmy coz je velmi ale velmi malo .. tak ma napadlo ci by ste to mohli niejako upravit aby to bolo viac menej take vyrovnane lebo ked zabijete 10ludi normalne tak ziskas oklo 350karmy .. ale za jihad nemas sancu ... nevtrdim aby sa zan dostavalo ako za normalne zabitie ale trosku to vylepsit by ste mohli ... dakujem pekne prajem pekny den

metanol
22-10-17, 15:06
Ono ten jihád dáva toľko karmy pretože sa tam ráta aj to že si zabil zradcu - seba, a neviem či sa to dá nejako nastaviť inak... Ale zase aby to dávalo veľa karmy podľa mňa nie je dobré riešenie, to by bol človek 2x zradca použil to a hneď má 1000 karmy, takto keď chce 1000 musí si to viac odmakať a mať nejaký skill :)

jurajko
22-10-17, 15:25
jurajko suhlasim stym . ze bolo by to lahke . ale vyjadril som sa tak ze aby to nebolo nastavene tak ako pri normalnom zabiti len musis uznat aj ty ze ten jihad dava velmi velmi malo karmy . a uznaj ze nie vzdy sa ten jihad podari v dost pripadoch stychnu hraci zabit cloveka skor nez vybuchne .. :D .. ale chcem len aby to trosku upravili aby to davalo trosku viacej karmy jak to dava teraz .. lebo teraz to je ozaj velmi malo som za 6ludi a jedneho detektiva dostal 50 karmy :D jihadom .. a to je ozaj dost malo.. keby aspon za 7 ludis dostanes 100karmy . tak by to bolo super :D nemyslis?

metanol
22-10-17, 23:28
hej asi by to bolo lepšie, ale neviem si predstaviť ako to spraviť, to buď to bude tak ako je alebo proste budeš mať aj 300 karmy za to, taká stredná cesta neviem ako by sa spravila

Kotlys
23-10-17, 20:00
ja bych to upravil na killy, kdyz jich sejmes 5 tak dostanes 100 karmy a kdyz 10 tak 200 a mezitim...

Grakon2702
23-10-17, 21:18
Když jsem to zkoušel hrát, tak mě právě přísuň malé karmy odradil od používání tohoto jinak mocného nástroje. Kolikrát i odpálit se ve větší skupině je celkem hard, protože ostatní většinou dokážou dotyčného zabít. Souhlasím s tím, že by to mělo dávat stejný počet Karmy jako za normální zabití ovšem zase by se mělo víc postihovat, když se tím zabije i druhý zrádce. Takto by to bylo podle mne vyrovnanější. Pokud by se často stávalo, že by měli dotyční rychle 1000k, tak by neměl být problém zvýšit potřebný počet bodů na nákup.

Leilloo
24-10-17, 19:54
Když jsem to zkoušel hrát, tak mě právě přísuň malé karmy odradil od používání tohoto jinak mocného nástroje. Kolikrát i odpálit se ve větší skupině je celkem hard, protože ostatní většinou dokážou dotyčného zabít. Souhlasím s tím, že by to mělo dávat stejný počet Karmy jako za normální zabití ovšem zase by se mělo víc postihovat, když se tím zabije i druhý zrádce. Takto by to bylo podle mne vyrovnanější. Pokud by se často stávalo, že by měli dotyční rychle 1000k, tak by neměl být problém zvýšit potřebný počet bodů na nákup.

Tak stym ja nesuhlasim :D Urcite by Jihad nemal davat tak isto karmy ako normalny kill...Ja osobne jihad nepouzivam je to pre mna zbytocnost,je ovela zazivnejsie a lepsie ked si ten kill zabijes sam a ne len ze sa bezducho odpalis to dokaze kazdy..Kazde decko ked nevie hrat za zradcu sa odpali na niakej streche a zabije napriklad 6 hracov a ja co vzdy ked hram si vzdy poctivo vsetko vystrielam a snazim sa pri tom rozmyslat ako a kedy koho zabit dostanem rovnako ako on?....Ten jihad sa mi vobec nelubi a ne este aby sa zlepsoval na tolko ze za zabitie z jihadu by bolo rovnako karmy ako za normal kill...

jurajko
26-10-17, 11:26
pani ja netvrdim aby sa za jihad dostavalo tolko karmi ako za normal zabite .. ale tak ako to napisal kotlys ze za 5 zabiti 100 karmi tak to by bola ta zllata stredna cesta . .. lebo naozaj nieje jednoduche zabit jihadom . lebo zacne to hukat a ostatny hraci vas dost casto stihnu zabit .. ale keby to kotlys upravil tak ako napisal tak bi to bolo super aspon keby to da na skusku tak.. ak bi to bolo niejak moc jednoduche tak bis a to mohlo vratit ale zabijat s jihadom vacsiu skupinu ludi nieje len tak jak sa zda ze dam jihad a boom .. hraci su neni sprosty teda vacsina :) :D a stihnu vas zabit :D .. dakujem za zvazenie mojho navrhu

Burak1
26-10-17, 11:34
Jen podotknu, "Kotlys" tu nemá žádné práva, všechno dělá "Kotel". Ale možná se to může zdvihnout trošku, uvidíme.

jurajko
26-10-17, 16:12
pre priklad dneska som zabil 6ludi +jeden detektiv jihadom takze 7ludi a dostal som 54 karmi a to som jedneho zabil normalne este takze dokopy 8 ludi a koli jihadu len 54 karmy tak musite uznat ze aspon trosku zdvihnut by sa to mohlo :)

Nihilia
26-10-17, 16:48
Jsem pro úpravu Jihadu, protože dává opravdu málo. Každopádně jsem proti zásadnímu zvyšování karmy za Jihada, protože by to byl potom mocný nástroj na karmu.

Osobně bych dal: 50 karmy za každého zabitého, ale -100 karmy za to, že zabiješ sebe.

Při odpálení 2 lidí: 0 karmy
Při odpálení 3 lidí: 50 karmy
Při odpálení 4 lidí: 100 karmy
Při odpálení 5 lidí: 150 karmy

Ono se nepodaří moc často odpálit více jak 4 lidi a 100 karmy není k zahození.

jurajko
26-10-17, 17:15
-100 KARMI zato ze zabijes seba? nieje to trochu vela??... teraz som zabil jihadom 5ludi bol v tom aj detektiv a dostal som rekordnu karmu +18
:D :D :D :D

HledamChlapaNaSex
26-10-17, 17:37
Já bych to upravil hned. Jelikož jihad je to jediné, co umím, tak proto. Jinak dejte mi unban.
Děkuji

Leilloo
26-10-17, 17:59
Já bych to upravil hned. Jelikož jihad je to jediné, co umím, tak proto. Jinak dejte mi unban.
Děkuji

Tak sa nauc strielat a kills si davat inak jak jihadom :) Jinak nedame ti unban :)

HledamChlapaNaSex
26-10-17, 18:09
Unban stejně nedostanu vůbec.
Ale já ti můžu dát jihad, jako dárek na uvítanou, až mi vyprší ban. To neber jako veřejnou pomluvu ani jako kyberšikanu. Co by za to radikální muslimové dali.

jurajko
26-10-17, 18:57
prosim vas veddte debatu k tematu.. a vaznu urcite aj admini by boli za pridat trosku viacej karmy k tomu jihadu,, a server bi bol dokonali :) :) Kotelna is best portal :)

svat
27-10-17, 09:23
Za mně, by se ten jihad měl upravit, karmy to dává fakt málo, ja sice to nepouzivam, ale vim ze to dava mininum...

Benny
27-10-17, 13:36
Za mě je Jihad celkově blbost :D málo kdy se mi podaří odpálit víc, jak 4 lidi a pak za to dostanu cca +25 karmy.. docela to naštve, že se tak snažíš, umřeš při tom a ještě za to dostaneš skoro nic.. :D

Udělala bych to tak, že za každého zabitého hráče jihadem bych nastavila 30 karmy, s tím, že teda -40 karmy za to, že zabiješ sebe a -40 karmy za to, že zabiješ jakéhokoliv zrádce navíc..

Kotlys
27-10-17, 21:37
proste par karmy pridejte a je to, to nema byt tak ucinne, prece jak pise leillo je lepsi zabijet, nez se odpalovat. co cekate ze se odpalite a dostanete 300 karmy jen tak? pak dalsi kolo znova, jestli budete zradci a mate 1000 karmy?

lol.....bezte spat

The Frisco
27-10-17, 21:59
asi by úplně stačilo, kdyby to neodčítalo karmu za odpálení sebe sama.

jurajko
28-10-17, 10:39
ALEBO keby ste dali prec stoho ze ti to zobere karmu za zabitie seba tak to bi uplne bolo najlepsie nebolo bi to tak silnena karmu ale predsa len bi to niejaku tu karmu davalo

Military
28-03-18, 13:25
Ja by som dal že nestráca hráč karmu za zabitie seba. Predsa len to kamikadze je slobodná vôla toho hráča, zabije seba a nie spojenca, takže stratenie karmi na tom by nemalo byť. Ak je dané že hráč stratí za zabitie seba -100 karmi, dal by som základ za 0 kill je 100 karmi čiže nič nestratí, len spácha samovraždu a pripraví sa o možnosť hrať ďalej kolo, ak zabije spojenca s tím stratí za zabitie spojenca, lebo to nepokrýva rezerva. A tím by sa nič nemuselo meniť. Hráč by dostal trošička viac karmi lebo by šetril karmu na zabíjaniu seba samého, žiadne zložité zmeny a navyše by mal aj o troška karmi viac, bez spomínaných obrovských zmien v celkovom zisku na kill. rozumná a jednoduchá voľba pre každého.

Indian0
06-04-18, 13:19
asi by úplně stačilo, kdyby to neodčítalo karmu za odpálení sebe sama.

Súhlas.