PDA

Zobrazit normální verzi : Chyba pri počítani poškodenia a zasahov. Strelné zbrane nerobia damage



Military
23-10-17, 22:32
Server COD:
Žiadne strelne zbrane ktoré sú v hre nerobia poškodenie iným. Hral som celý deň od rána a robil si s toho srandu, no už ma to prestalo pred hodinou baviť a všetci písali, že to mam dať na fórum, ako chybu. Keď trafím nepriateľa alebo spojenca, píše sa: "Nemas povoleno strilet na tomto serveru..."

Potom jediná zbraň čo robí poškodenie sú itemy a nože. Postavil som sa ku hráčovi, vystrieľal som mu do hlavy s 1 metra 150 nábojov a počet zásahov 0. Taktiež ak padne nejaký item čo zosilňuje poškodenie, ako platinové náboje. Tak začnem uberať hp aj strelnými zbraňami. Ale to aj zoberiem zbraň AWP (Snajperská puška) ktorá by mala ubrať do hlavy toľko, že okamžite zabije nepriateľa. Všetky náboje uberali 0 a s itemom platinové náboje 30 uberali 30hp aj keď som dal do ruky, alebo do hlavy. Zatiaľ čo iný ubrali 59 zásahom a 30 itemom ja som ubral len 30. Začalo to robiť dnes ráno a pretrváva to. Včera to išlo všetko v poriadku ešte okolo 22:00 v noci. Ráno to vraj robilo aj iným, sme tam boli štyria čo si pálili do hláv a nikto nikoho nevedel zabiť, iba nôž robil poškodenie a aj len ten doteraz bez itemu robí. Ale teraz všetci hrajú normálne, aj keď hráči s rána tam nie sú. Vopred ďakujem za vašu pomoc.

Troppe
24-10-17, 12:02
Ahoj. Včera jsem s tebou chvíli hrál na serveru a vím v čem je problém. Problém je v tom, že máš zahraniční IP adresu a Kotel nastavil pro NS hráče ze zahraničí (SK tam není) příkaz, který minimalizuje jejich damage z důvodu neustálého cheatování a obcházení.
Máš 2 možnosti. Stáhnout si nového klienta zde (http://csko.cz/ke-stazeni) nebo si pořídit originální hru cs 1.6 na steamu.

Military
24-10-17, 16:26
A nejde nejak vylepšiť csko? Som ho rok upravoval a nerád by som tuto prácu hodil len tak za hlavu. Každou verziou je csko trocha zhoršené a aj chýba veľa príkazov v konzole, alebo prestávajú fungovať. Ak stiahnem o 8 rokov "modernejšie" csko tak by sa mohlo stať že miesto 600 príkazov v konzole+ budú funkčne alebo budú sa tam nachádzať len okolo 200+-.
Príklad: Dnes väčšina ľudí ani nevie že csko ma v konzole aj príkazy ako Give (po napísaní názvu itemu alebo objektu sa buď spawne hráčovi v ruke zbrane a pod. Alebo pred ním ako auto, helikoptéra...)
Testovacie režimy bot_mimic, Commentator...
Efekty a kvalita sv_shadows 0, 1. (Zapnúť vypnúť tiene všetkých objektov, postáv a zbraní.) Dynamic_lights 0, 1 (Svetla vo vysokom rozlíšení), Ultra_models 0, 1,(Vysoká koncentrácia vysokej precíznosti, pri spracovávaní animácii postav) sound_echo 0, 1 (zvukové ozveny) počuť na diaľku zvuky vzdialených bojov, streľby a výbuchov. Núti k častejšiemu používaniu tlmičov na zbrane.) Tieto príkazy sú originálne v hre.

Ďakujem za vašu pomoc. Skúsim to stiahnuť a pozriem sa, čo to má a čo to nemá v porovnaní s mojim cskom. Dúfam či aspoň väčšina veci bude fungovať. :sad:

Kotel
25-10-17, 22:08
Zřejmě máš od operátora přidělen jiný rozsah než cz/sk, takže si server myslí, že jsi odjinud. Řeší to nové cs, steam nebo vip. Podle ip máš maďarského operátora i doménu, takže to server prostě nebere.
Na serveru ti takové příkazy stejně nefungují, takže druhé cs si klidně stáhni jen pro kotelnu. Btw není normální, aby v nějaké hře někdo používal tak starou verzi. Běžně máš updaty několikrát do měsíce.

Ale můžu ti na tu ip dát výjimku, jestli se ti nemění.

Military
26-10-17, 20:40
Dobrý deň, stiahol som si pred asi dvoma dnami nove csko. Hral som celkovo asi 6, 7 hodín a csko začalo zase v hre písať nemáš povolené na tomto serveru strieľať. Taktiež viac hráčov písalo, že ma s tým problém a ešte asi hodinu pred tím vypisovaním chýb. Písali že stiahli po 2, 3 krát každý s launcherov od Kotelny a chyba u nich pretrváva. Sťahovali 3 rôzne druhy po viac krát. Mám viac počítačov a aj čoskoro budem viac cestovať, takže výnimka na IP nepomôže. Zatiaľ nemôžem chodiť, lebo mam rozdrvené chodidlo, no o 8 dní už budem na barlách cestovať do práce. Je niekde nejaký opravný upgrade, ktorý by tu chybu odstránil, či mám znova preinštalovať nové csko? A ešte ako často si bude žiadať preinštalovanie. Za odpoveď vopred ďakujem.

Kotel
26-10-17, 22:41
To je dost divné. Ale měl by to vyřešit reconnect, možná se něco nenačetlo.

Military
27-10-17, 00:30
Som to raz preinštaloval. Robilo to aj ďalej v náhodných intervaloch, keď to sekne pomôže vypnutie a zapnutie hry. Avšak ak máte top Itemy a zrazu vám to začne robiť, tak je to dosť nepríjemná udalosť :blink: